Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(stilo @ 2007 02 06, 11:47)
Zulika, o koki gydima tu pasirinkai? kaip su pratau 1 IUI buvo nesekminga? o kas toliau? kokius planus rezgi?

aš dariau 2 iui ir antra buvo sėkminga...
planai... neturiu... tik jei kada susigalvosiu vėl, tai gal dar sykį pabandysiu stimuliuotam ir tik neperaugusius, kadangi tas 1iui mano akim buvo peraugęs, kadangi susileidus sako visgi dar auga tie folikulai, o aš turėjau viltį, kad nebe...
jei nepavyktų, tada vėl naturaliam...
o gydymo man nereikia, pas mus su vyru viskas ok, tik kažkaip kartu sudėjus nelabai gaunasi...

QUOTE(Veronika @ 2007 02 06, 12:53)
Niekur neskaičiau, kad IUI tikimybė 20 proc., visur raso max 15 proc.
Dar IUI nepasisekimo priežastis gali būti tušti folikulai.

iš tikro pirmas kartas tik 10, ale nesinori šioj vietoj numažinti, tai bendrai parašiau, kaip Stilo sako, nuo savęs tuos 5 proc... taigi kiekvienai kai tik pasigirsit, kad darot, skirsiu tuos 5 papildomus mirksiukas.gif lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Trusty @ 2007 02 06, 13:06)
Man darant IVF tikrai daug folikulu priaugo ir labai daug tusciu buna. TAi tikrai gali buti kad tie keli folikulai per IUI yra tsti g.gif

užtat mano gyd visada pabrėžia, geriau vienas, bet geras...
šį ciklą aš naturaliai 2 folikulus užauginau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 06, 13:12)

Papildyta:

užtat mano gyd visada pabrėžia, geriau vienas, bet geras...
šį ciklą aš naturaliai 2 folikulus užauginau  bigsmile.gif

Na tikrai geriau vienas bet tikrai geras blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 02 06, 13:25)
Na tikrai geriau vienas bet tikrai geras  blush2.gif

nu bet pabandžius su vienu ir nepasisekus, gal reiktų bandyt su keliais, ir atvirkščiai irgi galiotų man ax.gif
bet hiperstimuliacijos nei jokiu atveju nepateisinu, gyd neapsižiūrėjimo, neatidumo klaida ir vsio blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 02 06, 14:25)
Na tikrai geriau vienas bet tikrai geras  blush2.gif



Trusty, o tu bandie IVF, ir vėl grįžai prie IUI? kokia tavo istorija?
Atsakyti
smile.gif+2007 02 06, 14:33-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 06, 14:33)
Trusty, o tu bandie IVF, ir vėl grįžai prie IUI? kokia tavo istorija?

Bandziau jau ir IUI ir IVF. Turime mes abu problemu blush2.gif Po paskutiniu tyrimu pas vyra pagerejo reikaliukai su grykiukais, tai pagalvojam gal pabandyti vel IUI, jei nesigaus tai vasara vel bandysim laime su IVF. Na cia tik mano pamastymai, nuesiu pas gyd, paziuresim kas ten su hormonais, vyras dar pasidarys tyrimus, paskui jau galesiu tiksliai zinoti kokie mano planai.
Kazkaip buvau tokia optimiste, o dabar kazkuo tas optimizmas kazkur isgaravo doh.gif
Atsakyti
Lapkritinuke, kokios puikios naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Didžiausi tau sveikinimai ir saugok žirniuką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 06, 10:25)
man, pvz. is karto gonali paskyre ir net neklause ar gali, ar nori moketi? manau, kad K visom ta pati siulo ir nesigilina.


kažkada kažkuri Klimo pacientė minėjo, kad jis nepripažįsta clostilbegyto g.gif stimuliuoja tik gonaliu ir psio. gal kuri įlindus patikslins, pvz, Femme bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 02 06, 18:34)
kažkada kažkuri Klimo pacientė minėjo, kad jis nepripažįsta clostilbegyto  g.gif  stimuliuoja tik gonaliu ir psio. gal kuri įlindus patikslins, pvz, Femme  bigsmile.gif


Tai kodėl tas K. taip clo brokuoja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 06 vasario 2007 - 18:00
QUOTE(Veronika @ 2007 02 06, 18:00)
Tai kodėl tas K. taip clo brokuoja? g.gif


o kodėl yra snobų, kurie rėkia, kad Da Vinčio kodas šlykščiai nuobodus, o Fuko švytuoklė fantastika? mirksiukas.gif aš tai vadinu maivymusi mirksiukas.gif

tiesa, kad gonalis natūralesnis ir ne toks kenksmingas, bet ir tiesa ta, kad ne visos jam turi pinigų 4u.gif manau, jei dėl kažkokių priežasčių nėra neįmanoma naudot clost (skaičiau, kad pvz storulėms stimuliuot netinka, turbūt yra dar ir kitų galimų priežasčių, nes pvz mūsų Ledukės irgi negalima juo stimuliuoti g.gif ) tai gydytojas turėtų bent jau informuoti pacientę, kad yra tokia galimybė g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 02 06, 18:30)
Lapkritinuke, kokios puikios naujienos thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Didžiausi tau sveikinimai ir saugok žirniuką wub.gif



dekui dekui 4u.gif nenukabinkite ir jus nosyciu. Jeigu man pasiseke tai ir kitoms turi pasisekti. Dabar tik vel kita baime - kad viskas gerai vysytusi augtu... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkritinuke @ 2007 02 06, 21:57)
dekui dekui  4u.gif  nenukabinkite ir jus nosyciu. Jeigu man pasiseke tai ir kitoms turi pasisekti. Dabar tik vel kita baime - kad viskas gerai vysytusi augtu... rolleyes.gif


Sveikinu lapkritinuke 4u.gif blush2.gif blush2.gif

Labai stengiames nosyciu nenukabinti. biggrin.gif

Saugok save, rupinkis, gerai maitinkis ir viskas turi buti tik gerai!!!
Sekmes tau nesiojant leliuka tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 02 06, 18:34)
kažkada kažkuri Klimo pacientė minėjo, kad jis nepripažįsta clostilbegyto  g.gif  stimuliuoja tik gonaliu ir psio. gal kuri įlindus patikslins, pvz, Femme  bigsmile.gif


Dariausi 3 IUI pas Klima (ir 4 turejau), visus kartus stimuliavo tik su Clo, apie Gonali net neuzsimine, pirma karta jo "paragavau" tik pas U per 4 IUI.
Atsakyti