Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Trusty @ 2007 02 06, 16:13)
Bandziau jau ir IUI ir IVF. Turime mes abu problemu blush2.gif Po paskutiniu tyrimu pas vyra pagerejo reikaliukai su grykiukais, tai pagalvojam gal pabandyti vel IUI


O kaip pagerinot grikiukus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grietinėlė @ 2007 02 07, 09:22)
Dariausi 3 IUI pas Klima (ir 4 turejau), visus kartus stimuliavo tik su Clo, apie Gonali net neuzsimine, pirma karta jo "paragavau" tik pas U per 4 IUI.


Kaip smagu girdet! 4 IUI ir toks sekmingas mirksiukas.gif As dabar kaip tik mastau, kad jei su K. pagalba 3 IUI nepavyks, gal reiktu pabandyti pas kita gydytoja?
o kaip tu kortele pasiemei? atsisvietei?

smagu girdet, kad K. ne tik gonali siulo? tai visgi, gal pasiziuri ir parenka pacientei kas geriau tinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 07 vasario 2007 - 08:41
QUOTE(zulika @ 2007 02 06, 14:09)
bet hiperstimuliacijos nei jokiu atveju nepateisinu, gyd neapsižiūrėjimo, neatidumo klaida ir vsio blush2.gif  doh.gif


netiesa - hiperstimuliacija labai dažnai (o tiksliau dažniausiai - sunkiai prognoziojama) organizmo savybė, gydytojai patys bijo hiperstimuliacijos, iš dalies dėl to per IUI nepuola taikyti Gonalio, nes nuo Cl. niekada nebūna hiperstimuliacijos, o nuo Gonalio gana dažnai, ypač pirmąjį kartą, nes vienai moteriškei nuo tos pačios Gonalio dozės gali vos keli folikulai išaugti, o kitai gali ir lašelinės dėl hiperstimuliacijos prireikti.


QUOTE(Fliquiti @ 2007 02 06, 17:34)
kažkada kažkuri Klimo pacientė minėjo, kad jis nepripažįsta clostilbegyto  g.gif  stimuliuoja tik gonaliu ir psio. gal kuri įlindus patikslins, pvz, Femme  bigsmile.gif


kažką čia painioji

o kad su Gonaliu geresnė kokybė - normalu, jis gi natūralus ir gleivinei nekenkia. Tačiau esu ne kartą girdėjus priešingų priekaištų - kodėl gydytojai kiša Gonalį, kai yra pigesnio Cl.

Žodžiu gydytojai dažniausiai tampa geri tik tada, kai pastojam. Ir tai yra labai žmogiška ir natūralu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 07, 09:34)
Kaip smagu girdet! 4 IUI ir toks sekmingas mirksiukas.gif As dabar kaip tik mastau, kad jei su K. pagalba 3 IUI nepavyks, gal reiktu pabandyti pas kita gydytoja?
o kaip tu kortele pasiemei? atsisvietei?

smagu girdet, kad K. ne tik gonali siulo? tai visgi, gal pasiziuri ir parenka pacientei kas geriau tinka?


Neemiau jokios korteles nuejau pas U ir viskas, nes naujas ciklas buvo ka tik prasidejes, o suzinojau kad K isvaziuoja per pati viduri i komandiruote. U neprase mano med istorijos.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 07, 08:30)
O kaip pagerinot grikiukus? g.gif

Nezinau ar cia sutapimas, ar vitaminai padejo. Is pradziu kai darem buvo apie 7 mln, o paskutini karta 20 mln ir judrumas pagerejo:)
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 02 06, 17:34)
kažkada kažkuri Klimo pacientė minėjo, kad jis nepripažįsta clostilbegyto  g.gif  stimuliuoja tik gonaliu ir psio. gal kuri įlindus patikslins, pvz, Femme  bigsmile.gif

