Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 12, 10:38)
biggrin.gif
Siandien jauciuosi gerai, temperatura tik 37.
Laukiu pykinimo  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tykiosi greit sulauksi to pykinimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 12, 10:04)
Panos, po 4 IUI pasijutau zalia  blush2.gif
Ar gali atsirasti nestumo pozymiai pirma savaite po IUI?
Kokie tie pozymiai?  g.gif
Mane vakar pykino (tikiuos, kad kaltas  nestuke.gif , o ne suvalgytas lasisos gabaliukas) + iki sio ryto kuno temperatura (pazastine  biggrin.gif ) 37 laipsniai.
smile.gif  Vakar buvo 7 diena po IUI.


Buna, kad merginos labai anksti pajunta pirmuosius nestumo pozymius. Aisku, musu atveju daznai taip nutinka del pernelyg didelio noro tapti nestuke.gif arba del vaistu. Bet gali buti ir taip, kad jau laukiesi (ko labai linkiu!). Svarbu gal tik pernelyg kol kas neisijaust ir ramiai islaukt, kad po to, jei visgi nepasitvirtinu, pernelyg neskaudetu...
Atsakyti
Aciu visoms uz palaikyma heart.gif

Tikrai, taip norima tapti nestuke.gif , kad bijau pozymius pati prisigalvoti biggrin.gif


Paneles, o po IUI uzsiimate iprastiniu gyvenimo ritmu ar kazko atsisakote?
As atsisakiau sorto sales, bet einu i baseina. Pirtis tai aplenkiu, bet paplaukioti ir pasedeti jakuzzy neatsisakau. Tikiuos nekenkiu sau.
Atsisakiau stipresniu gerimu (vyno, alaus), nekeliu nieko sunkaus, nesitampau. blush2.gif
O kaip Jus?
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 12, 12:02)
Aciu visoms uz palaikyma  heart.gif

Tikrai, taip norima tapti  nestuke.gif , kad bijau pozymius pati prisigalvoti  biggrin.gif
Paneles, o po IUI uzsiimate iprastiniu gyvenimo ritmu ar kazko atsisakote?
As atsisakiau sorto sales, bet einu i baseina. Pirtis tai aplenkiu, bet paplaukioti ir pasedeti jakuzzy neatsisakau. Tikiuos nekenkiu sau.
Atsisakiau stipresniu gerimu (vyno, alaus), nekeliu nieko sunkaus, nesitampau. blush2.gif
O kaip Jus?


Irisiukeč elgiuosi lygiai taip patš O kaip tavo naujauta? Ka ji sako ? Ar sis kartas kitoks, nei buve?
Atsakyti
Na kaip jums mano naujas veidas?
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 14:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 14:40)
Na kaip jums mano naujas veidas?


Super. thumbup.gif Tu ten iš tiesų? smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif smile.gif+2007 02 12, 13:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 13:40)
Na kaip jums mano naujas veidas?

Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 12, 14:42)
Super. thumbup.gif Tu ten iš tiesų? smile.gif



Veronika, butu neblogai lotuliukas.gif lotuliukas.gif , nea ne as, as blondine, bet man labai grazios juodaplaukes, israiskingos moteros, tai cia galiu tokia pabuti biggrin.gif biggrin.gif
einu ziureti kas cia su Lt raidem darosi, neraso blink.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, aš manau, kad tu ir esi išraiškinga moteris. mirksiukas.gif
Mano yra nešiojamas kompiuteris, tai kaip nervuoja, kai rašant skaičius reikia iš LT pereit ant EN. lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 12, 14:40-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 12, 14:40)
Na kaip jums mano naujas veidas?


Vau!!!!
Sveikinu igijus nauja tapatybe bigsmile.gif clap.gif
Papildyta:
QUOTE(Musmiryte @ 2007 02 12, 09:46)
Man irgi 32, bet dar nesijaučiu sena  schmoll.gif  Ir dar ruošiuosi dideliems eksperimentams. Įsivaikint dar suspėsim, juek reikia pabandyti ir savų susilaukti. Jei bandymai nepavyktų, tai tik tada galvosim apie įsivaikinimą.

as taip pat nesijauciu sena, bet gydytojai sako ka kita...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineta: 12 vasario 2007 - 14:11
QUOTE(lineta @ 2007 02 12, 15:14)
as taip pat nesijauciu sena, bet gydytojai sako ka kita...


O tai ką sako gydytojai? g.gif Jei neklystu, tai pagalbinį apvaisinimą moterims pagal įstatymą leidžiama daryti iki 45 metų, gal mažiau, dabar tiksliai nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 12 vasario 2007 - 14:18
QUOTE(lineta @ 2007 02 12, 15:14)
Vau!!!!
Sveikinu igijus nauja tapatybe bigsmile.gif  clap.gif
Papildyta:

as taip pat nesijauciu sena, bet gydytojai sako ka kita...



Lineta, o kaip su tais vaikeliais ar galima įsivaikinti kokį norį, ta prasme pagal amžių, išvaizdą, lytį, ar apribojamos galimybės?
Atsakyti