Įkraunama...
Įkraunama...

Pamokėlės su Photoshop programa

Paieskokite i-nete pagalbiniu failu - aprasymu. Ir siaip Photoshopas (kas ji PILNAI) valdo - kaip antras aukstasis... (beveik)
Atsakyti
Matai jai nori gerai padaryt teks daug ir ilgai rasyt o del seip sau net neverta pradet su Photoshopu zaist. na o jai tikrai domina galiu duot literaturos shiai ir dar daugeliu kitu temu susijusiu su nuotrauku ir efektu juose pritaikymu ( tik deja visa ji rusu kalba sad.gif ) na bet kas nori ismokt manau tai tikrai nera kliutis.Na jai sudominu prasymys i mano emeila prasom; chengers@gmail.com moket tikrai nereiks smile.gif
Atsakyti
Labai prasau, gal kas galetu pasakyti kaip arba kur parsisusti Photoshopa, na as jau buvau ji atsisiuntusi, pramokau truputi su juo dirbti, bet baigesi 30 dienu ir nebeleidzia toliau naudotis verysad.gif , o taip norisi....
Labai prasau padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pistacija @ 2006 01 06, 00:54)
Labai prasau, gal kas galetu pasakyti kaip  arba kur parsisusti Photoshopa, na as jau buvau ji atsisiuntusi, pramokau truputi su juo dirbti, bet baigesi 30 dienu ir nebeleidzia toliau naudotis verysad.gif , o taip norisi....
Labai prasau padekit 4u.gif

Per hakeriu puslapius reikia serial numerio ieskoti wink.gif As pagaliau radau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 01 09, 23:54)
Per hakeriu puslapius reikia serial numerio ieskoti wink.gif As pagaliau radau cool.gif

o man i az negaletum imesti ax.gif 4u.gif biggrin.gif , nes su kompais dar nelabai gerai dirbu, tai tikrai pati nerasiu schmoll.gif g.gif
Dekoju tongue.gif
Atsakyti
o kiek kainuotų nusipirkti šią programytę? manau nebloga investicija... o gal yra kokia pigesnė ir geresnė? ar bent panašaus lygio... kažkas minėjo gimb berods... na papasakokit, taip norisi kanors pasidaryt gražaus iš nuotraukyčių o be spec programos nieko neina...
Atsakyti
QUOTE(Chengers @ 2005 12 28, 20:40)
[...] o del seip sau net neverta pradet su Photoshopu zaist.

Nu jau, visišką nesąmonę susakei. Jei nori išmokt su photoshopu dirbt, kaip tik pirmiausia reikia pažaist su juo. O vėliau jau galima pradėt mokytis rimčiau. Juk kartais tie "žaidimai" taip užveda, kad norisi dar daugiau išmokt ax.gif

QUOTE(Pistacija @ 2006 01 06, 00:54)
Labai prasau, gal kas galetu pasakyti kaip  arba kur parsisusti Photoshopa, na as jau buvau ji atsisiuntusi, pramokau truputi su juo dirbti, bet baigesi 30 dienu ir nebeleidzia toliau naudotis verysad.gif

Tai jei tą photoshopą jau esi atsisiuntusi, dabar bereikia tik kodo, ar ne? Iš naujo siųstis, manau, nebereikia. Aš kodą radau įvedusi į google cracks, tai išmetė daugybę kodų, beliko tik susirast savo PS versijai 4u.gif

QUOTE(Ajste @ 2006 01 15, 00:41)
o kiek kainuotų nusipirkti šią programytę? manau nebloga investicija... o gal yra kokia pigesnė ir geresnė?

O kam pirkt, jei galima gaut už dyką? blush2.gif Aš maždaug prieš pusę metų atsisiunčiau iš puslapio files.lt smile.gif Siuntė maždaug pusę dienos, bet atsiuntė cool.gif
O jei nori pirkt, tai manau kaina nuo PS versijos priklausytų. Kuo naujesnė, tuo brangesnė.
Sako, kad būna knygynuose pirkt su specialiom knygom, na, pamokom dirbt su šia programa.
Atsakyti
Aš galvoju apie pirkimą, nes turiu keletą abejonių... Tas photoshop'as, kur atsisiunti visiškai toks pat kaip ir parduodamas? Nes dažnai būna, kad tokios tipo demonstracinės versijos ir jos neturi vienų ar kitų įrankių, žodžiu yra nepilnos... g.gif Ir šitoks būdas juk legalus, arne?
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2006 01 17, 16:05)
Aš galvoju apie pirkimą, nes turiu keletą abejonių... Tas photoshop'as, kur atsisiunti visiškai toks pat kaip ir parduodamas? Nes dažnai būna, kad tokios tipo demonstracinės versijos ir jos neturi vienų ar kitų įrankių, žodžiu yra nepilnos...  g.gif  Ir šitoks būdas juk legalus, arne?

Jei nulaužta programa, tai ji bus tikrai pilna g.gif
Nebent nori turėti legalią versiją. Bet kai jos taip greit tobulėja, keičias, tai ir photoshopas bus su dar daugiau galimybių vėliau. kai nete tiek pilna nulaužtų, tikrai nepirkčiau legalios lotuliukas.gif
Atsakyti
Ajste, fotoshopas nera vienintele gera grafine programa. Jis geriausiai tinka apdoroti rastrinei grafikai ir paruosti paveikslelius spaudai. Bet ne ka nuo jo atsilieka ir Gimp. Jei nera biznio su grafika, tada geriausia nemokamas Gimp. WEB grafikai geriau tiks Macromedia Fireworks (beje, jeigu pirkti, tai ji pigesne uz fotoshopa). Jei moki rusiskai, apie fireworks (ir kitas siek tiek) galima pasiskaityti http://www.mycomp.com.ua/text/4544 . O jei reikia tos programos: http://forum.firenet...php?showtopic=2 ...
Londone gal griezciau su tom nelegaliom programom...
Atsakyti
O kas ta rastrine grafika mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2006 01 17, 17:05)
Aš galvoju apie pirkimą, nes turiu keletą abejonių... Tas photoshop'as, kur atsisiunti visiškai toks pat kaip ir parduodamas? Nes dažnai būna, kad tokios tipo demonstracinės versijos ir jos neturi vienų ar kitų įrankių, žodžiu yra nepilnos...  g.gif  Ir šitoks būdas juk legalus, arne?


Nebūna visokios papildomos medžiagos - papildomų pavyzdžių, šablonų. Kartais būna išjungtas saugojimas - t.y. gali pasižaist, bet negali rezultatų išsaugot. Jei išsaugojimas veikia - dėl kitko galima nesukt sau galvos.

Jei atsisiuntei iš oficialių šaltinių - legalu, tačiau po mėnesio nebeveiks. Jei atsisiuntei "nulaužtą" (kad nenustotų veikt po 30 dienų) - aišku nelegalu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Zoom-: 19 sausio 2006 - 08:27