Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Linlei, tai pavaikyk tą savo vyriškį lotuliukas.gif ot būtų liuks, pasportuoja, pavalgo, į veną susileidžia ir žiba vyriškiai lotuliukas.gif

Apie joki savo vyro vaikima dabar jau ne kalbos negali buti lotuliukas.gif lepinu ji kaip koki kudiki, gerai maitinu, nuo streso, netvarkos saugau.... biggrin.gif ir dziaugiuosi, kad tik nesportuoja, nes, manu, kad per tuos sportus ir susivare sveikatele,,,, schmoll.gif
Atsakyti
Fliquiti, as cia bishki ne i tema... Kaip tau Italija su savo italu kalba? smile.gif
Mes cia kaip tik pradesime nauja semestra, tai prisiminiau.
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 29, 16:47)
žinau  unsure.gif  aš tik va ką norėjau išmislyt, kad jei neteplioja, ar tai reiškia, kad viskas gerai? o po kažkurio IUI kai ėmė man tepliot (gėriau po vieną duph, iš tos nevilties net antrą įkaliau  lotuliukas.gif  blush2.gif )



Tarkim tokia situacija: geriu duf, po 1 tab., jau kelinta diena, truputėlį patepa, bet tokiomis labai šviesiomis rusvomis išskyromis, bet ne pastoviai, o labai mažai, bet ant įkloto matosi rudžiau, nei įprastai blush2.gif , šiandien BT 37, nors prieš kelias dienas dar buvo 37,3, krūtinę truputį vis dar skauda iš šonų, bet ankščiau skaudėjo žymiai labiau, speneliai skaudūs, tik kai stipriai suspaudi, šiandien pasidariau testą, jis parodė I. Taigi testas gali tarkim dar nerodyti, bet gal iš tikro aš nėščia ir man trūksta progesterono. Tai ką tokiu atveju daryt, kaip pasielgt? gal tarkim gerčiau po 2 tab. būtų viskas gerai, o gal tas patepliojimas beprasidedančių mmm požymis, nes man kartais taip būna. va, kur klausimas?
Papildyta:
smile.gif+2007 01 29, 16:54-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 16:54)
Tarkim tokia situacija: geriu duf, po 1 tab., jau kelinta diena, truputėlį patepa, bet tokiomis labai šviesiomis rusvomis išskyromis, bet ne pastoviai, o labai mažai, bet ant įkloto matosi rudžiau, nei įprastai  blush2.gif , šiandien BT 37, nors prieš kelias dienas dar buvo 37,3, krūtinę truputį vis dar skauda iš šonų, bet ankščiau skaudėjo žymiai labiau, speneliai skaudūs, tik kai stipriai suspaudi, šiandien pasidariau testą, jis parodė I. Taigi testas gali tarkim dar nerodyti, bet gal iš tikro aš nėščia ir man trūksta progesterono. Tai ką tokiu atveju daryt, kaip pasielgt? gal tarkim gerčiau po 2 tab. būtų viskas gerai, o gal tas patepliojimas beprasidedančių mmm požymis, nes man kartais taip būna. va, kur klausimas?



Pati radau atsakymą, pasidaryti HCG, kad žinoti ar ten kas yra doh.gif doh.gif , o tuomet jau didinti arba ne duf. dozę mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Pati klausiu, pati atsakau, žodžiu baigiu kavršinti visosm galvą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 01 29, 15:48)
Linlei, tai pavaikyk tą savo vyriškį  lotuliukas.gif ot būtų liuks, pasportuoja, pavalgo, į veną susileidžia ir žiba vyriškiai  lotuliukas.gif

Apie joki savo vyro vaikima dabar jau ne kalbos negali buti lotuliukas.gif lepinu ji kaip koki kudiki, gerai maitinu, nuo streso, netvarkos saugau.... biggrin.gif ir dziaugiuosi, kad tik nesportuoja, nes, manu, kad per tuos sportus ir susivare sveikatele,,,, schmoll.gif

tu kaip eigulys, kur mišką saugojo nuo triukšmo, nuo mašinų ūžimo lotuliukas.gif
o šakas nepamiršti apgenėt, lepinami medžiai greit išbujoja, o tada ir naudos mažai lotuliukas.gif
Fl.... aš irgi inkaliau antrą, bet nepadėjo ax.gif manau gerai...
Tiesiog aš, parašei visą mano situaciją, kuri pati žinai, kaip baigėsi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 16:57)
tu kaip eigulys, kur mišką saugojo nuo triukšmo, nuo mašinų ūžimo  lotuliukas.gif
o šakas nepamiršti apgenėt, lepinami medžiai greit išbujoja, o tada ir naudos mažai lotuliukas.gif
Fl.... aš irgi inkaliau antrą, bet nepadėjo  ax.gif manau gerai...
Tiesiog aš, parašei visą mano situaciją, kuri pati žinai, kaip baigėsi  blink.gif



Žulika, baik doh.gif , tu gi žinojai, kad aš esi nėščia, o aš tai labaiu nenėščia, nei nėščia, juk tau ir testas rodė blink.gif , o man nerodo, žinot va tas man ir baisiausia, kad gal męs net nežinom, kad esam nestuke.gif , jaučiu eisiu HCG pasidaryti doh.gif
Atsakyti
oi Tiesiog aš thumbup.gif ale tu ir rami, aš jau nuo pirmos tepliojimo dienos savavališkai būčiau didinus PRG dozę blush2.gif aišku negerai, kad čia taip viešai rašau, o tai dar atsiras savigydos pasekėjų doh.gif ir HCg visada lėkdavau darytis (net ir su žema BT) tik tam, kad įsitikinčiau, kad nereik pdidint dufastono (čia kai teplioja). žodžiu, marš kraujo priduot biggrin.gif nes man tavo požymiai tai labai jau faini buvo ax.gif

QUOTE(Chiara @ 2007 01 29, 15:48)
Fliquiti, as cia bishki ne i tema... Kaip tau Italija su savo italu kalba? smile.gif
Mes cia kaip tik pradesime nauja semestra, tai prisiminiau.


