Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

QUOTE(Ginija @ 2006 10 10, 10:13)
Paštu vargiai eis persiųst, nes programa nemažai MB užima, o siųsti el. paštu leidžia ~ 10MB dydžio failus  blush2.gif

buka aš kaip... doh.gif doh.gif blush2.gif
pasinaudojau Rikio 99 nuoroda ir parsisiunciau, bet dar neisskleidziau... kai pilnai susitvarkysiu, parasysiu ar gavos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeine: 10 spalio 2006 - 18:30
Nu ir as labai deki8ngas buciau jai naujesne versija atsiustumete ir man!!!!!! Nesd pas mane tai senukas Photoshop 7 :DDD..... Labai busiu dekingas!!!!! 4u.gif 4u.gif


Mano e-mail: e.pavelcikas@gmail.com
memphiss19850414@yahoo.com


Arba nors praneskite kada gausite ir is kur gaelciau parsisiusti as ta programike naujausia ACIU
Atsakyti
QUOTE(rikis99 @ 2006 10 10, 07:11)
Atsisiusti galima is cia:http://softex.meganet.lt/news.php?readmore=2792


ačiū 4u.gif jau turiu naujausią bigsmile.gif

QUOTE(Memphiss @ 2006 10 11, 11:22)
Nu ir as labai deki8ngas buciau jai naujesne versija atsiustumete ir man!!!!!! Nesd pas mane tai senukas Photoshop 7 :DDD..... Labai busiu dekingas!!!!! 4u.gif  4u.gif
  Mano e-mail: e.pavelcikas@gmail.com
                      memphiss19850414@yahoo.com
                     

Arba nors praneskite kada gausite ir is kur gaelciau parsisiusti as ta programike naujausia  ACIU



tai atnaujinimus atsisiųsk mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu wa turiu jau nauja ir as smile.gif laukiu kada galima bus man ydeti savo fotkiu kures padariau smile.gif bet nzn kaip ir kada sulauksiu smile.gif
Atsakyti
Klausimukas -
turiu Paint shopą (Jasc Paint Shop Pro 9) , ko reikia, kad turėjčiau ir Photo shopą? bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2006 10 18, 12:06)
Klausimukas -
turiu Paint shopą (Jasc Paint Shop Pro 9) , ko reikia, kad turėjčiau ir Photo shopą?  bigsmile.gif  blush2.gif




http://softex.megane...p?readmore=2792 Stai sitame puslapyje apacioje bus nuorodos dvi
1>> Photoshop cs2 tryout(kaskaip tenai)
2>> Photoshop 9..... update

Parsisiusk situos du failiukus. Tada susiinstualiuok pirma (tenai reikes biskiuka padirbti smile.gif ) ir kai pavyks tai tada suinstualiuosi ta update ir bus viskas turesi paty naujausa fotoshopa. O tada sekmes tau dirbant ir kurent ir atrandant tai kas grazu ir nepakartojama smile.gif)As meniskai man ta programa yra viena is paciu geriausiu programu PASAULYJE
Atsakyti
Help, help help help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Vajė padėkit... blink.gif
Ar įmanoma photoshope ar chorelyje padaryti, kad nuotraukos kraštai būtų išblukę? Yra toks atvejis, kad dariau plakatą ir nuotrauką nublukinau (chorelyje) su "Interactive transparency tool" tipo stikliuku, po to apiblukinau kraštus su Bipmaps-Creative-Vignette ir tą nuotrauką uždėjus ant spalvoto fono matosi tos nuotraukos kontūrai. Ar galima kaip nors padaryti, kad nuotraukos vidus matytusi, o kraštai gražiai į šalis nubluktų... Ir nesimatytų to nuotraukos kontūro... Labai padėkit, kas žinot, nes mane tuoj nušaus... blink.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2006 10 18, 15:43)
Help, help help  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif
Vajė padėkit...  blink.gif
Ar įmanoma photoshope ar chorelyje padaryti, kad nuotraukos kraštai būtų išblukę? Yra toks atvejis, kad dariau plakatą ir nuotrauką nublukinau (chorelyje) su "Interactive transparency tool" tipo stikliuku, po to apiblukinau kraštus su Bipmaps-Creative-Vignette ir tą nuotrauką uždėjus ant spalvoto fono matosi tos nuotraukos kontūrai. Ar galima kaip nors padaryti, kad nuotraukos vidus matytusi, o kraštai gražiai į šalis nubluktų... Ir nesimatytų to nuotraukos kontūro... Labai padėkit, kas žinot, nes mane tuoj nušaus...  blink.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif





