Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Spanguole @ 2007 02 08, 11:11)
Si ryta buvo 36.7  verysad.gif  mano ciklas trumpokas - 27-28 d. tai ovuliacija turetu buti apie 13 cd, o siandien jau 16cd... IUI dare 13cd (be to leidausi Pregnyl 10000 UI 11cd, tai ovuliacija pagal viska jau tikrai turetu but ivykusi ir BT uzkilusi). Eh, labiausiai tai bijau tu cistu VEL, jei folikulai bus nesproge  unsure.gif



Spanguole, dar aktualu kokia BT buvo iki ovuliacijos - gal ji buvo tarkim 37.4 g.gif
Ir kazin kaip pas tave su progesteronu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 08, 12:11)
Eh, labiausiai tai bijau tu cistu VEL, jei folikulai bus nesproge  unsure.gif


merginos, kaip keista, kad praejus keliom dienom po IUI jusu neapziuri gyd. nes man, tai pvz, rado 1 folikula nesprogusi jau po ovuliacijos ir iskart pasprogdino, israse dar viena ovitrelle. na, as bent tikuosi, kad jokiu cistu nebus blink.gif

temperatura tai man labai keistas dalykas. ziurint kelinta val tu matuoji? man pvz. jei matuoju 7 val. -36.7, o jei matuoju 8 val. -37.9
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 08 vasario 2007 - 12:19
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 08, 12:11)
Si ryta buvo 36.7  verysad.gif  mano ciklas trumpokas - 27-28 d.


Spanguole, nemanau, kad tavo ciklas trumpokas, 27-28 dienų ciklas yra normalus.Trumpas ciklas, kai trunka 21-22 dienas.
Atsakyti
temperatura tai man labai keistas dalykas. ziurint kelinta val tu matuoji? man pvz. jei matuoju 7 val. -36.7, o jei matuoju 8 val. -37.9
[/quote]


MAn daktare kadaise sake, kad temperatura reikia matuoti tik atsibudus ir neislipus is lovos. Tada tikslaiusia buna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(fibi @ 2007 02 07, 19:38)
Labukas - aš irgi gryžtu pas jus vasario 12 - 3IUI,traukit mane įsąrašiuką.Taute,o gal mes darysimės kartu?Kada tau nusimatoIUI? 4u.gif


Dar tiksliai nežinau gal apie kokią vasario 16. Mažokai čia mūsų darančių IUI g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 02 08, 13:55)
Dar tiksliai nežinau gal apie kokią vasario 16. Mažokai čia mūsų darančių IUI  g.gif


nenusiminkit mirksiukas.gif sausio men parode, kad "bandos" principas cia nesuveikia bigsmile.gif (mes tryse daremes viena diena, o nei vienai neuzkibo schmoll.gif)
turetu jums pasisekti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 08 vasario 2007 - 13:22
QUOTE(stilo @ 2007 02 08, 14:21)
nenusiminkit mirksiukas.gif sausio men parode, kad "bandos" principas cia nesuveikia bigsmile.gif  (mes tryse daremes viena diena, o nei vienai neuzkibo schmoll.gif)
turetu jums pasisekti  mirksiukas.gif





Spanguole, šiaip temperatūra tikrai žemoka, ir jei ciklas 27-28 d. tai ovuliacija jau tikrai tūrėjo būti įvykusi, nejaugi folikulas nesprogo? tikiuosi nepyksti, kad nepaguodžiu, bet man jau keista, kodėl jie nesprogsta??? Bet pas tave juk 2 buvo, tai bent vienas tikrai galėjo sprogti. Na, žodžiu liko laukti.
Pas mane irgi ciklas 28 d., tai visuomet po IUI praėjus porai dienų pakyla temperatūra iki 36,9 ar 37.
Atsakyti
[I]Sveikos mergytes 4u.gif
Linlei, Dragonfly*, Irisiuke 1 ir Spanguole, laikykites! Laikysiu uz Jus kumstukus!
Spanguole, manau tikrai per anksti nervuojiesi, biski pakentek wub.gif
O man sitas menuo ramus, ilsiuosi tongue.gif , bet labai jau noriu pradeti startuoti toliau... tas menuo taip ilgai slenka doh.gif
Atsakyti
Aciu, Gabreniene 4u.gif

Kantrybes tau thumbup.gif
Atsakyti
Spanguolė taip ir neparašė, kokia BT buvo iki ovuliacijos rolleyes.gif PVz, aš tai kaip tikra žuvis, iki O turiu 36,1-36,3 blink.gif (36,3 tai jau čia būna tipo cool biggrin.gif ) tai kai po O būna 36,7 tai būna dar labiau COOL lotuliukas.gif daugiau 37 gyvenime nesu mačius mirksiukas.gif reikia būtinai lygint su tuo, ką turi IKI 4u.gif
Atsakyti

Siandien baigiau gerti coltb nuo rytojaus leisiuos gonli 3 dienas.

Pirmadieni eisiu pas gyd.ziuresiu kas ten uzderejo ir jeigu viskas gerai, labai tikiuosi kad antradieni darys IUI.

Kaip tavo reikaliukai Tiesiog as? smile.gif

Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 02 08, 21:42)
Siandien baigiau gerti coltb nuo rytojaus leisiuos gonli 3 dienas.

Pirmadieni eisiu pas gyd.ziuresiu kas ten uzderejo ir jeigu viskas gerai, labai tikiuosi kad antradieni darys IUI.

Kaip tavo reikaliukai Tiesiog as? smile.gif




sveikos, žiūriu, niekas nerašo unsure.gif
pas mane nieko naujo, geriu KT bigsmile.gif
Atsakyti