Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Daiva @ 2007 02 08, 13:05)
Spanguole, dar aktualu kokia BT buvo iki ovuliacijos - gal ji buvo tarkim 37.4 g.gif
Ir kazin kaip pas tave su progesteronu g.gif


progesteronas budavo normoje. Po IUI man U paskyre duphastono...
si menesi mano BT kazkokia keista iki O ji irgi buvo gan auksta 36.5, bet ir bendra kuno temperatura buvo apie 37, tai gal turejau koki virusiuka bet jokiu negalavimu nebuvo g.gif aciu uz patarimus


smile.gif+2007 02 08, 14:59-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 08, 14:59)
Spanguole, šiaip temperatūra tikrai žemoka, ir jei ciklas 27-28 d. tai ovuliacija jau tikrai tūrėjo būti įvykusi, nejaugi folikulas nesprogo? tikiuosi nepyksti, kad nepaguodžiu, bet man jau keista, kodėl jie nesprogsta??? Bet pas tave juk 2 buvo, tai bent vienas tikrai galėjo sprogti. Na, žodžiu liko laukti.
Pas mane irgi ciklas 28 d., tai visuomet po IUI praėjus porai dienų pakyla temperatūra iki 36,9 ar 37.


aisku nepykstu, mus skyrelis gi ne tik paguodai skirtas, bet ir patirties pasidalinimui, kad ateityje galetume sekmingiau atlikti visas proceduras drinks_cheers.gif
Tiesiog as, o tu su kokiu termometru matuojies: tarybiniu-gyvsidabriniu biggrin.gif ar elektroniniu?

QUOTE(Fliquiti @ 2007 02 08, 19:13)
PVz, aš tai kaip tikra žuvis, iki O turiu 36,1-36,3  blink.gif (36,3 tai jau čia būna tipo cool  biggrin.gif ) tai kai po O būna 36,7 tai būna dar labiau COOL  lotuliukas.gif  daugiau 37 gyvenime nesu mačius  mirksiukas.gif  reikia būtinai lygint su tuo, ką turi IKI  4u.gif


taaaip, visiskai suprantu, kad reik lyginti su tuo ka turejai pries O. Tiesa pasakius mano BT budavo labai oanasi i taviske, o tu su elektroniniu termometru matuoji? Man atrodo, kad tie elektroniai nors ir ZYMIAI greiciau pamatuoja, bet uz tai todo zemesne temperatura nei tie tarybiniai g.gif
Atsakyti
Spanguole, matuoju su tarybiniu gyvsidabriniu, neturiu elektroninio, įdomumo dėlei, būtų informatyvu pasižiūrėti ar skiriasi, bet esu girdėjusi, kad skiriasi, kaip tu ir sakai, elektroninis rodo mažesnę.
Spanguole, o dabar nepaklio tavo BT?
Atsakyti
Wau kiek dabar dalyviu dalyvauja (laiaks 11:28) biggrin.gif
Dar smagiau butu jei dalyviai bertu vienas paskui kita zinias apie nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 09, 11:22-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 09, 11:22)
Spanguole, matuoju su tarybiniu gyvsidabriniu, neturiu elektroninio, įdomumo dėlei, būtų informatyvu pasižiūrėti ar skiriasi, bet esu girdėjusi, kad skiriasi, kaip tu ir sakai, elektroninis rodo mažesnę.
Spanguole, o dabar nepaklio tavo BT?


tikrai skiriasi, tikrai mažiau rodo, aš nėščia buvau įsigąsdinusi, kad mano BT per maža, o paskui pamatavau su gyvsidabriniu ir viskas čiki buvo ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 09, 12:22-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 09, 12:22)
Spanguole, matuoju su tarybiniu gyvsidabriniu, neturiu elektroninio, įdomumo dėlei, būtų informatyvu pasižiūrėti ar skiriasi, bet esu girdėjusi, kad skiriasi, kaip tu ir sakai, elektroninis rodo mažesnę.
Spanguole, o dabar nepaklio tavo BT?


na siandien jau pritraukiau siaip ne taip 36.8... bet gal cia dufastonas turejo itakos, nes nuo vakar pradejau gert po 2tabl.... o gal ir nusišneku ax.gif
Ale gi su tais tarybianiais labai ilgaaaaai reik pasikišus but lotuliukas.gif pabandyk elektronini, pamatysi kaip patiks - tik kelios minutes ir jau cypcsi thumbup.gif tai darau isvada, kad gaaal pas mane ta BT pagaliau normali patapo victory.gif sori, kad cia sumaisti sukeliau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva @ 2007 02 09, 12:44)
tikrai skiriasi, tikrai mažiau rodo, aš nėščia buvau įsigąsdinusi, kad mano BT per maža, o paskui pamatavau su gyvsidabriniu ir viskas čiki buvo ax.gif


gal gali pasakyt, koks daugmaz skirtumas buvo tarp parodymu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 09 vasario 2007 - 11:51
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 09, 11:54)
gal gali pasakyt, koks daugmaz skirtumas buvo tarp parodymu?  4u.gif


kažkur 2-3 dalys - tiksliai nebepamenu.
Atsakyti
smile.gif+2007 02 09, 11:09-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 09, 11:09)
sveikos, žiūriu, niekas nerašo unsure.gif
pas mane nieko naujo, geriu KT bigsmile.gif


