Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Memphiss @ 2006 10 30, 10:48)
Sweiki wisos mazytes.  Nuotrauka padidinti tikrai eina.  Iskirpti taipat tikrai eina. Noriu iskarto atsiprasyti kad neatsiunciau naujausio photoshopo cs2, 9.0... Bandziau vienai is mamyciu siusti ir siunce kaskur 9 valandas todel nusprendeme nesiusti  4u.gif  Geriau gal kas galite Pasakyti jai zinote koky nors servery y klury galeciau ydeti as jums.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


O tai gal man gali kas nors paaiškinti kaip padidinti paveikslėlį??? 4u.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenytele @ 2006 10 30, 19:00)
O tai gal man gali kas nors paaiškinti kaip padidinti paveikslėlį???  4u.gif  blush2.gif  blush2.gif



Be abejo. Ewaldukas tau tuoj atsakys nes tai paprasta kaip 2x2 smile.gif Ysikeli nuotrauka y photoshopa tada paspaudi ant image>> ismage size ir darai koky nori. WISKAS biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Noriu pasakyti MAMAI smile.gif PANTERAI smile.gif Mano internetinis rysys neturi leidimo deti y ta FTP. verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 30, 20:24)
Noriu pasakyti MAMAI  smile.gif PANTERAI  smile.gif    Mano internetinis rysys neturi leidimo deti y ta FTP.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


Bet gi jos gali iš ten parsisiųsti g.gif Labai geras serveris ir greitis thumbup.gif Aš jau radau ką parsisųsti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2006 10 30, 22:33)
Bet gi jos gali iš ten parsisiųsti g.gif Labai geras serveris ir greitis thumbup.gif Aš jau radau ką parsisųsti bigsmile.gif





Gal ir gali bet kad tas fotoshopas nesuprantamas sad.gif(((( Wiiskai neparisau kur setupas ir kur suknistas KEYG blush2.gif ENAS randasi!!!!!
Atsakyti
Niu kaip tau nuotraukyte? Kasnors man isejo? Ar ne taip padariau kaip norejai????
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 31, 18:23)
Niu kaip tau nuotraukyte? Kasnors man isejo? Ar ne taip padariau kaip norejai????


nematau nuotraukos ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 30, 20:24)
Noriu pasakyti MAMAI  smile.gif PANTERAI  smile.gif    Mano internetinis rysys neturi leidimo deti y ta FTP.  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Tai ką daba daryt mastau.gif Gal kuri kita mama žino kokį kitą serverį g.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
visiskai gerai wub.gif tik norejau paklausti ar kokybe nebus prasta atspausdinus nes man rodos tie remeliai su tokiais kvadrateliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 11 01, 21:28)
visiskai gerai  wub.gif  tik norejau paklausti ar kokybe nebus prasta atspausdinus nes man rodos tie remeliai su tokiais kvadrateliai  g.gif




Ziurint kokiu formatu spaudinsi. Siaip manau neturetu smile.gif
Papildyta:
Istikruju tai Photoshop cs2_9.0 Yra nereikialingas tokiu nuotrauku darymui. Jis daugiau projektavimams kaip pastebejau. Man manau uztenka ir Photoshop 7 . Jis gana paprastas ir suprantamas. Jai ka tai as darau su siuo fotoshopu nuotraukas o tik veliau ant nuotraukos jai nori uzdeti kaska "BLATNO" ta prasme naujo fotosopo brushuuuu tai jau dirbi su nauja, bet visa darba atlieku su paprasciausiu senuku Photoshop 7. Esu juo labai patenkintas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Stenkimes kuo graziau smile.gif
Papildyta:
Sweikinu wisas mamas ir tecius yzengus y nauja Grafinio pasaulio era. jai cia atejai vadinasi nori kaska ismokti, kasko pasiekti, bei pasigrozeti. Stegsiuosi visada parodyti visus mano atliktus darbus ir pavyzdzius kaip juos dariau. Stengsiuosi parasysi kuo smulkiau ir suprantamai, kad wisos ir wisi suprastumete.


Aciu uz demesy geros nakties smile.gif 4u.gif
Atsakyti