Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

gal galeėtumėte man,nemokšai plačiau paaiškinti,kaip galima padaryti visą nuotraukąą nespalvotą išryškinant vieną spalvotą elementa?pagal ankstesnius nurodymus man nepavyksta to padaryti,gaunasi tiesiog nespalvota nuotrauka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kriaushea @ 2006 06 23, 20:19)
gal galeėtumėte man,nemokšai plačiau paaiškinti,kaip galima padaryti visą nuotraukąą nespalvotą išryškinant vieną spalvotą elementa?pagal ankstesnius nurodymus man nepavyksta to padaryti,gaunasi tiesiog nespalvota nuotrauka blush2.gif



man irgi verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
paprasciausiai kai paspaudziu delete (kaip nurodyta instrukcijose),apvesta linija tiesiog dingsta schmoll.gif
Atsakyti
O kur PS'e yra toks spalvu efektas kaip sepia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kriaushea @ 2006 06 23, 21:19)
gal galeėtumėte man,nemokšai plačiau paaiškinti,kaip galima padaryti visą nuotraukąą nespalvotą išryškinant vieną spalvotą elementa?pagal ankstesnius nurodymus man nepavyksta to padaryti,gaunasi tiesiog nespalvota nuotrauka blush2.gif


pažymėk vietą kurią norėtum padaryti nespalvotą, arba pažymėk visą pav. (nuotrauką) ir paspaudus ALT klavišą su žymekliu pažymėk vietą, kurios nenori daryto nespalvotos. tada image-> adjustments->desaturate
Atsakyti
Mergaites,is kur butu galima atsisiust kokia nemokama nuotrauku redagavimo programele?Aciu.
Atsakyti
Esu nusiminusi, kad man neisejo parsisiusti Photoshop is interneto. verysad.gif Buvau uzsiregistravusi ir pradejau instaliuoti, bet kazkodel neisejo.
Atsakyti
Merginos labai tingisi skaityti visa tema nuo pradziu blush2.gif blush2.gif bet labai noreciau ant nuotrauku uzdeti paprastus plonus baltus arba juodus remelius. Nezinau ar su Photoshopu tai galima igyvendinti, bet kuri gali ka pasiulyti? Tiesiog aplink nuotrauka plona juoda juostele-remeli uzdeti... Aciu friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 06 30, 23:43)
O kur PS'e yra toks spalvu efektas kaip sepia? g.gif
Aš tokio efekto nesu aptikusi, bet galima padaryt pasendintas nuotraukas ir kitaip. Pirmiausia, jei nuotrauka spalvota, padarau ją B/W. Tada einu į image>adjustments>color balance ir pridedu šiek tiek raudonos ir geltonos spalvos smile.gif
QUOTE(Renyte @ 2006 08 05, 16:55)
Esu nusiminusi, kad man neisejo parsisiusti Photoshop is interneto.  verysad.gif Buvau uzsiregistravusi ir pradejau instaliuoti, bet kazkodel neisejo.
Aš Photoshopą kažkada atsisiunčiau iš Files.lt puslapio. Aišku, reikėjo ir vaistukų, bet jų radom crack'uose. Oi, dabar pamačiau, kad buvai pradėus instaliuot, bet nesigavo unsure.gif Gal kažką ne taip darei? Pabandyk iš naujo wink.gif
QUOTE(sticho @ 2006 08 05, 19:32)
Merginos labai tingisi skaityti visa tema nuo pradziu  blush2.gif  blush2.gif bet labai noreciau ant nuotrauku uzdeti paprastus plonus baltus arba juodus remelius.
Labai paprasta wink.gif Eik į image>canvas size ir į width ir height laukelius įrašyk skaičius. Kuo mažesnis skaičius, tuo plonesni rėmeliai. Nu čia jau nesudėtinga tikrai, išsiaiškinsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 08 06, 12:36)
Eik į image>canvas size ir į width ir height  laukelius įrašyk skaičius. Kuo mažesnis skaičius, tuo plonesni rėmeliai. Nu čia jau nesudėtinga tikrai, išsiaiškinsi  mirksiukas.gif


Aciu drinks_cheers.gif butinai pabandysiu
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2006 08 06, 13:36)
Aš tokio efekto nesu aptikusi, bet galima padaryt pasendintas nuotraukas ir kitaip. Pirmiausia, jei nuotrauka spalvota, padarau ją B/W. Tada einu į image>adjustments>color balance ir pridedu šiek tiek raudonos ir geltonos spalvos  smile.gif
Aš Photoshopą kažkada atsisiunčiau iš Files.lt puslapio. Aišku, reikėjo ir vaistukų, bet jų radom crack'uose. Oi, dabar pamačiau, kad buvai pradėus instaliuot, bet nesigavo  unsure.gif  Gal kažką ne taip darei? Pabandyk iš naujo ;)Labai paprasta wink.gif  Eik į image>canvas size ir į width ir height  laukelius įrašyk skaičius. Kuo mažesnis skaičius, tuo plonesni rėmeliai. Nu čia jau nesudėtinga tikrai, išsiaiškinsi  mirksiukas.gif


Kai instaliavau, atsirado lentele, kad kazkokios programos truksta mano kompe. Bandysiu dar karta instaliuoti.
Atsakyti
As jau instaliavau. Pirma norejau konvertuoti nuotraukas, bet man neleidzia konvertuoti - atsidaro lentele The source folder does not contain any supported camera raw files. Gal galetum paaiskinti apie tai?
Atsakyti