Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(picca @ 2007 01 29, 21:35)
Tai kodel viena mergina rašė, kad daro mėnesio pertrauką nes vienas folikulas nesprogo?


Daroma pertrauka, jei nepastojama ir patikrinus su echoskopu randama cista, tai gali būti nesprogęs folikulas.Tada iš naujo stimuliuotis negalima, kol nenunyksta ta cista.
Atsakyti
QUOTE(Giedrelė @ 2007 01 29, 22:14)
As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles 

lapkritinuke, thumbup.gif  2.gif  victory.gif

Sveikinu tave. Kelintas tavo IUI buvo , ar stimuliuotas?
Atsakyti
QUOTE(picca @ 2007 01 29, 20:35)
Tai kodel viena mergina rašė, kad daro mėnesio pertrauką nes vienas folikulas nesprogo?

matyt sprogę folikulai neapsivaisino, mergina nepastojo, o su likusiu folikulu, t.y. folikuline cista, stimuliuotis negalima, reik laukti kol ji sunyks - tam daroma pertrauką vieną ciklą, dažiausiai geriant KT. Jei mergina būtų pastojusi, folikulinė cista, kuru šiaip ar taip irgi būtų, todėl liktų tik tikėtis, kad ji pamažu sunyks 4u.gif nesprogę folikulai kitų folikulų apvaisinimui ir neštumui jokios įtakos neturi mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=lapkritinuke,2007 01 29, 19:45]
Sveikos mergaites smile.gif As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles thumbup.gif wub.gif

Nuosirdziausi sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Man rytoj reiketu daryti testa, bet jo neturiu. Bet manau jau neverta jo pirkti, nes siandien prasidejo tepliojimai. Krutine jautri, veide spuogeliai atsiranda taip kaip pries mmm.
Atsakyti
QUOTE(Giedrelė @ 2007 01 29, 20:14)
As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles

sveikinu, Giedrelė 4u.gif. tokios geros žinios. tik atėjau į šį skyrelį, o jau tiek gerų žinių. tai nuteikia optimistiškai thumbup.gif .
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Lapkritinuke, superr naujienos wub.gif , labai tave sveikinu wub.gif , paradoksas, bet aš su kiekvienu savo darytu IUI išleidžiu po vieną nėštukę biggrin.gif . Lauksim žinių ketvirtadienį.

Taigi vakar kraujo tyrimas paraodė, kad nėštumo nėra HCG 0,5. Tai vakare išpildžiau savo pirmąją nedidelę svajonę - gulėjau karštoje vonioje thumbup.gif , dar liko i soliariumą nueiti, ir į ledo rūmus nuvažiuoti pačiaužyti smile.gif . Tai žadėjau padaryti,nes labai norėjau, jei nebūsiu nėščia. Tiessa, mmm dar neatėjo, niekaip nepramuša, tačiau ryt vakare jau užsirašiau ps gydytoją, juk vis tiek jau gali pamatyti ar yra kokių cistų, ar nėra. Žiūrėsim kas ten kaip darosi, ir ką toliau daryti 4u.gif
geros dienos mergaitės, reikia pailsėti ir padirbėti 4u.gif
Laikykis agnilt, lauksim žinių 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, mielosios,

Kaip faina, tik temele prasidejo, o jau ir nestuke.gif turime. Gera pradzia, puse darbo, 4u.gif Gal ir kitos merginos, kokiu naujienu turite bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 30 sausio 2007 - 08:34
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 29, 17:03)
Siaubas  verysad.gif

na, bet tavo amžius dar bent ne tas, apie kurį išprusę delfio komentatoriai rėkia, kad nukvakę seniai užsimano vaikų, vietoj to, kad svetimus anūkus prižiūrėtų  blink.gif  doh.gif  manau, vienąkart pastojus, netruksi ir antrąkart  nestuke.gif  vat aš kažin ar bepamatysiu II  unsure.gif

ne už kalnų ir tas amžius, netruks atbėgti doh.gif
o kodėl tavo tokios pesimistinės gaidos g.gif skaitau ir nesitiki, kad su tavim taip gali būti blush2.gif

Lapkritinuke, thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes 4u.gif
Lapkritikuke, Giedrele thumbup.gif thumbup.gif Super naujienos 4u.gif
Tiesiog as, nenusimink console.gif Ateis ir i musu kiema svente, pamatysi 4u.gif
Picca, cia as rasiau, kad pas mane 1 men pertrauka, nes buvo rastas nesproges folikulas. Esant tokiam reikalui negalima stimuliuotis ir tiek:verysad:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabreniene: 30 sausio 2007 - 09:37
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 29, 17:03)
na, bet tavo amžius dar bent ne tas, apie kurį išprusę delfio komentatoriai rėkia, kad nukvakę seniai užsimano vaikų, vietoj to, kad svetimus anūkus prižiūrėtų  blink.gif  doh.gif  manau, vienąkart pastojus, netruksi ir antrąkart  nestuke.gif  vat aš kažin ar bepamatysiu II  unsure.gif

Fliquiti, apie delfio komentatorius - pati supranti, atskira istorija. Kai noriu pasilinksminti, skaitau ne straipsnius, o komentarus. Ir labai tikiuosi, kad mano vaikas ten ir to nerasineja.
Del amziaus, nezinau, kiek tau metu, bet neatrodo, kad artimiausiu metu turetum problemu del amziaus... O netgi ir 40 metu, tau ka - problema? Nu, koks kieno reikalas, keleriu metu susilaukei vaikelio. Svarbu jums gerai. Galu gale isivaikinsit, jeigu nutarsite, kad nebenorite daugiau beviltiskai laukti.
Beje, zinai apie "Sotas"? Neseniai buvau susitikime, su 4 italu poromis susipazinau, kurios atvyke i Lietuva ir tvarko ivaikinimo dokumentus. Labiausiai linksma buvo ziureti i naujai iskeptus tecius, su kokiu pasididziavimu jie moke "savo" berniukus ijungti kompa, uzrisinejo batraiscius ir t.t. Mamoms praktiskai neleido prieiti prie tu vaikezu smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 09:32-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 09:32)
Taigi vakar kraujo tyrimas paraodė, kad nėštumo nėra HCG 0,5.  Tai vakare išpildžiau savo pirmąją nedidelę svajonę - gulėjau karštoje vonioje thumbup.gif , dar liko i soliariumą nueiti, ir į ledo rūmus nuvažiuoti pačiaužyti smile.gif . Tai žadėjau padaryti,nes labai norėjau, jei nebūsiu nėščia. 


Nenusimink! tu palaikai sito forumo dvasia, mums esi cia reikalinga 4u.gif cia as labai savanaudiskai, bet matyt dar neatejo laikas. kita karta tau tikrai turi pavykti.
o kiek tu sau draudimu prisidarius, nesupratau, gal as negerai darau? as ir i pirti vaikstau ir vonioje maudausi. tiesa, gal netokioje karstoje, bet vistiek blush2.gif o gal negalima todaryti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuznecova @ 2007 01 30, 00:47)
sveikinu, Giedrelė  4u.gif. tokios geros žinios. tik atėjau į šį skyrelį, o jau tiek gerų žinių. tai nuteikia optimistiškai thumbup.gif .


Aš tai supratau, kad Giedrelė tik sveikino lapkritinukę. g.gif
Atsakyti