Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 02 13, 21:30)
Agnilt, tikrai geri vyro rezultatai, o kiek folikulų buvo pas tave, ar jie jau buvo sprogę?



Si karta buvo is viso 4 geri folikulai thumbup.gif (visada buvo tik vienas).

Jie nebuvo sproge kai dare IUI, gyd. sake ovuliacija turetu ivykti si vakara, nakti.
Atsakyti
Agnilt, tikrai geri rezultatai, turi pasisekt. smile.gif
O kokioj klinikoj lankaisi?
Atsakyti
[quote=linlei,2007 02 13, 09:32]
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 02 13, 10:25]
linlei laukiam rezultatų wub.gif

as ir pati labai laukiu g.gif 8 ryte pridaviau krauja, gydytojai galesiu pasiskambinti tik i vakara, nors gydytoja sake, kad galeciau anksciau pasiskambint ir i laboratoriją, bet ten kur pridaviau krauja, tai sake, kad nelabai man ten ka pasakys.... verysad.gif Bet nelabai tikiuosi geru rezultatu, nors menesiniu tai dar nera ir krūtys jautrios, bet temperatura per zema verysad.gif
[/quote]


o tai kaip rezultatai?
jei jau geri tai su likimo draugem pasidziaugt negalima


kas cia darosi tema i 5 desimti perkope, o nestuke.gif nedaug g.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif

Kovo pradžioj planuoju I-mą IUI, taigi noriu prisijungti prie jūsų 4u.gif Tiesiog aš, matau čia tu registraciją vedi, įtrauk prašau ir mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(melon @ 2007 02 13, 23:05)
Labukas visoms 4u.gif

Kovo pradžioj planuoju I-mą IUI, taigi noriu prisijungti  prie jūsų 4u.gif Tiesiog aš, matau čia tu registraciją vedi, įtrauk prašau ir mane  blush2.gif



Sveika prisijungus mirksiukas.gif
Linkiu po 1 IUI palikti musu gretas nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 02 13, 20:20)
kas cia darosi tema i 5 desimti perkope, o  nestuke.gif  nedaug g.gif

viskas čia per tave, nesistengi, gero pvz nerodai, va kas ir gaunasi lotuliukas.gif

Agnilt visos viltys į tave
Atsakyti
Labas rytas, wub.gif
visoms daug karstu Valentino bucinuku... heart.gif heart.gif heart.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 14, 09:48)
viskas čia per tave, nesistengi, gero pvz nerodai, va kas ir gaunasi  lotuliukas.gif

Agnilt visos viltys į tave


dar atrodo Linlei turetu pradziuginti gerom naujienom ax.gif laukiam laukiam ax.gif

ai, su valentike visas jus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 14 vasario 2007 - 09:02
QUOTE(stilo @ 2007 02 14, 09:00)
dar atrodo Linlei turetu pradziuginti gerom naujienom ax.gif  laukiam laukiam ax.gif

ai, su valentike visas  jus wub.gif

sorry, ne viską paskaitau matyt...
Atsakyti
Sveikinu su meiles dienele visas heart.gif
Tebunie sventimas smileysex.gif visoms seimoms sekmingas nestuke.gif
Atsakyti
[quote=stilo,2007 02 14, 11:00]
dar atrodo Linlei turetu pradziuginti gerom naujienom ax.gif laukiam laukiam ax.gif


deje verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif *****, labai sunku ir kaip jus istveriat po jau ne pirmo nesekmingo IUI ar IVF. Vaziuoja stogas, o dar kazkaip reikia darbe dirbti.............. unsure.gif
Atsakyti
[quote=linlei,2007 02 14, 12:07]
[quote=stilo,2007 02 14, 11:00]
deje verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif *****, labai sunku ir kaip jus istveriat po jau ne pirmo nesekmingo IUI ar IVF. Vaziuoja stogas, o dar kazkaip reikia darbe dirbti.............. unsure.gif
[/quote]

Tik nezliumbk, sakau nezliumbk! bigsmile.gif neprarask tikejimo ir butinai pasiseks! turi pasisekti! as po pirmos IUI tai ziauriai nervinaus, pykau ant viso pasaulio. kodel? uz ka man cia taip? bet atsakymo nesuradau, verkiau krokodilo asarom, bet viskas praejo. atrodo reikia tik isgyventi visa tai. o tikejimas niekur nedingsta, tik dar labiau sustipreja. va, dabar su nauju optimizmu ruosiuosi antrai IUI. Stiprybes tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 14 vasario 2007 - 11:17