Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(simutė @ 2007 02 19, 10:03)
Zinau viena buda, kuris padeda, ziauriai durnas, bet kai po vaistu nepraejo, tai buciau galejusi padaryti bet ka. Zodz, prisiverdi medetku nuoviro, supili i koki kibiriuka ar bliuda ir pasedi be kelnaiciu kol atves blush2.gif , man padejo mirksiukas.gif


mūsų Agutė taip besigydydama, pamenu, nusiplikė tą vietą lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 11:57)
kažkuri grandis reiškia šlubuoja... galbūt tavo nepaminėtas periodas, kai viskas jau baigta, iui padaryta, beliko periodas iki mmm...


drinks_cheers.gif aš irgi vis savęs klausiu, kodėl palaikymas po IVF ir po IUI taip kardinaliai skirias? Juk tikslas tai toks pats? negi tik dėl to, kad IUI "mažiau kainuoja"? kodėl po IVF merginos farširuojamos pregnyliais, crinonais, aspirinais ir dar velnias žino kuo, o po IUI dažniausiai paliekamos likimo valiai, dažnai net duphastono nepaskiriant?
Atsakyti
Seku jūsų istorijas, ir liūdna dėl nepasisekimų...
Beje, dėl dirbtinio apvaisinimo ir nuodėmės - teko kažkada VDU bioetikos paskaitas pas kun. Narbekovą klausyt (jis kažkiek prisideda ir prie dirbtinio apvaisinimo įstatymo kūrimo), taigi, jis minėjo, kad pastojimas moters kūne nėra nuodėmė ar blogybė, tai gydymas. Prie nuodėmių priskiriamas tik apvaisinimas mėgintuvėlyje, jo požiūriu, jei kiaušialąstė negali patekt į gimdą, nes nėra kiaušintakio ar pan, tai reikia ją perkelt ten (chirurginiu būdu - turbūt per punkciją?), bet apsivaisinimą vis tiek palikti vykti moters kūne...
Bet kuriuo atveju, abejonės sveika - jos kankina, bet tik žmogui jos duotos. Linkiu visoms sulaukti savo nestuke.gif , ir jeigu jau abejonės neišvengiamos, tai kad niekada netektų gailėtis dėl to, ko nepadarei. wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 11:43-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 11:43)
Stilo, SM esanti statistika gan žiauri, tačiau ji ne visai teisinga, juk ne visos merginos pastojusios po IUI užsuka į SM užsiregistruoti smile.gif

aš manau, kad tu galėtum, juk vedi sarašėlį, į jį parašai teigiamą rezultatą, o po kurio laiko nueini ir toj statistikoj suvedi... tikrai ne visos žino, kad taip reikia padaryt ax.gif
Papildyta:
Fl... irgi gerai, reikėjo tik kaip vištai nusipešiot gaurus ir būtų ramu kurį laiką lotuliukas.gif vienu darbu du zuikiai thumbup.gif
tu teisi, mus stimuliuoja, mums iui padaro, ir paleidžia kaip niekur nieko, kartais net duf nepaskyrę... gaila, nes kad ir maža dalele, bet reiktų prisidėt ir prie to kabinimosi proceso, suteikti ramybės, kad laukimas nebūtų toks, nu kada greičiau darysiuos testuką, kada jau čia man užkibo, db kimba,ar rytoj... man kažkaip visada svarbu vidinė ramybė, geros mintys ir kiek galima mažiau galvoti, kad vyksta tas 14 dienų doh.gif aš gal naivi, nu bet tikiu, kad būtent tokie paprasti dalykai ir padeda, nervintis kas ryt dėl bt, man pvz per žiauru, nu nebent jūs ramiai tai darot... man tai paprasčiau negalvoti, nei kažką darant save blokuoti doh.gif

Mildukas aš sutikčiau, kad būtų apvaisinimas kuo naturalesnis su ivf, bet tada procedūros kaina iš labai didelės taptų kosmine ir tikimybė dar sumažėtų, jei valstybė tai kompensuotų nors dalinai, gal ir galėtų siūlyti tokį variantą, kaip tu paminėjai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 19 vasario 2007 - 12:41
labas, mergaites 4u.gif
seniai nesilankiau, bet gal dar ne visai pamirsot ax.gif
as tai jau koki menesi gulineju, tai namie, tai ligoninej. jei pamenat, 7 savaite man buvo pradeje teplioti, U pasake, kad del tokiu nieku niekas i ligonine neguldo, tai pati issirupinau savaites biuleteni ir gulejau namie, bet po savaites kraujas pasipyle kaip reikiant doh.gif atsiduriau ligoninej, pasirodo, is kazkur atsiradusi hematoma g.gif savaite gulejau ten su gresianciu persileidimu. kraujavimui aprimus isleido, bet liepe but namie, o praejusia savaite apsilankiusi pas savo nauja gydytoja suzinojau, kad turiu ne tik hematoma, bet ir placentos pirmeiga doh.gif zodziu, kol nors biski teplios, apie darba negali buti ne kalbos, gimdymas tik cezaris, ir apskritai, visas nestumas kaip nesiojant kiausini su galimomis neretomis viesnagemis ligonineje doh.gif o as naivuole galvojau, kad sunkiausia dalis yra pastoti doh.gif doh.gif galvojau, jei visos problemos del vyro, tai as kaip agurkelis visa nestuma strapaliosiu. ech...
matau, kad jau labai atsilikau nuo jusu naujienu. tiesiog as, buk gera, kaip metrastininke nusviesk man nors truputi situacija - ka jums visoms atnese praejes menuo?
Atsakyti
Kler, iš tiesų nestuke.gif tik naujo etapo pradžia, žiūriu visai neblogai jums einasi thumbup.gif taip ir toliau...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 12:55)
Kler, iš tiesų  nestuke.gif tik naujo etapo pradžia, žiūriu visai neblogai jums einasi  thumbup.gif taip ir toliau...



