Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 19, 09:05)
Jau siandien bijau 5 IUI, nes tas laukimas , o po to nusivylimas...varo is proto  verysad.gif


vienas iš galimų visai realių sprendimo būdų būtų, kaip daro Musmirytė, keičia gyd...
gaila, kad mes nelabai daug turim šios srities spec... o galėtume pakeisti po tiek nepavykusių kartų, aišku, kad kažkas daroma ne taip kaip reikia būtent tau doh.gif
QUOTE(Musmiryte @ 2007 02 19, 09:59)
"Pasiskolinau" ligos istoriją iš Tilto g. ir žadu pereiti pas U. Tik vat jei neatgaminsiu kelinta man c.d. (na to dar man nebuvo doh.gif) , tai eisiu pas U kai jau tikslai žinosiu (kai ateis mmm) ir bandysiu savo 6IUI pas ją.

sveikinu, pasikeitimai visada į gera 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 19, 11:14)
sveikinu, pasikeitimai visada į gera  4u.gif


Tikiuosi mirksiukas.gif
O jei ne, tai dar šansų yra su IVF.
Atsakyti
[gaila, kad mes nelabai daug turim šios srities spec... o galėtume pakeisti po tiek nepavykusių kartų, aišku, kad kažkas daroma ne taip kaip reikia būtent tau doh.gif

žulika, bet ką čia per tą IUI daug išmąstysi. Juk atrodo ir folikulai užauga, ir gleivinė gera būna, ir spermiukai normalūs, ir ovuliacija įvyksta ir nėra. tai lygtai atrodo iš gydytojo pusės padaryta viskas gerai, tai kur čia šuo pakastas niekas nežino.
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 11:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 11:00)
Spanguole, o tu jau pasuosi g.gif ?
Žinok, aš 4 IUI labai labai daug vilčių dėjau, o dabar jei atvirai, darau, tik tam, kad reikia išbandyti tuos paskutinius IUI šansus schmoll.gif


matyt 3-4 IUI yra tas lužio taskas, po kurio dziaugsmo lieka vis maziau... as butinai dar bandysiu, tik neapsisprendziu ar is karto, ar po poros menesiu... matai, gal as cia kvailokai nuskambesiu bet man sis laikotarpis nepatinka, nes jei viskas sekmingai baigtusi, tai vaikelis gimtu lapkriti-gruodi... o tai beveik 1 metu skirtumas nuo kitu, tais paciais metais gimusiu doh.gif , be to gripo virusai sklando aplink... galvoju palaukt pora menesiu - jei jau planuot 2.gif tai planuot tsakant ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 19, 11:25)
matyt 3-4 IUI yra tas lužio taskas, po kurio dziaugsmo lieka vis maziau... as butinai dar bandysiu, tik neapsisprendziu ar is karto, ar po poros menesiu... matai, gal as cia kvailokai nuskambesiu bet man sis laikotarpis nepatinka, nes jei viskas sekmingai baigtusi, tai vaikelis gimtu lapkriti-gruodi... o tai beveik 1 metu skirtumas nuo kitu, tais paciais metais gimusiu  doh.gif , be to gripo virusai sklando aplink... galvoju palaukt pora menesiu - jei jau planuot  2.gif tai planuot tsakant  ax.gif



spanguole lotuliukas.gif , nors gal ir logiškas sprendimas, žinai aš visuomet norėjau liūto, dabar jamu bet ką tongue.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 12:31-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 12:31)
spanguole lotuliukas.gif , nors gal ir logiškas sprendimas, žinai aš visuomet norėjau liūto, dabar jamu bet ką tongue.gif


Nu jo, cia tai geras biggrin.gif Pritariu smile.gif
Atsakyti
Mes irgi jau dabar jamam bet ką, nes nebėr laiko. Anksčiau tai dar pasvajodavau, o dabar tik kad būtų iš vis.
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 19, 11:09)
Zinok tokia beda man buvo pries savaite. Tai ishsigydziau per diena - tiesiog geriau meskauogies arbatos ir vakare jau galejau ramiai eiti i WC, be asaru smile.gif Isbandyk smile.gif


Geriu tą meškauogių arbatą, fe kokia šlykšti. lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos, (ca tos kur jau darotes 5-6 IUI), kai pradejau analizuoti pastojimo statistika tai gana baisi pasirode, bent jau siame forume. kazkaip labai jau mazas procentas pastojusiu po IUI. gal tiksliau nera nei procento. imu nebetiket tuo ka darau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 19 vasario 2007 - 11:40
QUOTE(stilo @ 2007 02 19, 12:39)
merginos, (ca tos kur jau darotes 5-6 IUI), kai pradejau analizuoti pastojimo statistika tai gana baisi pasirode, bent jau siame forume. kazkaip labai jau mazas procentas pastojusiu po IUI. gal tiksliau nera nei procento. imu nebetiket tuo ka darau verysad.gif



Stilo, SM esanti statistika gan žiauri, tačiau ji ne visai teisinga, juk ne visos merginos pastojusios po IUI užsuka į SM užsiregistruoti smile.gif
Neneigiu to fakto, kad po IVF pastoti daugiau šansų nei po IUI.
Atsakyti
Sutinku cool.gif Tikrai manau kad daugelis cia neraso. Ypac jei pavyksta is pirmo karto...
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 10:22-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 10:22)
žulika, bet ką čia per tą IUI daug išmąstysi. Juk atrodo ir folikulai užauga, ir gleivinė gera būna, ir spermiukai normalūs, ir ovuliacija įvyksta ir nėra. tai lygtai atrodo iš gydytojo pusės padaryta viskas gerai, tai kur čia šuo pakastas niekas nežino.

tu pati puikiai žinai, kad čia tik filosofija.. nu bet visada yra bet... gal...
ir dar pasakysiu, jei jau nėra rezultatų manau nėra viskas taip idealu, kaip tu rašai... kažkuri grandis reiškia šlubuoja... galbūt tavo nepaminėtas periodas, kai viskas jau baigta, iui padaryta, beliko periodas iki mmm...


QUOTE(Spanguole @ 2007 02 19, 10:25)
matyt 3-4 IUI yra tas lužio taskas, po kurio dziaugsmo lieka vis maziau...

Spanguole, o tau gyd nesiūlė imti tą kovą šturmu, man pvz liepė 3k iš eilės... sako kiekviena pertrauka vėl tikimybės nepadidina... tik po 3 k ji man būtų leidusi pailsėti, atsigauti psich ir pan...

Atsakyti