Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Tiesiog as,kol nera mmm nar nesakyciau,kartais testai meluoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 09:57)
sveikos  4u.gif
na testas testui, bet jei iš tikro ateis mmm, man kažkaip toks įspūdis, kad kabinasi, bet nepakankamai... ar su progesteronu viskas ok pas tave  g.gif
duf vartojai? aš ne už visokias tabl, nu bet iui kasdien nedarom, tai gal verta tuos kelis kartus padaryti kiek tik įmanoma...
žinau, kad U ne už duf vartojimą... ir beje net info lapelyje parašyta, nepatartina vartojus, staiga nutraukti (jei yra  nestuke.gif )...
o kol mmm nėra, nėra ir taško  ax.gif



Oi merginos, fainuolės jūs thumbup.gif , Zulika, vartojau as dufastona, po viena tabletka, tik siandien is pykčio jau nebeišgėriau blush2.gif , nors gydytoja ir minėjo, kad reikia iki mmm gerti, bet kai pamačiau testą, tai pagalvojau, kad tas dufastonas dar ilgiau man užvilkins ciklą. nežinau gal ir blogai padariau. Gal per pietus namo parvaryti išgerti g.gif
dabar kas liečia nesėkmes, tai aš iš tikro jau nežinau kur čia problema, šį kartą atrodo taip viskas idealu ir folikulai, ir sperma, bet...... gal sekmės pritrūko g.gif g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na kaip nustatyti taą nesėkmių priežastį a? Na šį kartą aš po IUI tikrai norėčiau pasižiūrėti ar tikrai man sprogsta folikulai. Ir dar reikės pažiūrėti įdėmiau spermogramą, galvoju, gal spermiukai negali prasiskverbti į kiaušialąstę g.gif
Ai, merginos neapsisunkinkime sau mąstymo tongue.gif Nors iš tikro tai nervas ir pyktis ima, ir iš to pykčio tikrai nepasiduosiu, iš principo tongue.gif
gabrėniene, bijau, kad ir man ras kokį neovuliavusį niekšelį biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 09:16-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:16)
nors gydytoja ir minėjo, kad reikia iki mmm gerti, bet kai pamačiau testą, tai pagalvojau, kad tas dufastonas dar ilgiau man užvilkins ciklą. nežinau gal ir blogai padariau. Gal per pietus namo parvaryti išgerti g.gif

duf tikrai neužvilkins tavo ciklo...
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 10:16-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 10:16)
Oi merginos, fainuolės jūs thumbup.gif , Zulika, vartojau as dufastona, po viena tabletka, tik siandien is pykčio jau nebeišgėriau blush2.gif , nors gydytoja ir minėjo, kad reikia iki mmm gerti, bet kai pamačiau testą, tai pagalvojau, kad tas dufastonas dar ilgiau man užvilkins ciklą. nežinau gal ir blogai padariau. Gal per pietus namo parvaryti išgerti g.gif



Jeigu gerei duf. tai gal per pietukus isgerk, ciklo jis neuzvilkins, bet jeigu kimba, tai prilaikys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 10:29)
duf tikrai neužvilkins tavo ciklo...



Žulika, tu pusiau gydytoja, kaip manai, kodėl man taip nesiseka su tomis IUI. Žinai aš ką dar galvoju, gal man vis dėl to laparaskopiją pasidaryti?
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 09:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:28)
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I


Labai gaila. verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 09:46-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:46)
Žulika, tu pusiau gydytoja, kaip manai, kodėl man taip nesiseka su tomis IUI. Žinai aš ką dar galvoju, gal man vis dėl to laparaskopiją pasidaryti?

aš tau anam poste pasakiau savo nuomonę ax.gif
ir nereikia čia iš manęs tyčiotis...
dėl operacijų turi klausti savo gyd..
man dariusi gimdos nuotr(ne mano gyd) pasakė greižtai tik nesusigalvok, kažką daryt, viskas yra gerai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 29 sausio 2007 - 09:56
smile.gif+2007 01 29, 09:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:28)
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

Lapkritinuke, kaip tu?

bigsmile.gif labas rytas,
...sakau taip, kaip ir Tu man sakei - n e p a s i d u o k liudnoms mintims.
Saunuole, jog tiki tuo, ką ir kitoms patari...
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 10:46-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 10:46)
Žulika, tu pusiau gydytoja, kaip manai, kodėl man taip nesiseka su tomis IUI. Žinai aš ką dar galvoju, gal man vis dėl to laparaskopiją pasidaryti?


