Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 12:57)
Spanguole, o tau gyd nesiūlė imti tą kovą šturmu, man pvz liepė 3k iš eilės... sako kiekviena pertrauka vėl tikimybės nepadidina... tik po 3 k ji man būtų leidusi pailsėti, atsigauti psich ir pan...


tai ir emiau šturmu biggrin.gif tik kad tos cistos nelabosios gali sustabdyti - tik po 1 IUI ju nebuvo, o po 2 IUI tai net 2 men teko KT gert kol jas isnaikinau doh.gif taigi ne viskas taip greit gaunasi, kaip noretusi. Psichologiskai tai kol kas stabiliai jauciuosi, tik gaila prarsatos galimybes paslidinet si ilgaji w/da schmoll.gif
Atsakyti
Kler, friends.gif
Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 12:29)

Mildukas aš sutikčiau, kad būtų apvaisinimas kuo naturalesnis su ivf, bet tada procedūros kaina iš labai didelės taptų kosmine ir tikimybė dar sumažėtų, jei valstybė tai kompensuotų nors dalinai, gal ir galėtų siūlyti tokį variantą, kaip tu paminėjai  ax.gif

Aš tik pacitavau kunigo nuomonę, mano požiūriu - bet kas, kad tik pasisektų - meilėje turi būti leistinos visos priemonės, ypač tokioje meilėje savo dar neatėjusiam mažyliui wub.gif (na gerai, beveik visos, nusikalstamų gal nereikia mirksiukas.gif )
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 13:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 13:21)
Žulika, aš turiu visus kalendoriukus nuo 1996 metu su pažymėtomis mmm dienomis tongue.gif

nu čia tai geras, pasakyk mama išmokė mirksiukas.gif
man irgi liepdavo... geriausia, kai juostelę užsidedi, tada aišku ir daryt nieko nereikia...
ps, bet tu kelis metus nusukai, ką ax.gif
Spanguole, nu gerai, nusikėlė prievarta, o db bandyk pati šturmuot be jokių nukėlimų ax.gif
Atsakyti
Na pirmiausia tai Kler linkiu stiprybes, gulek lovytej suspaudus kojas, kad tik jis niekur nepabegtu,,,, ax.gif
As jau ir vel pradejau stimuliacija ir kovo 2 startuosiu su savo 2 IUI.Labai dziugu, kad neliko jokiu cistu, nors uzauge buvo 8 folikulai g.gif Pasilepinau siandien soliariumu, vakumines kapsules proceduromis, "stogas" dabar atrodau jau vietoj, tad galiu ir vel sviesiu protu zvelgti i prieki.
Beje, man po IUI irgi jokiu nestuma palaikanciu vaistu neskyre, o kam nors juos skiria....???????? g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 02 19, 14:44)
Na pirmiausia tai Kler linkiu stiprybes, gulek lovytej suspaudus kojas, kad tik jis niekur nepabegtu,,,, ax.gif
As jau ir vel pradejau stimuliacija ir kovo 2 startuosiu su savo 2 IUI.Labai dziugu, kad neliko jokiu cistu, nors uzauge buvo 8 folikulai g.gif Pasilepinau siandien soliariumu, vakumines kapsules proceduromis, "stogas" dabar atrodau jau vietoj, tad galiu ir vel sviesiu protu zvelgti i prieki.
Beje, man po IUI irgi jokiu nestuma palaikanciu vaistu neskyre, o kam nors juos skiria....???????? g.gif  doh.gif

Gal cia priklauso nuo musu. Gal jei pas pacia viskas tvarkoj tai gal ir neskiria g.gif
Kaip as jau noreciau ruostis IUI, bet vis kas koja pakisa doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trusty: 19 vasario 2007 - 14:59
smile.gif+2007 02 19, 13:13-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 13:13)
Kler, o pas kokią gydytoją pradėjai lankytis? gal medicinos stebukle?


pas gydytoja Tvarijonaviciene Tyzenhauzuose
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 13:14)
nu man taip atrodo  blush2.gif
o ir turėsi progą kurį laiką save palepinti, pasirūpinti, ne dažnai taip tenka, naudokis proga ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif


kai pasibaigs tas nelemtas pykinimas, tai gal ir pajusiu nors siokiu tokiu tinginiavimo pliusu, nes dabar tai is viso to gulinejimo rezultatas tik toks, kad numeciau 6 kg doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 02 19, 16:30)
kai pasibaigs tas nelemtas pykinimas, tai gal ir pajusiu nors siokiu tokiu tinginiavimo pliusu, nes dabar tai is viso to gulinejimo rezultatas tik toks, kad numeciau 6 kg doh.gif  tongue.gif



ker, pykina tave, ar pameni, kaip laukei to pykinimo wub.gif , aš iki šiol laukiu unsure.gif , taip, kad džiaukis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 02 19, 16:30)
kai pasibaigs tas nelemtas pykinimas, tai gal ir pajusiu nors siokiu tokiu tinginiavimo pliusu, nes dabar tai is viso to gulinejimo rezultatas tik toks, kad numeciau 6 kg doh.gif  tongue.gif


Vojei! unsure.gif
kaip cia taip nukrito?
Gal presui kokius pratimelius beguledama darei?
Ar dar ka?
Kaip taip nukrito?
Papasakok!
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 02 19, 16:36)
Vojei!  unsure.gif
kaip cia taip nukrito?
Gal presui kokius pratimelius beguledama darei?
Ar dar ka?
Kaip taip nukrito?
Papasakok!



Erode, kokie pratimėliai, ji su gręsiančiu gulėjo, tai garantuoju uo nervų ir pykinimo numetė lotuliukas.gif
Atsakyti
Matau, kad pagal saraseli siandien Taute startuoja su 5 IUI.
Sekmes uzkimbant nestuke.gif

Norisi patiketi, kad 5 arba 6 IUI taip pat gali buti sekmingas. Pasistenk , Taute 4u.gif
Atsakyti