Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

user posted image




Bandinejau wiska ka turiu is grazesniu futo su vaizdu tuo kur sukuriau parasusiai mamytei tongue.gif ir kaip matau wiskas labai puikei lyginasi persisviecia ir panasiai smile.gif
Atsakyti
Kuo skyriasi photoshop7 tarkim nuo photoshop9? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2006 10 28, 01:23)
Kuo skyriasi photoshop7 tarkim nuo photoshop9? g.gif




Yra keli naudingi filtrai dadeta ir seip visokiu smulkmenu smile.gif Bet siaip tai wiskas tas pats biggrin.gif
Papildyta:
Niu ka labanaktciukas
Atsakyti
gal galit man kas nors pasakyti darant susiliejimo efkta nuotraukose,sako kad reik jas sujungt,bet as doh.gif niekaip neatrandu kaipo jos susijungia.bukit geri paaiskinkit man nemoksai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 28, 00:03)
ce wienas is mano darbu  blush2.gif
Labai nekritikuokite  blush2.gif  4u.gif

Ou jeeeee ką čia bekritikuosi visi darbai labai grąžūs, man dar toli šaukia iki tokįų, galėtum papasakot mums tundroms po žingsnį kaip tai padarai mirksiukas.gif blush2.gif

QUOTE(Lindra @ 2006 10 28, 00:05)
P.S. a susidariau tokį vaizdą, kad Memfis - tai JIS?  bigsmile.gif ar ne tiesa?  g.gif
o Pantera kreipiasi - "merginos..." tai ir susibalamūtinau  blush2.gif


QUOTE(Memphiss @ 2006 10 28, 00:11)
Tu teisi as JIS biggrin.gif

blush2.gif pasitaisysiu
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 28, 00:11)
Myliu sita vaikuty  blush2.gif  wub.gif

o aš iškarto pagalvojau, kad tavo , nes tikra kopija, labai jau panašus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O gal žinot kaip imanoma padinti paveikslėlį, su photoshop programa, kad jame nebūtų kvadratėlių?
Atsakyti
Labuka smile.gif Mokausi ir as ivaldyti pchotoshopa tongue.gif pati pradzia dar ax.gif Noreciau paklausti kaip reikia apkirpti nuotrauka, kad si neprarastu savo "formos" Nes atsidarius ta Crop Tool, tempiant ta langa, formatas nuotraukos gali pasikeisti g.gif Nu tikiuos, kad supratot ko klausiu tongue.gif
Atsakyti
ar galima padinti paveikslėlį,kad jame nebūtų kvadratėlių??? ax.gif ax.gif g.gif blink.gif smile.gif
Atsakyti
Sweiki wisos mazytes. Nuotrauka padidinti tikrai eina. Iskirpti taipat tikrai eina. Noriu iskarto atsiprasyti kad neatsiunciau naujausio photoshopo cs2, 9.0... Bandziau vienai is mamyciu siusti ir siunce kaskur 9 valandas todel nusprendeme nesiusti 4u.gif Geriau gal kas galite Pasakyti jai zinote koky nors servery y klury galeciau ydeti as jums. blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 30, 11:48)
Sweiki wisos mazytes.  Nuotrauka padidinti tikrai eina.  Iskirpti taipat tikrai eina. Noriu iskarto atsiprasyti kad neatsiunciau naujausio photoshopo cs2, 9.0... Bandziau vienai is mamyciu siusti ir siunce kaskur 9 valandas todel nusprendeme nesiusti  4u.gif  Geriau gal kas galite Pasakyti jai zinote koky nors servery y klury galeciau ydeti as jums.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif



Niu tai mes zinom, zinom, kad eina mirksiukas.gif Apkarpiau, bet issiderina formatas, pvz. 10x15 jau nebeiseitu graziai padaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 30, 09:48)
Geriau gal kas galite Pasakyti jai zinote koky nors servery y klury galeciau ydeti as jums.  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

ČIA atviras serveris kuriame mačiau yra ADOBE.PHOTOSHOP.CS2.9.0 Pati jo nesisiunčiau jo tai daugiau kaip ir nieko negaliu pasakyti Gal Memphiss, gali pasižiūrėt ir pasakyti mamoms ar gali jį siūstis ar ne. Jeigu ne tada bandyk patalpinti savo turimą 4u.gif
Atsakyti