Italija ir italų k. tai gerai (greičiausiai būsiu nesupratus klausimo blush2.gif ) ale va kai kurie italai tai nervina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O geromedoje per 1 valandą tyrimus padaro ar ne?
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 16:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 16:56)
Tarkim tokia situacija: geriu duf, po 1 tab., jau kelinta diena, truputėlį patepa, bet tokiomis labai šviesiomis rusvomis išskyromis, bet ne pastoviai, o labai mažai, bet ant įkloto matosi rudžiau, nei įprastai  blush2.gif


Aisku, kraujo tyrima as gal irgi pasidaryciau tavo vietoj, bet nesuprantu merginos, kodel jus savo gydanciam daktarui neskambinat? man buvo tokia situacija: velavo mmm, buvo 38 ciklo diena, kai pradejo tepliot. geriau duf. po 1x2 deinoje. paskambinau gyd. viska susakiau, pasakiau, kad duf. jau baigiasi, gal dar nusipirkt? tai man pasake, kad jei teplioja, tai palaukt. ir ka jus manot? kita diena neisgeriau duf. ir pramuse. susirgau.

aisku, as jokiais budais nelinkiu to. cia pas tave isskirtinis atvejis mirksiukas.gif tik manau, kad del dvigubu doziu tai reiketu su gyd. pasikonsultuoti.
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 29, 16:06)
oi Tiesiog aš  thumbup.gif  ale tu ir rami, aš jau nuo pirmos tepliojimo dienos savavališkai būčiau didinus PRG dozę  blush2.gif  aišku negerai, kad čia taip viešai rašau, o tai dar atsiras savigydos pasekėjų  doh.gif  ir HCg visada lėkdavau darytis (net ir su žema BT) tik tam, kad įsitikinčiau, kad nereik pdidint dufastono (čia kai teplioja). žodžiu, marš kraujo priduot  biggrin.gif  nes man tavo požymiai tai labai jau faini buvo  ax.gif
Italija ir italų k. tai gerai (greičiausiai būsiu nesupratus klausimo  blush2.gif ) ale va kai kurie italai tai nervina  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o man ir tepliojo ir toliau sau ramia gyvenau... nes kaip Tiesiog aš sako tik kartais ir tik truputį... o kad dar viena tabl gali pakeisti kažką net nesusimasčiau...
iš tikro, kai laiko nedaug, tai ir nežinia kas kaip ir kur... gal ir 10 tabl nieko nepakeis, jei tiesa apie nekokybišką spermiuką doh.gif bet po iui man norėjosi tikėtis, kad iš visų atrinktas geriausias...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 16:36)
o man ir tepliojo ir toliau sau ramia gyvenau...


na, mes jau labai ilgai nesusilaukiam, o ir amžius MB spaudžia, tai kaskart norisi žinot, kad padariau viską... o ne graužt save, kad galbūt pritrūkau progesterono (o kai aš policistukė, tai visai galimas daiktas) ir galbūt tos mmm visai ne mmm, o superankstyvas persileidimas blink.gif nu žinai, ko galima prisigalvot doh.gif iš serijos, o kas būtų, jei blush2.gif
P.S. gali tik įsivaizduot, kokių žygių būčiau ėmusis, jei tiksliai žinočiau, kad nėščia, o čia teplioja... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fliquiti: 29 sausio 2007 - 16:55
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 29, 16:54)
na, mes jau labai ilgai nesusilaukiam, o ir amžius MB spaudžia, tai kaskart norisi žinot, kad padariau viską... o ne graužt save, kad galbūt pritrūkau progesterono (o kai aš policistukė, tai visai galimas daiktas) ir galbūt tos mmm visai ne mmm, o superankstyvas persileidimas  blink.gif  nu žinai, ko galima prisigalvot  doh.gif  iš serijos, o kas būtų, jei  blush2.gif
P.S. gali tik įsivaizduot, kokių žygių būčiau ėmusis, jei tiksliai žinočiau, kad nėščia, o čia teplioja...  blink.gif

oi vargeli, mano amžius irgi jau 4 dešimty, nu tik su sveikata problemų neturiu... bet... o aš... rami buvau... nes pirmą kartą tik po kakio pasirodė išskyros, nu mastau, ai pastenėjau tai va ir gavosi... kitą kartą ir vėl tas pats... po to jau daugiau ir kai jau nugrūdo mane pas gyd manau buvo per vėlu, nors g.gif vieną dieną plakė širdelė, kitą jau apiręs buvo nesustabdomai doh.gif
Atsakyti
Siaubas verysad.gif

na, bet tavo amžius dar bent ne tas, apie kurį išprusę delfio komentatoriai rėkia, kad nukvakę seniai užsimano vaikų, vietoj to, kad svetimus anūkus prižiūrėtų blink.gif doh.gif manau, vienąkart pastojus, netruksi ir antrąkart nestuke.gif vat aš kažin ar bepamatysiu II unsure.gif
Atsakyti