Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Labukas 4u.gif
Tiesiog aš, įtrauk ir mane į sąrašiuką - vasario 14 man pirma IUI ax.gif
Kaip norėčiau, kad tokia diena mums būtų sėkminga lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanle: 10 vasario 2007 - 22:08
QUOTE(lineta @ 2007 02 10, 12:04)
Nemanykite, kad kam nors persu minti apie ivaikinima. Tik kai bus labai sunku galima atminti, kad yra ir toks kelias... 4u.gif


saunuoliai thumbup.gif ir gerai, kad nestovit vietoj. as sito varianto taip pat neatmetu. jei gali padaryti laimingu dar viena zmogu, tai butina taip padaryti!

p.s. o kiek laiko jus bandot? ir kelinta IUI bus? IVF nebandysit?
Atsakyti
smile.gif+2007 02 10, 15:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 10, 15:36)
Tiesa, lineta, jei ne paslaptis kiek tau metų?
  Linlei, kaip tu laikaisi? kada testą darysi?


Sveikos 4u.gif net nezinau ka atsakyt, antradieni ryte vaziuoju priduot krauja, taip sake padaryt gydytoja, taigi po pietu kazka tureciau zinot, o jauciuosi idomiai, sakyciau per gerai , kad buciau nestuke.gif . Siandien lyg ir temperatura pakilusi, bet ne tik "apacioj"..., o bendra kuno rodo apie 37, bet pati jauciuosi puikiai, jokiu gripo simptomu, dar vis tie speniukai skauda lotuliukas.gif nu net nezinau ne ka galvot, taigi laukiu antradienio........... thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 10, 14:36-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 10, 14:36)
Tiesa, lineta, jei ne paslaptis kiek tau metų?
  Linlei, kaip tu laikaisi? kada testą darysi?


Labas rytas, merginos, 4u.gif
as kazkaip vis ankstyviausia uz visas... Gal del to, kad darba pradedu 7 val.?

tiesiog aš, man 32, o vyras si savaitgali sves 35-uosius. Mes jau senukai dideliems eksperimentams ir laukimui nezinia ko...

stilo, mes po 3 metu aktyviausiu bandymu, tyrimu, gydymo nebematome geresnes iseities kaip ivaikinimas. Tiesa sakant, jau menesi gyvename sia mintimi. ... net vardus sugalvojome... bigsmile.gif

Geros dienos visosms...
Atsakyti
[quote=Sanle,2007 02 11, 00:07]
Labukas 4u.gif
Tiesiog aš, įtrauk ir mane į sąrašiuką - vasario 14 man pirma IUI ax.gif


Semes tau Sanle 4u.gif tebunie ta diena ipatinga ypatinga nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(lineta @ 2007 02 12, 08:31)
tiesiog aš, man 32, o vyras si savaitgali sves 35-uosius. Mes jau senukai dideliems eksperimentams ir laukimui nezinia ko...


Man irgi 32, bet dar nesijaučiu sena schmoll.gif Ir dar ruošiuosi dideliems eksperimentams. Įsivaikint dar suspėsim, juek reikia pabandyti ir savų susilaukti. Jei bandymai nepavyktų, tai tik tada galvosim apie įsivaikinimą.
Atsakyti
Panos, po 4 IUI pasijutau zalia blush2.gif
Ar gali atsirasti nestumo pozymiai pirma savaite po IUI?
Kokie tie pozymiai? g.gif
Mane vakar pykino (tikiuos, kad kaltas nestuke.gif , o ne suvalgytas lasisos gabaliukas) + iki sio ryto kuno temperatura (pazastine biggrin.gif ) 37 laipsniai.
smile.gif Vakar buvo 7 diena po IUI.
Atsakyti
Manau, kad per anksti nėštumo požymiams pirmą savaitę po IUI.
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 12, 10:04)
Panos, po 4 IUI pasijutau zalia  blush2.gif
Ar gali atsirasti nestumo pozymiai pirma savaite po IUI?
Kokie tie pozymiai?  g.gif
Mane vakar pykino (tikiuos, kad kaltas  nestuke.gif , o ne suvalgytas lasisos gabaliukas) + iki sio ryto kuno temperatura (pazastine  biggrin.gif ) 37 laipsniai.
smile.gif  Vakar buvo 7 diena po IUI.



iriusike 1, tikėkimė, kad čia pirmieji nėštumo požymiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
O siaip kokia buna nestuke.gif pozymiai iskyrus, akd nesulauki mmm ir pykina? blush2.gif
Atsakyti

O siaip kokia buna nestuke.gif pozymiai iskyrus, akd nesulauki mmm ir pykina? blush2.gif




Sveikute, man taip pat buvo pykinimas po IUI, bet paskui issiaiskinau, kad tai gali buti del vartojamo duphastono. Ir tikrai sulaukiau mmm, o taip tikejausi. Bet nenoriu taves nuvilti, gal tavo organizmas taip reaguoja i pokycius thumbup.gif .

Atsakyti
biggrin.gif
Siandien jauciuosi gerai, temperatura tik 37.
Laukiu pykinimo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti