Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:53)
O mane šlapimo pūslės uždegimas baigia užknisti. lotuliukas.gif


O čia tai rimta, nejuokauk, ar negeri jokių antibiotikų g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 19, 10:05)
Priduodu ataskaita:
si ryta pasidariau 2 testukus (15 d. po 4 IUI). Abu neigiami  cray.gif


irisiuke1, likimo drauge, labai gaila girdeti tokias zinias verysad.gif bet gal dar tau ne viskas prarasta... turek vilties 4u.gif

o man net neteko proga isbandyt testuko, nes si ryta visa nuoga tiesa BT parode, jau kad krito, tai joku vilciu nepaliko blink.gif et, prisipazinsiu si karta dejau daugiausia vilciu, bet... na bet as bandau likti stipri, kol kas optimizmas išlieka... cool.gif
grazi eile jau mergaiciu issirikiavo kitiems bandymams, laikysiu kumscius uz jus, kuo dideliausios sekmes jums wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 02 19, 10:57)
O čia tai rimta, nejuokauk, ar negeri jokių antibiotikų g.gif


Geriu tokias kapsules Palin.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:56)
drinks_cheers.gif Reikia susiimti. lotuliukas.gif Tai tu šnapsu gydeisi. lotuliukas.gif



veselėje buvau, tai nori nenori teko blush2.gif
Atsakyti
Jau netveriu kailyje pradėti ir aš ką nors daryti nestuke.gif pusės link. Dabar pas mane pirmas ciklas po KT. Tik varna aš nežinau kelinta ciklo diena man doh.gif Visai atmintis šlubuot senatvėn pradėjo lotuliukas.gif "Pasiskolinau" ligos istoriją iš Tilto g. ir žadu pereiti pas U. Tik vat jei neatgaminsiu kelinta man c.d. (na to dar man nebuvo doh.gif) , tai eisiu pas U kai jau tikslai žinosiu (kai ateis mmm) ir bandysiu savo 6IUI pas ją.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:58)
Geriu tokias kapsules Palin.


Turėjau tą bėdą apie 15 metų, gėraiu ir tas kapsulės, duodavo tik laikiną palengvėjimą, tai tik antibiotikai padėjo blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
[grazi eile jau mergaiciu issirikiavo kitiems bandymams, laikysiu kumscius uz jus, kuo dideliausios sekmes jums wub.gif
[/quote]


Spanguole, o tu jau pasuosi g.gif ?
Žinok, aš 4 IUI labai labai daug vilčių dėjau, o dabar jei atvirai, darau, tik tam, kad reikia išbandyti tuos paskutinius IUI šansus schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 10:58-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 10:58)
veselėje buvau, tai nori nenori teko blush2.gif


A, aišku. bigsmile.gif
Irisiuke, labai labai gaila... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:53)
O mane šlapimo pūslės uždegimas baigia užknisti. lotuliukas.gif


Zinau viena buda, kuris padeda, ziauriai durnas, bet kai po vaistu nepraejo, tai buciau galejusi padaryti bet ka. Zodz, prisiverdi medetku nuoviro, supili i koki kibiriuka ar bliuda ir pasedi be kelnaiciu kol atves blush2.gif , man padejo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 02 19, 11:00)
Turėjau tą bėdą apie 15 metų, gėraiu ir tas kapsulės, duodavo tik laikiną palengvėjimą, tai tik antibiotikai padėjo blush2.gif  4u.gif


Dėl antibiotikų reikės pasitarti su gydytoju.
Musmiryte, labai linkiu, kad ta šešta IUI ir būtų paskutinė. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 11:04)
Musmiryte, labai linkiu, kad ta šešta IUI ir būtų paskutinė. mirksiukas.gif


Ačiū wub.gif
Pažadu nenuvilti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 11:53)
O mane šlapimo pūslės uždegimas baigia užknisti. lotuliukas.gif


Zinok tokia beda man buvo pries savaite. Tai ishsigydziau per diena - tiesiog geriau meskauogies arbatos ir vakare jau galejau ramiai eiti i WC, be asaru smile.gif Isbandyk smile.gif

smile.gif+2007 02 19, 12:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 12:00)
[Žinok, aš 4 IUI labai labai daug vilčių dėjau, o dabar jei atvirai, darau, tik tam, kad reikia išbandyti tuos paskutinius IUI šansus schmoll.gif


As ta pati manau. Bet savijauta siandien tokia, kad tos 5 IUI nelaukiu, nenoriu vel nusivilti. Vaikelio norisi labai labai, bet tas praradimo jausmas, kuris buna atejus mmm ar isvydus tik I juostele, nu brbrrrrr. Reikia man atsigauti. O 5 IUI tikriausiai darysiu tam , kad neprarasti to sanso. unsure.gif

Aciu visoms uz palaikyma. heart.gif
Atsakyti