Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos mergaites smile.gif As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles thumbup.gif wub.gif Pasirodo as nestuke.gif Aisku kol kas dar bijau labai dziugauti, nes galbut pastojimas ne vitoje ar dar kas nors... ketvirtadieni einu pas gydytoja ir kai apziures tada galesiu arba dziugauti simtu procentu arba ... sad.gif Na, tai dabar su nekantrumu laukiu ketvirtadienio ateinant... gydytoja sako kad jau netgi turetu kazkas ir matytis wub.gif LAbai tikiuosi ir meldziu Dieva kad pastojimas butu vietoje ir viskas ten butu gerai..
beje prisipazinsiu atvirai - biski bijau kad nebutu daugiavaisis nestumas unsure.gif Na, zodziu viskas paaiskes po ketvirtadienio.
Tesiog as nenukabink nosies ir tavo simptomai tokie kad dar visko gali buti jog esi nestuke.gif ... Labai tikiuosi kad tai ir yra, nes pozymiai tai tokie kad panasu jog taip buti gali.
Atsakyti
QUOTE(lapkritinuke @ 2007 01 29, 19:45)
Sveikos mergaites smile.gif As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles  thumbup.gif  wub.gif  Pasirodo as  nestuke.gif  Aisku kol kas dar bijau labai dziugauti, nes galbut pastojimas ne vitoje ar dar kas nors... ketvirtadieni einu pas gydytoja  ir kai apziures tada galesiu arba dziugauti simtu procentu arba ... sad.gif Na, tai dabar su nekantrumu laukiu ketvirtadienio ateinant... gydytoja sako kad jau netgi turetu kazkas ir matytis  wub.gif  LAbai tikiuosi ir meldziu Dieva kad pastojimas butu vietoje ir viskas ten butu gerai..
beje prisipazinsiu atvirai - biski bijau kad nebutu daugiavaisis nestumas    unsure.gif  Na, zodziu viskas paaiskes po ketvirtadienio.
Tesiog as  nenukabink nosies ir tavo simptomai tokie kad dar visko gali buti jog esi  nestuke.gif ... Labai tikiuosi kad tai ir yra, nes pozymiai tai tokie kad panasu jog taip buti gali.


Nu kaip as tave sveikinu 4u.gif ir man visai pakilo nuotaika pries rytojaus IUI thumbup.gif Gal ir man pasiseks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkritinuke @ 2007 01 29, 18:45)
Sveikos mergaites smile.gif As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles  thumbup.gif  wub.gif  Pasirodo as  nestuke.gif 


na, ka as ir sakiau, na, jauciau, kad kuriai nors turi pasimatyti II juosteles. sveikinu ir dziauguosi thumbup.gif
Tiesiog as, laukiam tavo kraujo rezultatu. jie nestuma turetu parodyti?
Papildyta:
QUOTE(lapkritinuke @ 2007 01 29, 18:45)


o tau kaip suprantu cia 2-oji IUI buvo? ir kelinta diena po IUI darei testuka? 21d as neislauksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkritinuke @ 2007 01 29, 17:45)
Sveikos mergaites smile.gif As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles  thumbup.gif  wub.gif

kokios geros žinios, lapkritinuke. tikiuosi ir linkiu, kad ketvirtadienį išgirstum tik geras naujienas 4u.gif . laikysiu kumščius už tave, nors esu čia tik naujokė ir dar nepažįstama. bet nuoširdžiai lauksiu gerų žinių mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 01 29, 20:13)
na, ka as ir sakiau, na, jauciau, kad kuriai nors turi pasimatyti II juosteles. sveikinu ir dziauguosi thumbup.gif
Tiesiog as, laukiam tavo kraujo rezultatu. jie nestuma turetu parodyti?
Papildyta:
o tau kaip suprantu cia 2-oji IUI buvo? ir kelinta diena po IUI darei testuka? 21d as neislauksiu g.gif



taip man cia buvo antroji IUI. o testuka dariau praejus lygia trims savaitems, nes jeigu atvirai kazkaip atrode jau geriau mmm sulakti negu ir vel I juostele pamatyti... todel ir laukiau... bet kai praejo jau ir trecia savaite be mmm tada nusprendziau kad jau tikrai laikas ax.gif ir bent jau kol ka tikrai geros zinios... wub.gif laaabai tikiuosi kad ketvirtadieni gydytoja nepateiks blogu ziniu unsure.gif

aciu jums visoms uz sveikinimus
ir tikekite - visoms pavyks TURI pavykti 4u.gif
Atsakyti
Lapkritinuke, labai sveikinu. 4u.gif
Atsakyti
VALIO, VALIO, VALIO, 4u.gif 4u.gif lapkritinuke sveikinuuu.

Truputi primink kokios problemytes buvo, kad IUI darei. O ar jautei ka nors is pozymiu anksciau be mmm pradingimo? g.gif
Atsakyti
[quote=simutė,2007 01 29, 20:20]
Simute, kada darysi testuka? man krutine is apacios kazkaip skauda, kai palieti, o daugiau jokiu pojuciu.
Atsakyti
saules zuiki, kada tu testuosies?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 29 sausio 2007 - 20:04
As kantriai po IUI islaukiau tris savaiteles ir siandiena pagaliau pasidariau testuka . taigi, negalejau savo akimis atsiziureti pamaciusi II juosteles

lapkritinuke, thumbup.gif 2.gif victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedrelė: 29 sausio 2007 - 20:14
[quote=stilo,2007 01 29, 20:44]
[quote=simutė,2007 01 29, 20:20]
Simute, kada darysi testuka? man krutine is apacios kazkaip skauda, kai palieti, o daugiau jokiu pojuciu.
[/quote]

Na man testukas kaip ir 02.05 nusimato, taip gine sake, o krutine irgi jautri, ypac kai liemenuka nusiimu, tai prilaikyti reikia blush2.gif , bet man taip budavo ir seniau. O siaip lyg ir nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 29, 16:45)
Picca, manau, kad galima pastoti.Kodėl tie du sprogę folikulai negalėtų apsivaisinti?


Tai kodel viena mergina rašė, kad daro mėnesio pertrauką nes vienas folikulas nesprogo?
Atsakyti