Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

nu man niekaip nepavyksta parsisuisti jokios programos, o taip noriu pagražinti dukrytes nuotraukytes.gal galit kuri man padėti?buciau tikrai labai labai dekinga jei reieketu tai ir atssikaityciau.Prašau padekite man kuri nors 4u.gif
Rašykit į AŽ.labai laukiu
Atsakyti
QUOTE(nirmeda @ 2005 12 07, 21:24)
1. Atidaryti norimą nuotrauką ar paveiksliuką (Ctrl + O)

2. Įrankių dėžutėje pasirinkti Rectangular Marquee Tool (M)

3. Apibrėžti paveikslėlį paliekant tarpus nuo kraštu.

4. Select > Feather (Alt + Ctrl + D)

5. Feather Radius: 5 (skaičiaus dydis priklauso nuo nuotraukos dydžio)

6. Ctrl + Shft + I

7. Delete

8. Ctrl + D

9. Viskas 
kai padarysi Alt + Ctrl + D (ketvirtas punktas) tada ismes lentele, toj lentelej ir irasyk norima skaiciu.

ką darau netaip? kai atlieku 6 punktą, man spalva užsideda vidury to kvadrato, žodžiu ant veiduko, o 5-ame buvau yrašiusi ir 100 ir poto keičiau į 5, bet tas pats.
help.gif
Atsakyti
Na, Control+Shift+I reiškia tą patį ką ir Select>Inverse (t.y. pažymėtą sritį "apversti" - kas anksčiau buvo pažymėta, lieka nepažymėta ir kas buvo nepažymėta pasižymi. čia tai pirma tu pažymi viduriuką paveiksliuko, o su Inverse pažymi tik kraštus). pamėgink Select>Inverse naudoti vietoj Ctrl + Shft + I smile.gif Gal pas tave nustatyta, kad ta kombinacija ką kita reiškia arba netaip paspaudi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(DziNNy @ 2006 03 25, 14:49)
Na, Control+Shift+I reiškia tą patį ką ir Select>Inverse (t.y. pažymėtą sritį "apversti" - kas anksčiau buvo pažymėta, lieka nepažymėta ir kas buvo nepažymėta pasižymi. čia tai pirma tu pažymi viduriuką paveiksliuko, o su Inverse pažymi tik kraštus). pamėgink Select>Inverse naudoti vietoj Ctrl + Shft + I smile.gif Gal pas tave nustatyta, kad ta kombinacija ką kita reiškia arba netaip paspaudi wink.gif

Pavyko, ačiū smile.gif
Papildyta:
http://www.ifreal.co...tutorial&id=310
Jei galit padėkit, va dariau kelis kartus, bet nesigauna tokie kraštai, net nesuprantu kur darau klaidą, pabandykit, ar jums pavyks. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2006 03 25, 20:27)
Pavyko, ačiū  smile.gif
Papildyta:
http://www.ifreal.co...tutorial&id=310
Jei galit padėkit, va dariau kelis kartus, bet nesigauna tokie kraštai, net nesuprantu kur darau klaidą, pabandykit, ar jums pavyks.  smile.gif

Ar šita nuoroda yra pamokų su fotošopu? Neleidžia matyt be registracijos. Norėčiau žinot ar verta registruotis.
Atsakyti
QUOTE(jočienė @ 2006 03 25, 20:27)
Pavyko, ačiū  smile.gif
Papildyta:
http://www.ifreal.co...tutorial&id=310
Jei galit padėkit, va dariau kelis kartus, bet nesigauna tokie kraštai, net nesuprantu kur darau klaidą, pabandykit, ar jums pavyks.  smile.gif

Dar kartą viską padariau, supratau, kad nemokėjau paspasti tų mygtukų, bet vistiek, kai padariau 20 punktą užsidėjo languotas fonas ir viskas g.gif
Atsakyti
O jums gaunasi puzzle padaryti . Aš dariau pagal nurodimus iš šio puslapiu PUZZLE , bet man nesigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2006 03 25, 21:40)
O jums gaunasi puzzle padaryti .  Aš dariau pagal nurodimus iš šio  puslapiu PUZZLE , bet man nesigauna  verysad.gif


ka tik pabandžiau ir gavosi thumbup.gif tik detales laabai mažos, nepamiršk:
1. Filter > Texture > Texturizer

2. texture - Load Texture: ir čia susirandi šiuo adresu savo kompiuteryje: C:/Program Files/Adobe/Photoshop CS/Presets/Textures/Puzzle.psd;
3. Scaling: 50% (puzzle dalelių dydis);
4. Relief: 6 (ryškumas);
5. Light: Top Right (apšvietimas)
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2006 03 25, 22:33)
Ar šita nuoroda yra pamokų su fotošopu? Neleidžia matyt be registracijos. Norėčiau žinot ar verta registruotis.


Registruotis verta. Aš užsiragistravau, kad visas pamokas pamatyčiau. Jeigu labai reikės, parašyk į pm ir pakopinsiu ką ten rašo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DziNNy @ 2006 04 01, 14:51)
Registruotis verta. Aš užsiragistravau, kad visas pamokas pamatyčiau. Jeigu labai reikės, parašyk į pm ir pakopinsiu ką ten rašo 4u.gif

Aš irgi noriu daugiau pasimokinti, bet prisiregistravus ir paspaudus kokį paaiškinimą vistiek rašo "Šią dalį galima pamatyti tik prisijungus prie sistemos."
Kaip suprast ko jie nori blink.gif ????

Atsakyti
QUOTE(melana @ 2006 04 07, 13:36)
Aš irgi noriu daugiau pasimokinti, bet prisiregistravus ir paspaudus kokį paaiškinimą vistiek rašo "Šią dalį galima pamatyti tik prisijungus prie sistemos."
Kaip suprast ko jie nori blink.gif ????


Tai prisiregistravus prisijungti reikia, ten turi būti langeliai, kur reikia įsivesti savo prisijungimo vardą (ar e-meilą) ir slaptažodį. Jei inetu naudojies namie, kur niekas kitas nelenda prie tavo kompo, gali pasirinkti "prisiminti mane" (paprastai reikia varnelę uždėti), ir tada kiekvieną kartą atsidarius tą psl. nereikės prisijungti iš naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
Pamokinkit (arba parodykit kur čia yra blush2.gif ) kaip nuotraukas jungt... doh.gif
Atsakyti