Įlindau lotuliukas.gif
man iš pradžių K. skyrė clost., nieko blogo apie šį vaistą nesakė, dar patikslino, kad pagal naujus tyrimus linkstama paneigti, kad clost., kaip anksčiau sakyta, per gyvenimą galima gerti tik 6 kartus unsure.gif Aišku man klausinėjant paaiškino, kuom skiriasi clost. ir Gonal, pasakė kad kol nepabandytas pigesnis variantas, neverta iškart leisti pinigų brangesniam mirksiukas.gif Bet kaip paaiškėjo, clost. man smarkiai stabdė gleivinės augimą, todėl per abi stimuliacijas dar buvo skirta po 3 dozes 75 Gonal. Laimė, mano embrionai nekapryzingi, užtenko jiems ir tų 7-8 mm gleivinės tongue.gif bet aš jau svarsčiau stimuliacijai nepavykus pereiti vien prie Gonalio, kad reiktų mažiau vaistų ryti, nes be clost. dėl prastos gleivinės dar turėjau gerti po 3 blink.gif tabl. estrofemo, vėliau po 2 duphastono...
Atsakyti
Atvykau pas Jus po didesnės pertraukos ir tikėjausi pamatyti žymiai geresnį rezultatą, maniau, kad skyrelis bus ištuštėjęs.
O aš jau laukiu nesulaukiu, kada ir vėl galėsiu startuoti su IUI, bet vis tas dantų taisymas trukdo doh.gif Na bet tikiuosi, kad jau kovo mėn. aš ir vėl aktyviai jungsiuos į šį skyrelį 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Noriu jūsų patarimo g.gif Pagal U schemą man reikėtų važiuoti šį sekmadienį į VK, kad pažiūrėtų ar užuago folikulai.
Pasiskambinau, kad užsirašyti, tai man labai nedraugiškai atšovė, kad sekmadienį nedirba ir užrašė pirmadieniui, beje, ne pas U. Ar nebus per vėlu? Nes jau ir sekmadienį aš lieku be jokių vaistukų g.gif
Atsakyti
Sanle, ką reiškia nedraugiškai doh.gif čia jau ne tavo problema - sesutė turi išklausyti tave ir pasakyti ką daryti....jei būtų eilinė apžiūra bala nematė, bet jei lieki be vaistų - tai labai negerai...staigiai skambink dar kartą ir nesijausk vargšė našlaitė, o drąsiu tonu sakyk, kad "arba jūs man paaiškinkit arba skambinu daktarei...." ir pasakyk kad tau vizitas gaunasi ne pagal tavo fantaziją, o pagal gydytojos paskyrimą.....ir kad tau stimuliacija nutrūksta....tegul suka galvą ką su tavim daryti....jei ir vėl bus sesutė nedraugiška, skambink gydytojai (parašyk až, duosiu telefoną)....nugi kovokit už save mergaitės wub.gif

beje, pirmadieniais U. tiesiog nedirba VK.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2007 02 07, 10:49)
Sanle, ką reiškia nedraugiškai doh.gif čia jau ne tavo problema - sesutė turi išklausyti tave ir pasakyti ką daryti....jei būtų eilinė apžiūra bala nematė, bet jei lieki be vaistų - tai labai negerai...staigiai skambink dar kartą ir nesijausk vargšė našlaitė, o drąsiu tonu sakyk, kad "arba jūs man paaiškinkit arba skambinu daktarei...." ir pasakyk kad tau vizitas gaunasi ne pagal tavo fantaziją, o pagal gydytojos paskyrimą.....ir kad tau stimuliacija nutrūksta....tegul suka galvą ką su tavim daryti....jei ir vėl bus sesutė nedraugiška, skambink gydytojai (parašyk až, duosiu telefoną)....nugi kovokit už save mergaitės wub.gif

beje, pirmadieniais U. tiesiog nedirba VK.

Dėkui, Daiva 4u.gif
Niu ir aš kažkodėl galvojau, kad labai negerai ta viena diena lieka be vaistuku.
Einu skambinti mad.gif
Atsakyti
Kaip gerai, kad esate tokios kaip JŪS biggrin.gif
Nugi paėmiau ir tiesiai U pasiskambinau - liepė atvažiuoti šeštadienį bigsmile.gif
Bet jūs man paaiškinkite, kaip tos seselės gali taip elgtis blink.gif Nu niekaip nesuprantu aš g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 02 07, 12:34)
Sveikos 4u.gif
Noriu jūsų patarimo g.gif  Pagal U schemą man reikėtų važiuoti šį sekmadienį į VK, kad pažiūrėtų ar užuago folikulai.
Pasiskambinau, kad užsirašyti, tai man labai nedraugiškai atšovė, kad sekmadienį nedirba ir užrašė pirmadieniui, beje, ne pas U.  Ar nebus per vėlu? Nes jau ir sekmadienį aš lieku be jokių vaistukų g.gif


Sveika
Man sesute irgi bande aiskinti kad vasario 2 diena pas U uzimta. Bat kai pasakiau, akd ta data man paskyre butent pati U, tada jau nusileido ir paskyre laika.
O sekmadieniais U dirba. Taigi man 4 IUI paskyre butent 7-dieni, ir klinikoje as nebuvau vienintele paciente.
Tad stiprybes ir verzlumo thumbup.gif
Atsakyti