Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Na, merginos, ko tai tylios. kaip jaučiatės? Kas ten ruošiasi testuotis aaaaa?
spanguole, kaip laikaisi mergyt?
Merginos, kur Kler???? man jau neramu dėl jos darosi, vis neužsuka, nejaugi į ligoninę paguldė?
Atsakyti
Grįžtu į IUI darančių gretas ax.gif . Tyliai ir 4 IUI pasidariau prieš Naujus metus, bet...Taigi vėl klostilbegitas ir gonalis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 02 07, 17:05)
Grįžtu į IUI darančių gretas ax.gif . Tyliai ir 4 IUI pasidariau prieš Naujus metus, bet...Taigi vėl klostilbegitas ir gonalis doh.gif


Sveika pargrįžus. Sergu už tave.
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 02 07, 18:05)
Grįžtu į IUI darančių gretas ax.gif . Tyliai ir 4 IUI pasidariau prieš Naujus metus, bet...Taigi vėl klostilbegitas ir gonalis doh.gif



Kantrybes wub.gif
Atsakyti
Taute, bet tu ir slapukė. smile.gif Tikiu, kad kitą kartą pasiseks. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautė @ 2007 02 07, 17:05)
Grįžtu į IUI darančių gretas ax.gif . Tyliai ir 4 IUI pasidariau prieš Naujus metus, bet...Taigi vėl klostilbegitas ir gonalis doh.gif

Labukas - aš irgi gryžtu pas jus vasario 12 - 3IUI,traukit mane įsąrašiuką.Taute,o gal mes darysimės kartu?Kada tau nusimatoIUI? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Puikiai jus suprantu koks tai ilgas ir kankinantis kelias... Linkiu kad pasisektu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė @ 2007 02 07, 08:22)
Dariausi 3 IUI pas Klima (ir 4 turejau), visus kartus stimuliavo tik su Clo, apie Gonali net neuzsimine, pirma karta jo "paragavau" tik pas U per 4 IUI.



QUOTE(Daiva @ 2007 02 07, 08:45)
kažką čia painioji

o kad su Gonaliu geresnė kokybė - normalu, jis gi natūralus ir gleivinei nekenkia. Tačiau esu ne kartą girdėjus priešingų priekaištų - kodėl gydytojai kiša Gonalį, kai yra pigesnio Cl.

Žodžiu gydytojai dažniausiai tampa geri tik tada, kai pastojam. Ir tai yra labai žmogiška ir natūralu smile.gif


nu tai vadinas, sugrybavau blush2.gif ale ir nebuvau gi tikra, juk Klimo nė akyse nesu mačius ax.gif Čia priėjo Femme (ir co.) ir pasakė lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ale tai vis tiek interesna, su kuo aš čia taip sumaišiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 02 07, 11:34)
Sveikos 4u.gif
Noriu jūsų patarimo g.gif  Pagal U schemą man reikėtų važiuoti šį sekmadienį į VK, kad pažiūrėtų ar užuago folikulai.
Pasiskambinau, kad užsirašyti, tai man labai nedraugiškai atšovė, kad sekmadienį nedirba ir užrašė pirmadieniui, beje, ne pas U.  Ar nebus per vėlu?


Man cia toks klausimas iskilo, o kodel jus merginos neuzsirasot is karto, kai ateinat pirmajai konsultacijai 2-3cd. Juk gydytoja sudaro schema ir pazymi joje kada reik ateit paziuret derliaus. As tai pvz 'nie othodia ot kasy' ir uzsirasau, tada ir vietos buna kiek ir kada nori drinks_cheers.gif

Taute, fibi - sveikos sugrizusios wub.gif thumbup.gif
Kojines2, kokie tavo planai, gal irgi prisijungsi? ax.gif

O as tai kol kas laukiu (na ir aisku tvirtinam su MB biggrin.gif kas, tiesa pasakius, jau siek tiek ir igriso, norisi gi ir pasiilgti TAI daryt blush2.gif) ... mane tik neramina vienas dalykas - mano BT nelabai uzkilusi, o jau 16cd g.gif suprantu, kad BT matavimas yra atgyvena, bet vis tiek kazkaip matuojuosi (kad butu del ko pasinervuot unsure.gif )
Atsakyti
Spanguole, gal dar nespėjo užkilti tavo BT, juk ji prieš pat ovuliaciją dar ir krenta.
Atsakyti


Spanguole, o kokia tavo BT?
Atsakyti
Si ryta buvo 36.7 verysad.gif mano ciklas trumpokas - 27-28 d. tai ovuliacija turetu buti apie 13 cd, o siandien jau 16cd... IUI dare 13cd (be to leidausi Pregnyl 10000 UI 11cd, tai ovuliacija pagal viska jau tikrai turetu but ivykusi ir BT uzkilusi). Eh, labiausiai tai bijau tu cistu VEL, jei folikulai bus nesproge unsure.gif
Atsakyti