sakai, cia dar visai neblogai? tongue.gif tai gerai, as irgi bandau laikytis optimistines linijos 4u.gif
Atsakyti
[quote=Kler,2007 02 19, 13:49]
labas, mergaites 4u.gif
Kler, labai džiugu tave matyti, męs jau nerimavome dėl tavęs, juk žinojome, kad prasidėjo tepliojimai. Ačiū Dievui viskas gerai thumbup.gif , laikyk savo žirniuką, tiesa, vienas pas tave žirniukas? Žinok mano gerai draugei buvo viskas lygiai kaip tau, tai nedžiuginu, bet visą nėštumą ji praleido namie gulinėdama, nes nuolat tepliodavo dėl placentos pirmeigos, o viskas prasidėjo taip pat nuo hematomos, bet ji išsivaikščiojo. Tiesa, dabar ji jau turi sūnelį, sveiką, linksmą vaikelį, taip, kad viskas bus gerai, tik reikės pamiršti darbą ir pagulinėti.
drinks_cheers.gif
O pas mus naujienų labai didelių nėra, aš laukiu 5 IUI, trečiadienį turiu susirgti, o daugiau informacijos rasi parašėlyje. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 02 19, 10:59)
varna aš nežinau kelinta ciklo diena man  doh.gif  Visai atmintis šlubuot senatvėn pradėjo  lotuliukas.gif "


Ar kalendoriukyje nežymi kada prasiseda mmm?Aš visada pasižymiu kada prasiseda, kiek laiko truko ciklas.
Atsakyti
Kler, o pas kokią gydytoją pradėjai lankytis? gal medicinos stebukle?
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 02 19, 12:59)
sakai, cia dar visai neblogai? tongue.gif  tai gerai, as irgi bandau laikytis optimistines linijos 4u.gif

nu man taip atrodo blush2.gif
o ir turėsi progą kurį laiką save palepinti, pasirūpinti, ne dažnai taip tenka, naudokis proga ir viskas bus gerai mirksiukas.gif

Veronika tu labai sažininga mergina thumbup.gif aš tai kartais pagal įvykius gyvenime atgaminu kada prasidėjo nelabosios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 14:14)
nu man taip atrodo  blush2.gif
o ir turėsi progą kurį laiką save palepinti, pasirūpinti, ne dažnai taip tenka, naudokis proga ir viskas bus gerai  mirksiukas.gif

Veronika tu labai sažininga mergina  thumbup.gif aš tai kartais pagal įvykius gyvenime atgaminu kada prasidėjo nelabosios  lotuliukas.gif



Žulika, aš turiu visus kalendoriukus nuo 1996 metu su pažymėtomis mmm dienomis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 02 19, 13:49)
labas, mergaites 4u.gif
seniai nesilankiau, bet gal dar ne visai pamirsot ax.gif
as tai jau koki menesi gulineju, tai namie, tai ligoninej. jei pamenat, 7 savaite man buvo pradeje teplioti, U pasake, kad del tokiu nieku niekas i ligonine neguldo, tai pati issirupinau savaites biuleteni ir gulejau namie, bet po savaites kraujas pasipyle kaip reikiant doh.gif atsiduriau ligoninej, pasirodo, is kazkur atsiradusi hematoma g.gif savaite gulejau ten su gresianciu persileidimu. kraujavimui aprimus isleido, bet liepe but namie, o praejusia savaite apsilankiusi pas savo nauja gydytoja suzinojau, kad turiu ne tik hematoma, bet ir placentos pirmeiga doh.gif zodziu, kol nors biski teplios, apie darba negali buti ne kalbos, gimdymas tik cezaris, ir apskritai, visas nestumas kaip nesiojant kiausini su galimomis neretomis viesnagemis ligonineje doh.gif o as naivuole galvojau, kad sunkiausia dalis yra pastoti doh.gif  doh.gif  galvojau, jei visos problemos del vyro, tai as kaip agurkelis visa nestuma strapaliosiu. ech...
matau, kad jau labai atsilikau nuo jusu naujienu. tiesiog as, buk gera, kaip metrastininke nusviesk man nors truputi situacija - ka jums visoms atnese praejes menuo?


Kler, dar karteli sveikinu su gerom ziniom. O del placentos, tai dar nereiketu taip pergyventi. Man 10 savaite irgi echoskopu ziurejo, sake, kad placentos pirmeiga, bet jau nestumui vystantis labai daznai placenta pakyla, nes atsiranda daugiau vietos gimdoje. Tai vat man taip ir atsitiko. 15 savaite placenta buvo normalioje vietoje ir man nebereikes cezario. Sekmes tau. 4u.gif
Atsakyti