TAIP TIKRAI EINA ISBLUKINTI. Neatsimenu kaip negaliu tiksliai pasakyti. www.ifreal.com puslapyje tikrai rasi prisiregistruok ir rasi tikrai.
Atsakyti
O mano CS 2 Photoshopui jokie serial numeriai netinka cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 18, 17:38)
TAIP TIKRAI EINA ISBLUKINTI. Neatsimenu kaip negaliu tiksliai pasakyti.    www.ifreal.com puslapyje tikrai rasi prisiregistruok ir rasi tikrai.


Labutis, žinau tą svetainę ir buvau užėjusi, bet ten tik yra panašus efektas padaryti nykstančiai nuotraukai, bet ten nuotrauką blukiną tik iš vieno krašto, o man reikia iš visų kraštų ir ten ant išblukinimo reikia dėti spalvą, o man spalvos nereikia, man reikia, kad išblukimo vieta būtų skaidri ir nesimatytų kraštinių. Kad paskui uždėjus nuotrauką ant spalvoto fono, per nuotraukos išblukinimo vietą fono spalva persišviestų. Memphiss jei tik žinai kaip tai padaryti - parašyk. cray.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Ar gal dar žinai kokių nuorodų į pamokas?
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2006 10 19, 13:54)
Labutis, žinau tą svetainę ir buvau užėjusi, bet ten tik yra panašus efektas padaryti nykstančiai nuotraukai, bet ten nuotrauką blukiną tik iš vieno krašto, o man reikia iš visų kraštų ir ten ant išblukinimo reikia dėti spalvą, o man spalvos nereikia, man reikia, kad išblukimo vieta būtų skaidri ir nesimatytų kraštinių. Kad paskui uždėjus nuotrauką ant spalvoto fono, per nuotraukos išblukinimo vietą fono spalva persišviestų. Memphiss jei tik žinai kaip tai padaryti - parašyk.  cray.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif Ar gal dar žinai kokių nuorodų į pamokas?




bLEMBACKI TIKRAI KASKAIP EINA TAI PADARYTI SU FOTOSHOPU NES AS TIKRAI TAI DARES. nU GRYSIU IS DARBUKO KANO IR PAZIURESIU KAIP TAI PADARYTI. zINOMA JAI NEPAMIRSIU blush2.gif NES MANO DARBAS BISKY SUSIJAS SU KODAIS TAI GALIU TRUPUCIUKA UZMIRSTI TAI PABANDYTI PADARYTI, BET AS PASISTENKSIU NEPAMIRSTI IR PABANDYTI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Memphiss @ 2006 10 19, 13:22)
bLEMBACKI TIKRAI KASKAIP EINA TAI PADARYTI SU FOTOSHOPU NES AS TIKRAI TAI DARES. nU GRYSIU IS DARBUKO KANO IR PAZIURESIU KAIP TAI PADARYTI. zINOMA JAI NEPAMIRSIU  blush2.gif  NES MANO DARBAS BISKY SUSIJAS SU KODAIS TAI GALIU TRUPUCIUKA UZMIRSTI TAI PABANDYTI PADARYTI, BET AS PASISTENKSIU NEPAMIRSTI IR PABANDYTI smile.gif


Na va aš irgi manau, kad taip galima padaryti su ta nuotrauka. Ir mano darbe pastoviai tokių nesąmonių reikia, o kaip padaryti - čia jau tipo tavo problemos. Labai dėkui, kad paieškosi. clap.gif clap_1.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti