Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Spanguole @ 2007 02 05, 16:47)
ACIU uz palaikyma  drinks_cheers.gif  tik po viena kumsteli tai galit atgniauzti, bo neliks su kuo bedavotis skyrelyje  tongue.gif  Zulika, kokius planus gal rezgate su MB?  ax.gif

jokių nerezgam ax.gif
naturaliai galim kiek norim ir kada norim, tik kad nelabai mačina mums tas laisvas seksas lotuliukas.gif

QUOTE(saules zuikis @ 2007 02 05, 17:31)
Erode, daryčiausi ir 6-tą IUI, bet daug tenka vaistams supleškinti - iki 2,5 tūkst., kadangi aš labai alergiška, o folikulų priauga daug ir juos tenka stabdyti Cetrotide jau nuo 8 ciklo dienos. Gydytoja Ž pati patarė IVF, nes ir IUI nepigus gaunasi

tai aš nesuprantu, kam tau stimuliuoja, kad po to reikia stabdyt blink.gif
Atsakyti
Manau, kad gydytojai kartais bijo siūlyti stimuliuotis tik gonaliu, nes jis tikrai brangus.
Kai sugersiu clo, bus matyti, jei reikės, tada pirksiu ir gonalį.
Atsakyti
smile.gif+2007 02 06, 10:42-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 06, 10:42)
Stilo, man atrodo viskas čia normalu, kaip ir parduotuvėje tau tarkim siūlo kokybišką prekę, bet gal tu taupydama pinigus ne visuomet žiūri į kokybę. Taip ir čia, gydytojas turi teisę pasiūlyti vartoti mažiau kenksmingus vaistus, tokius, kurie yteoriškai, pabrėžiu teoriškai tūrėtų duoti geresnius rezultatus, bet jei tavo finansia neišneša, arba nematai reikalo, tai gali to siūlomo varianto nesirinti. aš visuomet visuose gyvenimo srityse už kokybę, tik ne visuomet ji įperkama mirksiukas.gif


Na, taip, as suprantu, bet manau, kad gydytojas turetu pasiulyti kas geriausia kiekvienu atveju atskirai, o ne visom optum ta pacia schema naudot. blush2.gif
man, pvz. is karto gonali paskyre ir net neklause ar gali, ar nori moketi? manau, kad K visom ta pati siulo ir nesigilina. na, cia as turbut dar pykstu del nepasisekusios IUI ax.gif viskas, pasak gyd., buvo taip gerai uzauge ir tt. tai blyn, kur rezultatas nestuke.gif ???
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 06, 10:25)
Na, taip, as suprantu, bet manau, kad gydytojas turetu pasiulyti kas geriausia kiekvienu atveju atskirai, o ne visom optum ta pacia schema naudot.  blush2.gif
man, pvz. is karto gonali paskyre ir net neklause ar gali, ar nori moketi? manau, kad K visom ta pati siulo ir nesigilina. na, cia as turbut dar pykstu del nepasisekusios IUI ax.gif  viskas, pasak gyd., buvo taip gerai uzauge ir tt. tai blyn, kur rezultatas nestuke.gif ???

pirmiausia, didžiausia tikimybė, kad galėjot nepataikyt blink.gif juk svarbu iui darymo laikas ax.gif jei grikiukai nežibantys, O dar toli, tai ir nebuvo susitikimo...
kitas dalykas nesikabinimas... gal kiaušinėlis ir apsivaisina, bet neprisikabina...
o aplamai tai iui pastojimo tikimybė ne daugiau nei 20 proc... visgi proc ne iš piršto laužti...
Veronika, man juokinga, kai sakoma, kad gyd bijo siūlyti lotuliukas.gif
jų pareiga pasakyti visus būdus, gali pasitarti, kad pradedam nuo to, nu bet vėliau tai jau privalo imtis, ko reikia, jei mato, kad rezultatų nėra...
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 06, 11:25)
Na, taip, as suprantu, bet manau, kad gydytojas turetu pasiulyti kas geriausia kiekvienu atveju atskirai, o ne visom optum ta pacia schema naudot.  blush2.gif
man, pvz. is karto gonali paskyre ir net neklause ar gali, ar nori moketi? manau, kad K visom ta pati siulo ir nesigilina. na, cia as turbut dar pykstu del nepasisekusios IUI ax.gif  viskas, pasak gyd., buvo taip gerai uzauge ir tt. tai blyn, kur rezultatas nestuke.gif ???



