Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

gal žinot iš kur atsisiųsti Photoshopą ir ką daryt kad veiktų ilgiau nei 30 dienų?
Atsakyti
gal kas žinot kaip reikia koreaguoti žmogų? pvz nuimti spuogus,balinti dantis,pakeisti plauku spalva ir kt g.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2006 09 30, 10:58)
gal kas žinot kaip reikia koreaguoti žmogų? pvz nuimti spuogus,balinti dantis,pakeisti plauku spalva ir kt g.gif
Tai kad labai platus klausimas rolleyes.gif Va, pasižiūrėk čia http://www.good-tuto...p/photo-effects Labai daug įvairiausių pamokėlių darbui su PS mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supergirl: 02 spalio 2006 - 08:56
Taippat yra toks puslapis www.ifreal.com Tenai prisiregistruoti labai lengva bet prisiregistraves tikrai nesigaili. pasirink photoshopa ir rasi visko ko reikia
Atsakyti
Nezainau kaip jums bet man virkselio nurodyti adresai ir kitos pamokeles neatsidaro... (I puslapyje) as photoshop'a parsisiunciau is FTP skirto tik tele2 interneto vartotojams, bet gal kas nori, tai galiu atsiusti per www.file.lt
P.S. jis galioja neribotai (ne 30 d.)biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jeigu kam reikia tik pasakykite man nesunku!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elenytele: 07 spalio 2006 - 21:17
QUOTE(elenytele @ 2006 10 07, 23:15)
Nezainau kaip jums bet man virkselio nurodyti adresai ir kitos pamokeles neatsidaro... (I puslapyje) as photoshop'a parsisiunciau is FTP skirto tik tele2 interneto vartotojams,  bet gal kas nori, tai galiu atsiusti per www.file.lt 
P.S. jis galioja neribotai (ne 30 d.)biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif   
Jeigu kam reikia tik pasakykite man nesunku!!! biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


man irgi neatidaro... seni ten pranesimai verysad.gif , o as tik dabar tuo susidomėjau, bet photoshop'o parsisiust nemoku... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 10 09, 14:01)
man irgi neatidaro... seni ten pranesimai  verysad.gif , o as tik dabar tuo susidomėjau, bet  photoshop'o parsisiust nemoku...  blush2.gif

Man turėtų atnešti naujausią (ar vieną iš naujausių) programos versiją, tai jeigu ką - galėsiu pasidalint mirksiukas.gif Bet kol pati neturiu - tai ir nežadu blush2.gif
Atsakyti

As irgi labai noriu atsisiusti Photoshopa tik niekaip nerandu is kur blush2.gif
gal kas galetu pagelbet 4u.gif
Atsakyti
Atsisiusti galima is cia:http://softex.meganet.lt/news.php?readmore=2792
Atsakyti
O gal kas galite parekomenduoti kokią nors neblogą knygelę apie Photoshop lietuvių kalba? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 10 09, 16:27)
Man turėtų atnešti naujausią (ar vieną iš naujausių) programos versiją, tai jeigu ką - galėsiu pasidalint  mirksiukas.gif Bet kol pati neturiu - tai ir nežadu  blush2.gif

buciau labai dekinga 4u.gif dzeikauuu@yahoo.com
ar tinka??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzeine @ 2006 10 10, 09:02)
buciau labai dekinga 4u.gif dzeikauuu@yahoo.com
ar tinka??? ax.gif


Paštu vargiai eis persiųst, nes programa nemažai MB užima, o siųsti el. paštu leidžia ~ 10MB dydžio failus blush2.gif
Atsakyti