Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 02 13, 21:50)
Agnilt, tikrai geri rezultatai, turi pasisekt. smile.gif
O kokioj klinikoj lankaisi?



Aisku as nepaminejau, kad tokie vyro tyrimai po spermos paruosimui IUI. tongue.gif
As lanakausi Kaune Vaisingumo klinikoje

Labai aciu merginos uz palaikyma ir jums visoms linkiu nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 02 14, 19:25)
Aisku as nepaminejau, kad tokie vyro tyrimai po spermos paruosimui IUI. tongue.gif

mes ir pačios supratom tongue.gif
o dėl policistukių tai visas bajeris tame, kad nelabai vyksta O, vadinasi ir bt turi būti beveik monotoniška... tik aš tai neteigčiau, kad visada aukšta, man kaip tik atrodo, kad ji pvz artimesnė 36,6, nei 37 doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 14, 15:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 14, 15:56)
Linlei, nepergyvenk mergyt, viskas bus gerai wub.gif


4u.gif Sveikutes, nu jau savo iszliumbiau, neperseniausiai turejau ir savo gimtadieni, tai sveikinimai jau antra savaite netyla ir kaip susitare visi linki svajoniu issipildymo, nu ir su kiekvienu tuo linkejimu zliumbiu blush2.gif Bet atrodo protas kazkaip viska supranta, bet tie jausmai vis islenda. Aplinkui nerealiai visi manim labai rupinasi, ypac vyras, tai vat toks palaikymas labai svarbus. Nu as ir jau kuo greiciau noreciau startuot su 2 IUI, bet nervina, vis nesusergu ir jau siandien 4 diena veluoja. O jums taip buna, kad po IUI labai veluoja menesine, nes siaip tai pas mane jos labai tikslios... g.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 02 15, 10:16)
4u.gif Sveikutes, nu jau savo iszliumbiau, neperseniausiai turejau ir savo gimtadieni, tai sveikinimai jau antra savaite netyla ir kaip susitare visi linki svajoniu issipildymo, nu ir su kiekvienu tuo linkejimu zliumbiu blush2.gif Bet atrodo protas kazkaip viska supranta, bet tie jausmai vis islenda. Aplinkui nerealiai visi manim labai rupinasi, ypac vyras, tai vat toks palaikymas labai svarbus. Nu as ir jau kuo greiciau noreciau startuot su 2 IUI, bet nervina, vis nesusergu ir jau siandien 4 diena veluoja. O jums taip buna, kad po IUI labai veluoja menesine, nes siaip tai pas mane jos labai tikslios... g.gif




Linlei, tai tau dar neatėjo mmm? Tai gal dar nereikia taip labai pergyventi, su tuo kraujo tyrimu taip pat būna netikslumų. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 02 15, 09:16)
4u.gif Sveikutes, nu jau savo iszliumbiau, neperseniausiai turejau ir savo gimtadieni, tai sveikinimai jau antra savaite netyla ir kaip susitare visi linki svajoniu issipildymo, nu ir su kiekvienu tuo linkejimu zliumbiu blush2.gif Bet atrodo protas kazkaip viska supranta, bet tie jausmai vis islenda. Aplinkui nerealiai visi manim labai rupinasi, ypac vyras, tai vat toks palaikymas labai svarbus. Nu as ir jau kuo greiciau noreciau startuot su 2 IUI, bet nervina, vis nesusergu ir jau siandien 4 diena veluoja. O jums taip buna, kad po IUI labai veluoja menesine, nes siaip tai pas mane jos labai tikslios... g.gif


nu jei liko cistu gali veluot, man taip gydytoja aiskino, bet visgi gal tu dar per anksti zliumbi, kad nieko nera?
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 02 15, 09:16)
4u.gif Sveikutes, nu jau savo iszliumbiau, neperseniausiai turejau ir savo gimtadieni, tai sveikinimai jau antra savaite netyla ir kaip susitare visi linki svajoniu issipildymo, nu ir su kiekvienu tuo linkejimu zliumbiu blush2.gif Bet atrodo protas kazkaip viska supranta, bet tie jausmai vis islenda. Aplinkui nerealiai visi manim labai rupinasi, ypac vyras, tai vat toks palaikymas labai svarbus. Nu as ir jau kuo greiciau noreciau startuot su 2 IUI, bet nervina, vis nesusergu ir jau siandien 4 diena veluoja. O jums taip buna, kad po IUI labai veluoja menesine, nes siaip tai pas mane jos labai tikslios... g.gif

