Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Erode @ 2007 01 29, 12:41)
Nesamone.
Bus informatyvus.
Galite net vaisto anotacijos lapelyje paskaityti.


na U kompetencija as visiskai pasitikiu ir po duf vartojimo PRG tyrimo tikrai nesidaryciau. Kitos aisku gali daryt kaip joms norisi... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 01 29, 12:41)
Nesamone.
Bus informatyvus.
Galite net vaisto anotacijos lapelyje paskaityti.

A

Aš manau, kad jei progesteronas žemas, tai geriant dufastoną jis susinormalizuoja, taip, kad tikros progeseterono normos, geriant duf., manau nensutatysi
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 12:40)
aš niekad nesu jo vartojusi, reiks pasidomėt, kas per kurmis yr  mirksiukas.gif


Ovitrele vartojamas vietoj Pregnyl - t.y. HCG injekcija, kad ovuliuotu folikulai
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 11:48-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 11:48)
A

Aš manau, kad jei progesteronas žemas, tai geriant dufastoną jis susinormalizuoja, taip, kad tikros progeseterono normos, geriant duf., manau nensutatysi

tai va tame ir bajeris, kad esant nestuke.gif jo normos turi šoktelt virš 50 ax.gif

Spanguole, jau parinkau info apie tą Ovitrelle ir jums įkėliau ax.gif ir jis ne tik kad ovuliuotų skirtas...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 12:53)
tai va tame ir bajeris, kad esant  nestuke.gif jo normos turi šoktelt virš 50  ax.gif

Spanguole, jau parinkau info apie tą Ovitrelle ir jums įkėliau ax.gif ir jis ne tik kad ovuliuotų skirtas...



Žulika, o jei esi nestuke.gif ir geri dufastoną, tai kokios tuomet normos g.gif g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 11:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 11:56)
Žulika, o jei esi  nestuke.gif  ir geri dufastoną, tai kokios tuomet normos g.gif  g.gif

supranti, ar geri ar ne turi šoktelt gerokai virš 50 (kai O skaitosi virš 10 jau įvykusi), o jei nėra tokių skaičiukų, tai manau ryškus trūkumas... aš sakiau kada nors išbandysiu, jei kartotųsi praeitas kartas, kai esi nestuke.gif ir teplioja, koks tada skaičiukas... turėtų būti sumažėjęs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 12:40)

Ovitrelle poveikis apie 10d.. O ką toliau, ogi duf  lotuliukas.gif



na, cia turbut labai individualu. man si cikla buvo dviguba ovuliacija ir po antrosios ovuliacijos ir Ovitrelle suleidimo preijus 10 dienu gyd. sake pasidaryti testa. tai iseina, kad 10 dienu bus veiksmingas Ovitrele, todel duf. net nereikes gerti.
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 01 29, 12:25)
o man si karta ir duf. liepe negerti. sake, kad ir ovitrelle atlieka ta pacia funkcija, tik per kita aparata g.gif


Ovitrelle yra tas HCG - zmogaus choriongonadotropinas. Ji leidziames noredamos sukelti sau ovuliacija, o butent tada, jei ovuliacija neivyksta ir susidaro vadinamosios folikulines cistos, kuriu Jus cia bijote.
Duphastonas - sintetinis progesteronas. Jis palaiko geltonkunio, kuris susidaro plysus folikului, kiausialastes vietoje, funkcijas.
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 01 29, 12:03)
na, cia turbut labai individualu. man si cikla buvo dviguba ovuliacija ir po antrosios ovuliacijos ir Ovitrelle suleidimo preijus 10 dienu gyd. sake pasidaryti testa. tai iseina, kad 10 dienu bus veiksmingas Ovitrele, todel duf. net nereikes gerti.

'neteisingai parašei', visos apie nestuke.gif kalbam, taigi po 10 d testas ir duf, kadangi būsi nestuke.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 29 sausio 2007 - 12:31
QUOTE(Kuznecova @ 2007 01 28, 14:12)
sėkmės tau, linlei 4u.gif tegu maksimalios pastangos duoda maksimalų rezultatą 4u.gif

pas mus tas pats blush2.gif ačiū, kad pasidalinai. jei ne paslaptis, kuo stimuliavo? turbūt Gonal, kurį visi mini. ir dar tas pats klausimas. kiek laiko užėmė pasiruošimas? nuo tyrimų iki pačio IUI.
P.S. gal papasakosi paskui, kaip sekėsi? blush2.gif




Aciu uz linkejimus, nelabai tikiuosi, bet viliuosi geriausio lotuliukas.gif Musu gydimas trunka jau ketvirti metai. Pradzioj per kokia pora menesiu mane "pilnai istyre", o kai nelabai rado prie ko prikibti, uzteko padaryti vyro spermos tyryma....Tada "juodai" gydesi vyras ir kadangi vis jokiu geru rezultatu neivyko, tai nuejau pas gydytoja ir paklausiau " KA DARYYYYYYYYYYT??????????" lotuliukas.gif biggrin.gif Taigi, pasidariau, del pilno aiskumo laparaskopine operacija(viskas tvarkoj) ir nutarem startuoti su IUI, nes laukt nebera ko. Dabar idomu dalyka pasakysiu: g.gif vyro sperma pries 3 metus, pries gydyma buvo geresne negu dabar, po gydymo doh.gif , nors antibijotiku jau metus nebevartoja...Kazin, ar dar kam nors taip yra buve verysad.gif Tai va, bandom laime su IUI, nors jau kalbos eina ir apie IVF, bet bijau, kad tam pinigeliu neturesim........ verysad.gif
O stimuliuojuosi as nuo 5 c.d. Clostilbegyt po 1x2 per diena(isviso 5 dienos), nuo 8 c.d. pradejau leistis Gonal'i po puse svirksto(6 kartai),nuo 10 c.d. pradejau gerti Estroferm'a(irgi 5 dienas, pradzioj po 1x2 d.veliau 1x3 d.), 13 c.d susileidau Cetrotide, siandien ryte, t.y. 14 c.d. Ovitrelle ir ryt 6 vakare palnauoju IUI, na , o kas gausis tai suzinosiu tik veliau....... biggrin.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Polia @ 2007 01 29, 01:41)
Sveika! Labai idomu pasidare pas koki gydytoja tu lankaisi, nes as irgi esu is Klaipedos.


Nu as ne is Klaipedos lotuliukas.gif ,bet ji man arciausiai. As gydausi pas J. Sal......., o tu?
Atsakyti
vau linlei, nemazai cia tau vaistu per viena cikla... o tai tau tikiuosi stebi folikulu augima bei gleivines stori... nes estrofem tai retai kam skiria, jei vartojamas gonal g.gif o Cetrotide tai man is viso mistinis - kol kas neteko jo ragaut, nors jau 2 ciklus stimuliavo
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 01 29, 13:34)
O stimuliuojuosi as nuo 5 c.d. Clostilbegyt po 1x2 per diena(isviso 5 dienos), nuo 8 c.d. pradejau leistis Gonal'i po puse svirksto(6 kartai),nuo 10 c.d. pradejau gerti Estroferm'a(irgi 5 dienas, pradzioj po 1x2 d.veliau 1x3 d.), 13 c.d susileidau Cetrotide, siandien ryte, t.y. 14 c.d. Ovitrelle ir ryt 6 vakare palnauoju IUI, na , o kas gausis tai suzinosiu tik veliau....... biggrin.gif  smile.gif

jetus ir tu dar kaliošus pavelki šitiek visko pripumpuota blink.gif
Atsakyti