Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 02 19, 09:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 09:40)
Merginos labas rytas, pasakokit, kaip laikotės?


Labas rytas. 4u.gif
Man prasidėjo mmm, taigi pradedu naują stimuliaciją. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:28)
Labas rytas. 4u.gif
Man prasidėjo mmm, taigi pradedu naują stimuliaciją. ax.gif


Sėkmės ir Dievo palaimos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

IVF skyrelyje maciau saules zuikis uzsiregistravusi ivf daryti blink.gif blink.gif , linkiu visoms, kad to neprireiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarūniukė @ 2007 02 19, 10:32)
Sėkmės ir Dievo palaimos 4u.gif


Ačiū, būtent Dievo palaimos man kažkaip ir trūksta. verysad.gif Sakau, Dieve, kodėl mane apleidai. unsure.gif O vakar bažnyčioje per pamokslą dirbtinis apvaisinimas buvo priskirtas prie didžiųjų nedorybių. doh.gif
Atsakyti
Veronika, šaunu, aš greitai prisijungsiu prie tavęs, liko 2 KT, tai pagal viską trečiadienį turėtų ateiti mmm. smile.gif
Simute, žinok aš irgi nežianu kaip paselgsiu, jei man 5 IUI nepavyks, ko tai pradedu galvoti, kad gal ir man jau reikia ropštis į IVF skyrelį 4u.gif
Spanguole, kaip tu laikaisi?
Atsakyti
Tiesiog aš, kaip smagu, ir tu prisijungsi.Tikiuosi, kad tai bus mūsų paskutiniai IUI. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:47)
Tiesiog aš, kaip smagu, ir tu prisijungsi.Tikiuosi, kad tai bus mūsų paskutiniai IUI. ax.gif


Taip jums ir reikia lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
užknisa tai, kad peršalau, tai jaučiuosi ne kaip verysad.gif
Atsakyti
O mane šlapimo pūslės uždegimas baigia užknisti. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:53)
O mane šlapimo pūslės uždegimas baigia užknisti. lotuliukas.gif



Klausyk reikia mums susimti, nieko nebus lotuliukas.gif , aš nuo šiandien pradėsiu rimtai gydytis, mat šnapsas nepadėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 19, 10:41)
Ačiū, būtent Dievo palaimos man kažkaip ir trūksta. verysad.gif Sakau, Dieve, kodėl mane apleidai. unsure.gif O vakar bažnyčioje per pamokslą dirbtinis apvaisinimas buvo priskirtas prie didžiųjų nedorybių. doh.gif


Aš jaunystėje labai daug tyrinėjau Bibliją (tikrai galėčiau susirungti su pačiu kunigu), ten tikrai taip nerašo, o ką mano kunigai, kurie patys nuodėmingi, manęs nedomina cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 19, 10:54-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 19, 10:54)
Klausyk reikia mums susimti, nieko nebus lotuliukas.gif , aš nuo šiandien pradėsiu rimtai gydytis, mat šnapsas nepadėjo lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif Reikia susiimti. lotuliukas.gif Tai tu šnapsu gydeisi. lotuliukas.gif
Atsakyti