Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 02 12, 15:18-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 15:18)
Lineta, o kaip su tais vaikeliais ar galima įsivaikinti kokį norį, ta prasme pagal amžių, išvaizdą, lytį, ar apribojamos galimybės?


Zinai, kai pradejome tvarkyti dokumentus, reikejo uzpildyti prasyma. Jame reikia nurodyti norimo vaiko lyti, amziu, socialine padeti ir ar sveiko ar su vystymosi sutrikimais norime. Soc. darbuotoja sake, kad kuo neapibrezciau parasysi, tuo didesne tikimybe kuo greiciau mazyli gauti. Tik sake geriau dvynuku neprasyti, nes jie silpnuciai ir labai daznai, nors ir vystosi gerai, taciua serga...
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 12, 11:38)
Siandien jauciuosi gerai, temperatura tik 37.
Laukiu pykinimo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


irisiuke1, pykinimas tikrai gali but nuo dufastono, pabandyk ji gert vakare (linkiu, kad pykintu ir nuo nestuke.gif bet tai pasireiks siek tiek veliau mirksiukas.gif )

linlei sekmes tau rytoj, lauksim geruju rezultatu 4u.gif

o as gi savaitgali padariau tyrima del BT ir isitikinau, kad is tikruju tarybinis termometras rodo apie 3C aukstesne temperatura, nei skaitmeninis... turekit tai omenyje drinks_cheers.gif bet nusprendziau toliau naudot skaitmenini, nu taip patogu kad jis taip greit parodo rezultata thumbup.gif o isikišus ta tarybini taigi vel gali vel saldziai uzmigt valandele kita biggrin.gif
Atsakyti
Spanguole, kaip pati jautiesi? Kas naujo?


Lineta, matai kaip. Nords iš tikro aš norėčiau mažučiukės, sveikos, šviesiaplaukės, mergytės blush2.gif


Merginos, o Kler vis nepasirodo blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 14:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 14:34)
Spanguole, kaip pati jautiesi? Kas naujo?
Lineta, matai kaip. Nords iš tikro aš norėčiau mažučiukės, sveikos, šviesiaplaukės, mergytės blush2.gif
Merginos, o Kler vis nepasirodo blink.gif

O as dar negaleciau paimti mazylio. Zinau, kad ji myleciau, bet dar negaliu... Noriu is pradziu savo dar pabandyti pagauti blush2.gif
Atsakyti
Tiesiog as, ir kas pastumejo tokiems kardinaliems pasikeitimams nuo mergeles marijos iki fataliskos moters ivaizdzio? smile.gif
man patinka thumbup.gif

o tai kler pradingus? ar viskas jai tvarkoj?
Atsakyti
Kvakse, gerai apibūdinai thumbup.gif taikliai, realybėje nesu šventoji blush2.gif , be to norėjosi kažko naujo, neįprasto, ir dėjau iššūkį lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Pirma buvo kažkoks melanholijos laikotarpis, o dabar uhhhhhhhhhhhh....
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 16:54-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 16:54)
Kvakse, gerai apibūdinai thumbup.gif taikliai, realybėje nesu šventoji blush2.gif , be to norėjosi kažko naujo, neįprasto, ir dėjau iššūkį lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Pirma buvo kažkoks melanholijos laikotarpis, o dabar uhhhhhhhhhhhh....


toks nusiteikimas negali praeiti be pokyciu:-) linkiu sekmes

o as cia atitrukus siekt tiek, tu nesiprocedurini si menesi?
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 02 12, 16:04)
toks nusiteikimas negali praeiti be pokyciu:-) linkiu sekmes

o as cia atitrukus siekt tiek, tu nesiprocedurini si menesi?




aciu tau biggrin.gif
Geriu KT, uzsilikusi folikulą naikinu tongue.gif , tikiuosi pavyks iš pirmo karto smile.gif , tad kovo pradžioje tūrėčiau startuoti, beja, vis dažniau pagalvoju apie IVF


O kaip tu laikaisi? žinau, kad ilsiesi, o tu taip gydytojai ir nepranešei, apie cistos nepatymą g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 17:08-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 17:08)
aciu tau biggrin.gif
Geriu KT, uzsilikusi folikulą naikinu tongue.gif , tikiuosi pavyks iš pirmo karto smile.gif , tad kovo pradžioje tūrėčiau startuoti, beja, vis dažniau pagalvoju apie IVF
O kaip tu laikaisi? žinau, kad ilsiesi, o tu taip gydytojai ir nepranešei, apie cistos nepatymą g.gif


kokio dydzio bebuvo cistos su Kt visos dingo per pirma menesi, todel tikiuosi, kad ir pas tave neuzibus

pas mane dabar arejo mmm, tiksliai diena dienon, nes po KT, vaziuoju i druskininkus sia savaite, dar kita i kalnus, o paskui dar idomi savaites komandiruote
taip kad sis menuo gaunasi labai pozityvus ir smagus, jei neuzkibs savaime (naivuole, bet viltys islieka), tai kovo prisijungiu prie taves
o tau irgi bus 5IUI?
apie IVF as irgi galvoju, bet taip ir palieku mintyse:-)
Atsakyti
QUOTE(Kvakse @ 2007 02 12, 16:20)
kokio dydzio bebuvo cistos su Kt visos dingo per pirma menesi, todel tikiuosi, kad ir pas tave neuzibus

pas mane dabar arejo mmm, tiksliai diena dienon, nes po KT, vaziuoju i druskininkus sia savaite, dar kita i kalnus, o paskui dar idomi savaites komandiruote
taip kad sis menuo gaunasi labai pozityvus ir smagus, jei neuzkibs savaime (naivuole, bet viltys islieka), tai kovo prisijungiu prie taves
o tau irgi bus 5IUI?
apie IVF as irgi galvoju, bet taip ir palieku mintyse:-)



Daug, puikių planų pas tave thumbup.gif , o tai yra labai gerai, nes Dievulis kartais mėgsta sumaišyti kortas lotuliukas.gif

Jo Kvakse, priėjau 5 kartą. Negalvojau, kad taip ilgai teks kankintis, tikrai negalvojau, juk tų problemų pas mus didelių nėra, ir kiašintakiai abu, lyg sveiki, ir gimda, ir sperma ne prasta, bet še tau, kad nori.... Nežinau, jei ir 5 kartą nepavyks, gal 6 jau bus ne IUI, o IVF.
Lauksiu kompanjone mano mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 15:34-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 15:34)
Nords iš tikro aš norėčiau mažučiukės, sveikos, šviesiaplaukės, mergytės blush2.gif


Pasigimdysi savo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lineta @ 2007 02 12, 15:14)
as taip pat nesijauciu sena, bet gydytojai sako ka kita...


nu nieko sau-sena. koks cia gyd. taip sako? na nabent jau jus visus kryziaus kelius perejot? man 31 m. tai gyd. dar liepia bandyti naturaliai, bet tik as jau nenoriu bandyti, noriu rezultato. o ir su tuo rezultatu tai neaisku, nes kai dariausi testuka, tai bijojau pamatyti viena juostele ir nusivilti, o dvi juosteles pamatyti taip pat bijojau. vyras man vis sako, kad gal per anksti dar mums vaikai? kad as nepasiruosus ir tt. noreciau kazkaip naturaliai, bet kad nesigauna g.gif

Linlei, laukiam tavo rezultatu nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 12 vasario 2007 - 15:54