Stilo tau tik 1 IUI buvo, žinoma, kad norisi iš pirmo karto, bet ne visuomet pavyksta, gal tau šį kartą papraščiausios sekmės pritrūko. wub.gif Taip, kad kol kas dar neuždavinėk sau per daug klausimų kodėl? , vat kai jau 4-5-6 kartus pasidarysi IUI ir nieko, tuomet jau būtina klausti kodėl???? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 06, 11:49)
pirmiausia, didžiausia tikimybė, kad galėjot nepataikyt  blink.gif juk svarbu iui darymo laikas  ax.gif jei grikiukai nežibantys, O dar toli, tai ir nebuvo susitikimo...
kitas dalykas nesikabinimas... gal kiaušinėlis ir apsivaisina, bet neprisikabina...
o aplamai tai iui pastojimo tikimybė ne daugiau nei 20 proc... visgi proc ne iš piršto laužti...
Veronika, man juokinga, kai sakoma, kad gyd bijo siūlyti  lotuliukas.gif
jų pareiga pasakyti visus būdus, gali pasitarti, kad pradedam nuo to, nu bet vėliau tai jau privalo imtis, ko reikia, jei mato, kad rezultatų nėra...


pritariu tau zulika thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 06, 11:05-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 06, 11:05)
Stilo tau tik 1 IUI buvo, žinoma, kad norisi iš pirmo karto, bet ne visuomet pavyksta, gal tau šį kartą papraščiausios sekmės pritrūko.  wub.gif Taip, kad kol kas dar neuždavinėk sau per daug klausimų kodėl? , vat kai jau 4-5-6 kartus pasidarysi IUI ir nieko, tuomet jau būtina klausti kodėl???? mirksiukas.gif

nesutinku, abejoti - svarstyti (aišku ne per daug), reikia po kiekvieno karto, mastyti, kurioj vietoj gali būt trūkumas, visada sveika...
nes ateis 4-5 ir situacija gali būti ta pati doh.gif
aš jau po pirmos pasidariau išvadas, kad tokios situacijos nekartočiau, kam daryt procedūrą, jei tikimybė maža (jau sykį patikrinta lotuliukas.gif ) aišku čia daugiau svajuko dramblionės, nu bet geriau drambliauti, nei bliauti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 06, 12:15)
aš jau po pirmos pasidariau išvadas, kad tokios situacijos nekartočiau, kam daryt procedūrą, jei tikimybė maža (jau sykį patikrinta  lotuliukas.gif ) aišku čia daugiau svajuko dramblionės, nu bet geriau drambliauti, nei bliauti  mirksiukas.gif


Zulika, o koki gydima tu pasirinkai? kaip su pratau 1 IUI buvo nesekminga? o kas toliau? kokius planus rezgi?
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 06, 11:49)
pirmiausia, didžiausia tikimybė, kad galėjot nepataikyt  blink.gif juk svarbu iui darymo laikas  ax.gif jei grikiukai nežibantys, O dar toli, tai ir nebuvo susitikimo...
kitas dalykas nesikabinimas... gal kiaušinėlis ir apsivaisina, bet neprisikabina...
o aplamai tai iui pastojimo tikimybė ne daugiau nei 20 proc... visgi proc ne iš piršto laužti...


Niekur neskaičiau, kad IUI tikimybė 20 proc., visur raso max 15 proc.
Dar IUI nepasisekimo priežastis gali būti tušti folikulai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 06 vasario 2007 - 12:54
QUOTE(Veronika @ 2007 02 06, 13:53)
Niekur neskaičiau, kad IUI tikimybė 20 proc., visur raso max 15 proc.
Dar IUI nepasisekimo priežastis gali būti tušti folikulai.


Cia zulika kelis proc. nuo saves pridejo lotuliukas.gif

O kaip zinoti ar tusti ar ne tie folikulai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 06 vasario 2007 - 12:56
QUOTE(stilo @ 2007 02 06, 13:55)
O kaip zinoti ar jie tusti ar ne?


Man gyd. sakė, kad darant IVF-ą tai išaiškėja.Pvz., stimuliuojantis IVF-ui priauga nemažai folikulų, o jose nėbūna nė vienos kiaušialąstės.Gyd. sakė, kad ir taip pasitaiko. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 06, 12:57)
Man gyd. sakė, kad darant IVF-ą tai išaiškėja.Pvz., stimuliuojantis IVF-ui priauga nemažai folikulų, o jose nėbūna nė vienos kiaušialąstės.Gyd. sakė, kad ir taip pasitaiko. unsure.gif

Man darant IVF tikrai daug folikulu priaugo ir labai daug tusciu buna. TAi tikrai gali buti kad tie keli folikulai per IUI yra tsti g.gif
Atsakyti