Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

[quote=linlei,2007 02 13, 10:32]
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 02 13, 10:25]
linlei laukiam rezultatų wub.gif

as ir pati labai laukiu g.gif 8 ryte pridaviau krauja, gydytojai galesiu pasiskambinti tik i vakara, nors gydytoja sake, kad galeciau anksciau pasiskambint ir i laboratoriją, bet ten kur pridaviau krauja, tai sake, kad nelabai man ten ka pasakys.... verysad.gif Bet nelabai tikiuosi geru rezultatu, nors menesiniu tai dar nera ir krūtys jautrios, bet temperatura per zema verysad.gif
[/quote]


O kokia temperatura?


Papildyta:
nesuprantu, kodel laboratorijoje negali pasakyti?
Atsakyti
smile.gif+2007 02 13, 09:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 13, 09:18)
Dragonfly* keista, kad taip anksti mmm atėjo, įdomu ką gydytoja pasakys?

vat ir man keista, jau susiskambinau su gydytoja, einu ketvirtadieni. šiaip gerai, kad nevėlavo, o tai bučiau truputi iš proto pasikrausčius doh.gif
Papildyta:
[quote=linlei,2007 02 13, 09:32]
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 02 13, 10:25]
linlei laukiam rezultatų wub.gif

as ir pati labai laukiu g.gif 8 ryte pridaviau krauja, gydytojai galesiu pasiskambinti tik i vakara, nors gydytoja sake, kad galeciau anksciau pasiskambint ir i laboratoriją, bet ten kur pridaviau krauja, tai sake, kad nelabai man ten ka pasakys.... verysad.gif Bet nelabai tikiuosi geru rezultatu, nors menesiniu tai dar nera ir krūtys jautrios, bet temperatura per zema verysad.gif
[/quote]
Svarbiausia zarazu tu dar nėr smile.gif
Atsakyti
irisiuke 1, kaip tavo pykinimai, temperatūra, požymiai?
Atsakyti
O kokia turi buti bazine temperatura laukiantis?

Mano visi nestuke.gif pozymiai baigesi. Liko tik temperatura 37 (pazastine), bet tai matyt tik persalimas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 13, 14:16)
O kokia turi buti bazine temperatura laukiantis?

Mano visi  nestuke.gif  pozymiai baigesi. Liko tik temperatura 37 (pazastine), bet tai matyt tik persalimas verysad.gif



teoriškai bazinė turėtų būti ne mažesnė nei 37, bet praktiškai ir su mažesne BT būna pastojusių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 13, 14:16)
O kokia turi buti bazine temperatura laukiantis?

Mano visi  nestuke.gif  pozymiai baigesi. Liko tik temperatura 37 (pazastine), bet tai matyt tik persalimas verysad.gif

BT turetu buti +/- 37, bet jeigu esi persalusi, tai BT, t.p. rodys persalima, todel sis metodas laikomas neinformatyviu ir atgyvenusiu... O kelinta DPO, gal kraujas ar testas ka parodys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 13 vasario 2007 - 13:20
QUOTE(simutė @ 2007 02 13, 09:01)
Sveikos mergikes,

As jau namie, kokiu naujienu turime, kiek  nestuke.gif iregistravome?

As si cikla ( o gal ir kita ) atostogauju, biski uzsigruzinau su visais vaistais ir procedurom, nors amzelis ir spaudzia, bet juk du kleckus turiu, tai lengviau laukti  ax.gif

Agnilt, sekmes tau, tfu, tfu, tfu  wub.gif  4u.gif


Sveika sugrizus drinks_cheers.gif su naujom jegom ir energija trecia nestuke.gif tai tu jau tikrai pasigaminsi doh.gif

Dragonfly, nenusimink 4u.gif maziau nervu tau kainavo, o ir laukimas nebuvo toks ilgas. tikek, kad kita karta tau tikrai pasiseks nestuke.gif

Linlei, laukiam vakaro ir spaudziam kumstukus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 13 vasario 2007 - 13:30
[quote=stilo,2007 02 13, 14:24]
Sveika sugrizus drinks_cheers.gif su naujom jegom ir energija trecia nestuke.gif tai tu jau tikrai pasigaminsi doh.gif

Tfu, tfu, tfu, dabar kaip tik vaisingos dienos ax.gif blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 13, 15:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 13, 15:18)
teoriškai bazinė turėtų būti ne mažesnė nei 37, bet praktiškai ir su mažesne BT būna pastojusių smile.gif



QUOTE(simutė @ 2007 02 13, 15:18)
BT turetu buti +/- 37, bet jeigu esi persalusi, tai BT, t.p. rodys persalima, todel sis metodas laikomas neinformatyviu ir atgyvenusiu... O kelinta DPO, gal kraujas ar testas ka parodys  g.gif



Tai bazine as suprantu matuojama makstyje? Tai mano 37 pazastine nesiskaito biggrin.gif
Man 9 diena po IUI.
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 13, 15:10)
Tai bazine as suprantu matuojama makstyje? Tai mano 37 pazastine nesiskaito  biggrin.gif
Man 9 diena po IUI.

BT rekomenduojama matuoti iseinamojoje angoje, tuo paciu metu ryte, neislipus is lovos ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 23:27-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 23:27)
Agnilt, super naujienos 4u.gif  labai geras derlius thumbup.gif , tikrai turi pavykti 4u.gif , o kaip tave stimuliavo? Ir dar primink kelinta tavo IUI bus?
Jo, man vasarį neišėjo darytis, laukiu kovo smile.gif



Aciu merginos uz palaikyma tongue.gif
Si karta tikrai pats geriausias derlius, vyro tyrimai taip pat geri A+B=100%
LABAI LABAI LAUKIU STEBUKLO nestuke.gif

geriau po 1 tabl.colst ir susileidau 3 gonalio, buvo 2 IUI

Laikykis Tiesiog as, kovas bus pirmas pavasario men., pirmas ir paskutinis sekmingas kartas thumbup.gif
Atsakyti
Agnilt, tikrai geri vyro rezultatai, o kiek folikulų buvo pas tave, ar jie jau buvo sprogę?
Atsakyti