Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Gal kas žinot Adobe Photoshop 7.0 serial number? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nirmeda @ 2005 12 02, 12:51)
na va dar keliu viena puslapiuka smile.gif pamokeles
man sitie du puslapiukai pardziamoksliui buvo super  ax.gif

Sveikos mamos, bandysiu ir aš įsijungti į jūsų gretas.Perskaičiau visą temą, viskas taip įdomu ir kartu viskas taip sudėtinga.Aš photoshopa bandau siųstis per failų keityklą, žiūrėsim kas gausis.Dabar noriu paklausti, kodėl į aukščiau nurodytas pamokeles nepavyksta man užsiregistruot? Meta klaidą, kad nesutampa slaptažodžiai. Bandžiau daug kartų ir įvairius variantus, vistiek tas pats.Įdomu ar ten reikia el.pašto slaptažodžio, ar naujai sugalvoto. Gal kam irgi taip buvo, ka darau netaip? Gal jau puslapis per senas, todėl negalima registruotis?Gal kas žinot naujasnį(kuris atsidarytų) lietuvių kalba.Be pamokų aš žuvusi. Už pagalbą iš anksto dėkoju. 4u.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jumase @ 2006 08 10, 23:53)
Labas,

http://www.google.lt...t&start=40&sa=N

gal kas nors tiks?

Sekmes, Reda

Sveikos mamos, bandysiu ir aš įsijungti į jūsų gretas.Perskaičiau visą temą, viskas taip įdomu ir kartu viskas taip sudėtinga.Aš photoshopa bandau siųstis per failų keityklą, žiūrėsim kas gausis.Dabar noriu paklausti, kodėl į aukščiau nurodytas pamokeles nepavyksta man užsiregistruot? Meta klaidą, kad nesutampa slaptažodžiai. Bandžiau daug kartų ir įvairius variantus, vistiek tas pats.Įdomu ar ten reikia el.pašto slaptažodžio, ar naujai sugalvoto. Gal kam irgi taip buvo, ka darau netaip? Gal jau puslapis per senas, todėl negalima registruotis?Gal kas žinot naujasnį(kuris atsidarytų) lietuvių kalba.Be pamokų aš žuvusi. Už pagalbą iš anksto dėkoju. 4u.gif  bigsmile.gif  wub.gif

Atsakyti
Sveikos mamos, aš jau visai susipainiojau, iš failų keityklos prisisiunčiau daugybę photoshop ir adobe photoshope versijų niekaip neatidarau, parsisiunčiau ir reikalaujamas kodus, bet ir jie netinka, žodžiu, esu lebeda per visą pilvą ir niekas man nesigauna.Gal gaketumėt kas man padėti, gal kas turit programa kuri normaliai atsidaro,su visais kodais.Bandžiau siųstis iš anksčiau temoje nurodytų nuorodų irgi nesigavo, nežinau kur tų vaistukų gauti, ar kaip jie ten...Iš manes kompiuteristė 0, o taip noris pagražint nuotraukytes.Žinau, prašau labai daug, bet gal kas padės...
Beja labai labai ačiū Redai už nuorodą. Jei pavyks parsisiųst programą ji man tikrai pravers.Tu tikras draugas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šitą temą perskaičiau jau tris kartus (tikrai netingėjau ) ,bet išmokau tik pasidaryti rėmelį ir sudėjus vieną ant kitos pratrinti viršutinę ...na dar kelias smulkmenėles ,bet padaryti tokį gražų vaizdelį kai susilieja dvi foto nė per kur neišeina ...o aš tokia užsispyrus ,kad negaliu pasiduoti (MB jau ketina kompą išmesti jei ir toliau sėdėsiu protest.gif taip) ...gelbėkit help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
QUOTE(Jazminėlė @ 2006 08 28, 22:21)
Šitą temą perskaičiau jau tris kartus (tikrai netingėjau ) ,bet išmokau tik pasidaryti rėmelį ir sudėjus vieną ant kitos pratrinti viršutinę ...na dar kelias smulkmenėles ,bet padaryti tokį gražų vaizdelį kai susilieja dvi foto nė per kur neišeina ...o aš tokia užsispyrus ,kad negaliu pasiduoti (MB jau ketina kompą išmesti jei ir toliau sėdėsiu protest.gif taip) ...gelbėkit  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif  help.gif
Ačiū ,jau nebereikia ...problemos buvo programoje ...dabar viskas veikia puikiausiai thumbup.gif

Ar žinojot ,kad yra programėlė galinti GMP-ui duoti naudoti photoshopo įrankius g.gif Ją galima rasti čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jazminėlė: 29 rugpjūčio 2006 - 16:27
o is kur atsisiust Adope Photoshop CS2 9.0 ? smile.gif
Atsakyti
nu va atsisiunciau photosopa. O dabar reikia kazka ten daryti jog veiktu ne tik 30dienu? ar kai praeis tas menuo?
Ka daryt? smile.gif
Atsakyti
help.gif kaip panaikinti tą spynutę nuo sluoksnio.. kažkaip aš ją užrakinau, o atrakint nemoku verysad.gif nebegaliu redaguoti frusty.gif

user posted image
Atsakyti
Kai busiu namuciuose galesiu parodyti kokiu nuotrauku esu padares smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sannda @ 2006 09 09, 21:42)
help.gif  kaip panaikinti tą spynutę nuo sluoksnio.. kažkaip aš ją užrakinau, o atrakint nemoku  verysad.gif  nebegaliu redaguoti  frusty.gif

user posted image


surrender.gif help.gif frusty.gif
Atsakyti
Paspausd du kartus nat spyneles ir pavadink kaip nors ir nusiims.
Atsakyti