Pas mane irgi nieko naujo, laukiu mmm, tada nauja stimuliacija, naujos viltys...Kaip norėčiau gimimo dienai kovą pasidovanoti nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 09 vasario 2007 - 13:03
smile.gif+2007 02 09, 13:22-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 09, 13:22)
esu girdėjusi, kad skiriasi, kaip tu ir sakai, elektroninis rodo mažesnę.


tikrai maziau rodo
patvirtinu
bent jau man, tai 2-3 padalom

Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2007 02 09, 15:01)
Pas mane irgi nieko naujo, laukiu mmm, tada nauja stimuliacija, naujos viltys...Kaip norėčiau gimimo dienai kovą pasidovanoti  nestuke.gif


linkiu tokios dovaneles:-)
as vakar isgeriau paskutine KT tablete, bet neisiu si cikla stimuliuotis, tegul organizmas pasiilsi
jei negausiu sau dovanos gimtadienio proga, tai balandi darysiu savo penktaja IUI
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 09, 14:01)
Pas mane irgi nieko naujo, laukiu mmm, tada nauja stimuliacija, naujos viltys...Kaip norėčiau gimimo dienai kovą pasidovanoti  nestuke.gif


kaip jus visos sauniai laikotes, o mane visokios mintys kamuoja, kaip padaryt, kad stogo nenurautu doh.gif pasiskaitinejau visokiu saitu apie uzsienio praktikas, tai kai kuriose salyse niekas nezaidzia su IUI, iskart daro IVF. o mes kaip kokia papuasu valstybe, kurioje IUI ir IVF nekompensuojami net is dalies, pacios uz savo pinigus darom bandymus, leidziames nezmoniskas dozes vaistu, o rezultatai kaip ir nera labai dziuginantys verysad.gif . pikta man! o ir mano gyd. apie IVF liepe net negalvoti. gyvenk normalu gyvenima ir viskas susitvarkys. lengva pasakyti verysad.gif
Atsakyti
Man irgi labai liūdna, kad Lt nekompensuojami vaistai. verysad.gif
Stilo, nepasiduok liūdesiui. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 09, 11:02)
Tiesa pasakius mano BT budavo labai oanasi i taviske, o tu su elektroniniu termometru matuoji? Man atrodo, kad tie elektroniai nors ir ZYMIAI greiciau pamatuoja, bet uz tai todo zemesne temperatura nei tie tarybiniai  g.gif


aš matuju gyvsidabriniu, nes kažkur skaičiau, kad su elektroniniu gaunas netiksliai, nors pgl tuos šaltinius ir su gyvsidabriniu neidealu, tipo reiktų kažkokio ovuliometro, ale įtariu jei vaistinėj paprašytum, išpūstų akis pirmąkart išgirdę lotuliukas.gif

smile.gif+2007 02 09, 11:22-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 09, 11:22)
Spanguole, matuoju su tarybiniu gyvsidabriniu, neturiu elektroninio, įdomumo dėlei, būtų informatyvu pasižiūrėti ar skiriasi, bet esu girdėjusi, kad skiriasi, kaip tu ir sakai, elektroninis rodo mažesnę.
Spanguole, o dabar nepaklio tavo BT?


esu porąkart bandžius matuot su abiem, palyginimui, tai parodymai arba nesiskirdavo, arba skyrės viena padala, neatsimenu, kieno naudai. bet turint omeny, kad pirma matuodavau su gyvsidabriniu, o po to elektroniniu (tipo juk per tas kelias minutes BT jau kaip ir pakyla, nes reiktų matuot vos prabudus, ane?), tai gal dėl to ir nesiskyrė labai g.gif o abiejų susikišt vienu metu kažkaip blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Spanguole @ 2007 02 09, 11:54)
bet gal cia dufastonas turejo itakos, nes nuo vakar pradejau gert po 2tabl.... o gal ir nusišneku  ax.gif


nenusišneki, duphastonas šiek tiek kelia BT. Jeigu esi ada naudojus kokią programą BT suvedimui, tai turėjai pastebėt, kad ten net rašo, kad O tokią ir tokią dieną, bet gali būt netikslu dėl geriamo duphastono g.gif
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2007 02 09, 14:51)
Man irgi labai liūdna, kad Lt nekompensuojami vaistai. verysad.gif


žinok, jau rezgu planą, kaip čia pasinaudot italų kompensacija vaistams lotuliukas.gif tipo juos įsigyt nemokamai čia, o procedūrintis kitur ax.gif girdėjau, kad labai sunku, ale įmanoma bigsmile.gif
Atsakyti
O aš niekaip tų men nesulaukius, o taip noretusi jau pradeti kazka daryti blink.gif
Kai reikia tai nera jų, o vat kai nereikia tai atkeliauja doh.gif
Atsakyti