Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Tiesiog as - atrodai puikiai.
Ankstesnis veidelis man irgi patiko, suteikdavo ramumos ar kazkokio tai pasitikejimo smile.gif
Sekmes startuojant su nauju ivaizdziu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 12, 17:45)
Tiesiog as - atrodai puikiai.
Ankstesnis veidelis man irgi patiko, suteikdavo ramumos ar kazkokio tai pasitikejimo smile.gif
Sekmes startuojant su nauju ivaizdziu  4u.gif



aha, anas atvartas toks ramuma dvelkė, bet kadangi ramumas nepadėjo, imuosi drąstiškų priemonių, visu pirma įvaizdžio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , o toliau ir veiksmų tongue.gif
Irisiuke 1, kaip norėčiau, kad tu papildytum nestuke.gif gretas, ir ne tik, visos merginos, ir aš blush2.gif tongue.gif
na iki lekiu namo wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 15:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 15:34)
Spanguole, kaip pati jautiesi? Kas naujo?
Merginos, o Kler vis nepasirodo blink.gif


Aciu, jauciuosi gerai, nekamuoja JOKIE pozymiai lotuliukas.gif tik aciu Die bent BT uzkilusi normaliai drinks_cheers.gif tai tiek is mano fronto.... vis laukiu wub.gif

Tiesiog as, as kazkodel nematau tavo juoduju kasu unsure.gif pas mane ekrane tu vis dar blondine su melynu kapišoniuku 4u.gif
Atsakyti
O as padariau isvada, kad gal ir gerai, kad gyd. po IUI, praejus keliom dienom, dar apziuri. jei buna koks pasilikes nesproges folikulas, ji pasprogdina.
zodziu buvau apziuroj, jokiu cistu nerado. planas toks: auginam folikulus ir jau dabar tai tikrai gaudom bigsmile.gif
Jungiuosi prie vasario men daranciu IUI mirksiukas.gif
Atsakyti

Grazi nuotrauka Tiesiog as,

Kaip suprantu tu si men. nedarysi IUI? O as galvojau vel kartu darysim?
As siandien buvau pas gyd. ir rado 4 tinkamo dydzio folikulus, gleivine 8.2 mm
Dar niekad nebuvo tiek daug uzdereje thumbup.gif
Rytoj darysiu IUI, 13 diena labai tikiu kad ji man bus sekminga drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 02 12, 22:01)
Grazi nuotrauka Tiesiog as,

Kaip suprantu tu si men. nedarysi IUI? O as galvojau vel kartu darysim?
As siandien buvau pas gyd. ir rado 4 tinkamo dydzio folikulus, gleivine 8.2 mm
Dar niekad nebuvo tiek daug uzdereje thumbup.gif
Rytoj darysiu IUI,  13 diena labai tikiu kad ji man bus sekminga drinks_cheers.gif



Agnilt, super naujienos 4u.gif labai geras derlius thumbup.gif , tikrai turi pavykti 4u.gif , o kaip tave stimuliavo? Ir dar primink kelinta tavo IUI bus?
Jo, man vasarį neišėjo darytis, laukiu kovo smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergikes,

As jau namie, kokiu naujienu turime, kiek nestuke.gif iregistravome?

As si cikla ( o gal ir kita ) atostogauju, biski uzsigruzinau su visais vaistais ir procedurom, nors amzelis ir spaudzia, bet juk du kleckus turiu, tai lengviau laukti ax.gif

Agnilt, sekmes tau, tfu, tfu, tfu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
linlei laukiam rezultatų wub.gif

simute, tau tikrai lengviau...
Atsakyti
Simute, tau tikrai lengviau.Man apie vieną vienintelį vaiką pagalvot yra didelė prabanga... unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Pabudau su mmm, labai keista atrodo vos tik savaitele praėjo po IUI, bandysiu prisiskambint gydytojai, kad priimtu, gal spės dar šį ciklą pastimuliot. Nors kaži ar viskas gerai menesinės visom dienom per anksti...
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 02 13, 10:01)
Labas rytas  4u.gif Pabudau su mmm, labai keista atrodo vos tik savaitele praėjo po IUI, bandysiu prisiskambint gydytojai, kad priimtu, gal spės dar šį ciklą pastimuliot. Nors kaži ar viskas gerai menesinės visom  dienom per anksti...



Dragonfly* keista, kad taip anksti mmm atėjo, įdomu ką gydytoja pasakys?
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 02 13, 10:25]
linlei laukiam rezultatų wub.gif

as ir pati labai laukiu g.gif 8 ryte pridaviau krauja, gydytojai galesiu pasiskambinti tik i vakara, nors gydytoja sake, kad galeciau anksciau pasiskambint ir i laboratoriją, bet ten kur pridaviau krauja, tai sake, kad nelabai man ten ka pasakys.... verysad.gif Bet nelabai tikiuosi geru rezultatu, nors menesiniu tai dar nera ir krūtys jautrios, bet temperatura per zema verysad.gif
Atsakyti