Iš mano patirties žinau, kad man IUI nepasisekė, nes tiesiog nesprogo folikulai ir tapo cistomis. verysad.gif Kitą sykį gal tiesiog pritrūko sėkmės. g.gif O gydytoja sakė, kad net nežino priežasčių. unsure.gif
Gal tikrai užsimink savo gyd. apie laparoskopiją.
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 29, 10:52)
aš tau anam poste pasakiau savo nuomonę  ax.gif
ir nereikia čia iš manęs tyčiotis...
dėl operacijų turi klausti savo gyd..
man dariusi gimdos nuotr(ne mano gyd) pasakė greižtai tik nesusigalvok, kažką daryt, viskas yra gerai...



Žulika, ar tu čia tikrai supykai? Jei tikrai, nesuprantu kodėl. Na tu minėjai, kad gal pas mane kabinasi, bet neprisikabina. Aš tau nurodžiau, kad geriau duf. Ir dar kas šį kartą aš HCG dar lotuliukas.gif nesidariau, bet praitais kartais tai dariausi, ir jis neparodė, kad gal kas norėjosi kabintis pas mane. Na, gal tu tik apie šį kartą galvoji, bet, kad jis niekuo neišskirtinis.
nepyk žulika friends.gif
Papildyta:
A, tu supykai, kad tave gydytoja pavadinau, gerai daugiau nebevadinsiu, aš gi čia šiaip juokauju, kad verkt nepradėčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 10:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 10:28)
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

Lapkritinuke, kaip tu?


Tiesiog aš, laikykis wub.gif
Tyliai laikiau kumščius už Tave wub.gif
Džiugu, kad nepasiduoti, nors iš patirties jaučiu, kad iš piktumo ir nuoskaudos norisi žemę su dangum sumaišyti...
Tik tas žmogus tikrai gajus organizmas, nukritęs į bedugnę vis tiek randa nuo ko atsispirti ir vėl ropščiasi aukštyn... wub.gif
Šaunuole, Laikykis wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 09:59-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:59)
Žulika, ar tu čia tikrai supykai? Jei tikrai, nesuprantu kodėl. Na tu minėjai, kad gal pas mane kabinasi, bet neprisikabina. Aš tau nurodžiau, kad geriau duf. Ir dar kas šį kartą aš HCG dar  lotuliukas.gif  nesidariau, bet praitais kartais tai dariausi, ir jis neparodė, kad gal kas norėjosi kabintis pas mane. Na, gal tu tik apie šį kartą galvoji, bet, kad jis niekuo neišskirtinis.
nepyk žulika friends.gif

aš tai nesupykau, tik geriau manęs su gyd nelygink, bo tikrai galiu pradėt vėl ant gyd varyt lotuliukas.gif
na kad geri duf dar ne riba, reiktų progesteroną pasidaryt ir tada būtų aišku, ar sprogo, ar kabinasi ir ar pakankamai gaminasi, kad kabintųsi... aišku aš pati to niekad nesu dariusi doh.gif
aš tik apie šį iui(kadangi padaryta buvo viskas liuks), tu minėjai, kad buvo krūtinė jautri, tada svarbu ar kaip prieš mmm ar biškį kitaip...
o šiaip niekada nesužinosi kodėl ir kas, belieka tik toliau ieškoti tau skirto būdo pastoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 29 sausio 2007 - 10:08