Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos merginos,
gal kas paaiškintų, jei tarkim užauga trys folikulai, o sprogsta tik du, tai pastoti neįmanoma jei lieka vienas nesprogęs? Man jau čia visai nieko darosi neaišku.
Atsakyti
Picca, manau, kad galima pastoti.Kodėl tie du sprogę folikulai negalėtų apsivaisinti?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 01 29, 15:40)
vau linlei, nemazai cia tau vaistu per viena cikla... o tai tau tikiuosi stebi folikulu augima bei gleivines stori... nes estrofem tai retai kam skiria, jei vartojamas gonal  g.gif  o Cetrotide tai man is viso mistinis - kol kas neteko jo ragaut, nors jau 2 ciklus stimuliavo

Nu zinoma stebi....... blink.gif Blembacki man uzaugo 8 folikulai, net nezinau, kas dabar bus g.gif g.gif g.gif Pilvukas tai mano ragavo net 8 durius, net jau paciai saves gaila, nors pati jauciuosi gan gerai, tik kartais kairyji sona pamudzia... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 01 29, 15:16)
Nu zinoma stebi....... blink.gif  Blembacki man uzaugo 8 folikulai, net nezinau, kas dabar bus g.gif  g.gif  g.gif Pilvukas tai mano ragavo net 8 durius, net jau paciai saves gaila, nors pati jauciuosi gan gerai, tik kartais kairyji sona pamudzia... bigsmile.gif

jau yra hiperstimuliacija, belieka išaukt ovuliaciją, apvaisint bent du (trynukų juk nenori), o va kas su likusiais folikulais darysis, tik ponas dievas težino lotuliukas.gif
pajuokavau, bet jei rimtai, tai nejuokinga ši situacija, bet turi tikimybę ir trynukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 15:41)
jetus ir tu dar kaliošus pavelki šitiek visko pripumpuota  blink.gif

lotuliukas.gif fitness2Stipri muotriska esuuuuuuuu... lotuliukas.gif :
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 11:18)
pvz man gyd sakė, kai pradėjo tepliot, reikėjo po 2 tabl gerti  doh.gif aš net minties neturėjau ir šiaip galvoju, man regis nebūtų padėję cool.gif


man gydytoja irgi yra minėjus, kad teplioja kai yra progesterono trūkumas ax.gif

QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 11:40)
Ovitrelle poveikis apie 10d.. O ką toliau, ogi duf  lotuliukas.gif


o toliau dar viena ovitrelle injekcija mirksiukas.gif

smile.gif+2007 01 29, 11:48-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 11:48)
Aš manau, kad jei progesteronas žemas, tai geriant dufastoną jis susinormalizuoja, taip, kad tikros progeseterono normos, geriant duf., manau nensutatysi


o jei net geriant jo per mažai? t.y. jei per mažais kiekiais geri? aš tai kažkaip maniau, kad tyrimas neinformatyvus, kai vartojamas progesteronas, kurį reik susikišt TEN blush2.gif nes jis veikia vietiškai ar kažkas ten panašaus ir kraujyje jo taip sakant nepadaugėja. tada iš tyrimo gali atrodyt, kad jo per mažai, nors iš tikrųjų pakanka. ale geriamas tai mano durna galva turėtų būt kraujyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 17:22)
jau yra hiperstimuliacija, belieka išaukt ovuliaciją, apvaisint bent du (trynukų juk nenori), o va kas su likusiais folikulais darysis, tik ponas dievas težino  lotuliukas.gif
pajuokavau, bet jei rimtai, tai nejuokinga ši situacija, bet turi tikimybę ir trynukams  g.gif

Tai , kad mano vyro "grikiai"lievi biggrin.gif , reikia dziaugtis, kad nors vienas uzkibtu, bet, jei ka, tai ir 3 su didziausiu dziaugsmu uzaugintumem thumbup.gif O medicina siais laikais galinga, bagulesiu ligoninej ir tuos likusius kaip nors susprogdins, mane jau gydytoja perspejo...... smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal vardan tyrimo apie progeseroną pasidaryti tyrimą. Vat man irgi iškilo klausimas: kaip sužinoti ar tau pakanka 1 tabletės dufastono? Žinokit visai galva susisuko blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 15:33-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 15:33)
Merginos, gal vardan tyrimo apie progeseroną pasidaryti tyrimą. Vat man irgi iškilo klausimas: kaip sužinoti ar tau pakanka 1 tabletės dufastono? Žinokit visai galva susisuko blink.gif

reik sakyt, žinokit visai man galvą susukot doh.gif
o tau išskyrų kokių negražių nėra mirksiukas.gif
aš tai sakiau eisiu, kai būnant nestuke.gif teplios ax.gif

Linlei, tai pavaikyk tą savo vyriškį lotuliukas.gif ot būtų liuks, pasportuoja, pavalgo, į veną susileidžia ir žiba vyriškiai lotuliukas.gif

Fliquiti(sorry jei blogai parašiau, nikas ne iš lengvųjų), kokia injekcija, pripratot badytis, duf po 10 dienų lotuliukas.gif taip įdomiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 29 sausio 2007 - 15:42
smile.gif+2007 01 29, 15:33-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 15:33)
Merginos, gal vardan tyrimo apie progeseroną pasidaryti tyrimą. Vat man irgi iškilo klausimas: kaip sužinoti ar tau pakanka 1 tabletės dufastono? Žinokit visai galva susisuko blink.gif


nu tai sprendžiant iš gydytojos pasakymo, pirmas ženklas, kad neužtenka, turėtų būt tepliojimas g.gif ale aš kaip humanitarė galiu nusišnekėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 29, 15:41)
nu tai sprendžiant iš gydytojos pasakymo, pirmas ženklas, kad neužtenka, turėtų būt tepliojimas  g.gif  ale aš kaip humanitarė galiu nusišnekėt  lotuliukas.gif

bet iš tikro baisu sulaukti šio ženklo, aš kad ir kokia rami buvau, reikėjo visgi susijaudinti (prašom teisingai suprasti)
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 15:44)
bet iš tikro baisu sulaukti šio ženklo, aš kad ir kokia rami buvau, reikėjo visgi susijaudinti (prašom teisingai suprasti)


žinau unsure.gif aš tik va ką norėjau išmislyt, kad jei neteplioja, ar tai reiškia, kad viskas gerai? o po kažkurio IUI kai ėmė man tepliot (gėriau po vieną duph, iš tos nevilties net antrą įkaliau lotuliukas.gif blush2.gif )
Atsakyti