4 dienos planavimo metu nieko baisaus, va jei virš savaitės tada reik žiūrėt kodėl vėluoja...
o šiaip tai sakyčiau nežliumbk, nuo to geriau nebus, nu bet kaip sakoma tavo širdžiai aš neįsakysiu ax.gif
Atsakyti
Linlei, mergyt, gal tau cia nuo tokiu stresu siek tiek jos uzsivelino... nepergyvenk labai, nurimk, priimk viska taip kaip yra ir ruoskis naujam bandymui... wub.gif

Irisiuke1 kaip laikaisi? 4u.gif As tai jauciuosi kazkokia 'tuscia'... net papai neskauda - nu gaaaal labai nedaug. Kada planuoji daryt testuka, ar is karto krauja nuleidinesi? cool.gif

Tiesiog as, pagaliau ir tu man pasirodei savo naujame amplua thumbup.gif nu vakar dar maciau tave su kapisoniuku ax.gif tu zinai, man atrodo, kad Taute rase, kad irgi vasari darys IUI, reiktu papildyt saraseli ax.gif
Atsakyti

Tiesiog as, pagaliau ir tu man pasirodei savo naujame amplua thumbup.gif nu vakar dar maciau tave su kapisoniuku ax.gif tu zinai, man atrodo, kad Taute rase, kad irgi vasari darys IUI, reiktu papildyt saraseli ax.gif
[/quote]


Spanguole, kaip keista, kad tik dabar mane pamatei be kapišono lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu geras lotuliukas.gif
Įtraukiau į sąrašą Tautę
Jau noriu pradėti, ir noriu pasidžiaugti, kad liko tik 5 KT. thumbup.gif
Šį kartą neteplioja nuo jų ir pilvo neskauda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 02 15, 11:16)
O jums taip buna, kad po IUI labai veluoja menesine, nes siaip tai pas mane jos labai tikslios... g.gif


Linlei, nezliumbk nono.gif
Budavo , kad mmm veluoja, tai labai nervuoja blink.gif
O gali buti, kad kraujo tyrimas suklydo thumbup.gif


As siandien skambinau i VK, del kraujo tyrimo. Tai man pasiule palaukti 13-14 dienos po IUI. Tad kita savaite startuosiu arba su mmm, arba su testo kokiais nors rezultatais smile.gif
Atsakyti
O as nusprendziau, nebelauksiu tu men ir einu pas gyd. Kazkaip man gailato laiko ax.gif GAl kta menesi ir as galesiu bandyti laime su IUI
Atsakyti
Įsikišiu nelabai į temą - jei nematot naujo paveiksliuko, spauskite Ctrl+F5 - kompiuteris, kad iš naujo neužkrovinėt, išsisaugo senus paveiksliukus ir juos rodo, o ta kombinacija atnaujinsit jam atmintį mirksiukas.gif
Sėkmės visoms sulaukti savo angeliukų 4u.gif Seku visas temeles ir pergyvenu kartu su jumis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 15, 10:47)
Tiesiog as, pagaliau ir tu man pasirodei savo naujame amplua  thumbup.gif  nu vakar dar maciau tave su kapisoniuku  ax.gif  tu zinai, man atrodo, kad Taute rase, kad irgi vasari darys IUI, reiktu papildyt saraseli  ax.gif

pas tave cashuoja matyt, ir paskui ima iš cascho, po kurio laiko gal išsivalo ir pamatai pasikeitimus... nieko blogo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 15 vasario 2007 - 11:38