Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Trusty @ 2007 02 05, 11:29)
Laikome kumstukus mirksiukas.gif

tai tvarkingai laikom kumštukus, net pašnekesiams laiko nebelieka lotuliukas.gif
Spanguole panašu, kad pasiseks, ar matai kokia palaikymo komanda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2007 02 04, 17:01)
"Prisijungiu" prie Simutės - nereikėjo nei testo - prasidėjo mmm. Manau daugiau IUI nebandysiu, užteks penkių, padarysiu pertraukėlę ir pereisiu prie IVF.  verysad.gif
Galbūt Stilo pasiseks ?  rolleyes.gif


Kodel nepabandyti tos 6 IUI?
Pabandyk.
As uz ir jei 6 IUI neefektyvios, tai tada IVF. IVF visada spesi pasidaryti...
ANtra vertus kruvis organizmui didesnis, vaistu dozes didesnes, didesnis stresas. Finansai...
Juk IUI tikimybe - 1 is 6...
Pati jau moraliai ruosiausi IVF..., susitariau su gydytoja, bet bandeme 5 IUI, buciau ir 6 dariusi, taciau... nebeprireike schmoll.gif nestuke.gif
Gal dar nenusivilk?
Suprantu, kad labai pavargote...
Atsakyti
ACIU uz palaikyma drinks_cheers.gif tik po viena kumsteli tai galit atgniauzti, bo neliks su kuo bedavotis skyrelyje tongue.gif Zulika, kokius planus gal rezgate su MB? ax.gif

Tiesa, pamirsau pranesti naujiena, ogi VK iskabino nauja kainininka, nuo vasario 2 d. IUI kaina 450,- bet is musu vis tik 400,- si karta paeme. Taip kad po nauju metu visos klinikos uzkele kainas unsure.gif na bent jau echo ir konsult liko tie patys 80 arba 100
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spanguole: 05 vasario 2007 - 16:49
QUOTE(Erode @ 2007 02 05, 17:47)
Kodel nepabandyti tos 6 IUI?
Pabandyk.
As uz ir jei 6 IUI neefektyvios, tai tada IVF. IVF visada spesi pasidaryti...
ANtra vertus kruvis organizmui didesnis, vaistu dozes didesnes, didesnis stresas. Finansai...
Juk IUI tikimybe - 1 is 6...
Pati jau moraliai ruosiausi IVF..., susitariau su gydytoja, bet bandeme 5 IUI, buciau ir 6 dariusi, taciau... nebeprireike  schmoll.gif  nestuke.gif
Gal dar nenusivilk?
Suprantu, kad labai pavargote...


Ačiū merginos už palaikymą, Stilo labai labai gaila ...

Erode, daryčiausi ir 6-tą IUI, bet daug tenka vaistams supleškinti - iki 2,5 tūkst., kadangi aš labai alergiška, o folikulų priauga daug ir juos tenka stabdyti Cetrotide jau nuo 8 ciklo dienos. Gydytoja Ž pati patarė IVF, nes ir IUI nepigus gaunasi
Atsakyti
QUOTE(nagrre @ 2007 02 04, 22:00)
po kelinto IUI tapai  nestuke.gif
4u.gif

po antro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2007 02 05, 18:31)
Ačiū merginos už palaikymą, Stilo labai labai gaila ...

Erode, daryčiausi ir 6-tą IUI, bet daug tenka vaistams supleškinti - iki 2,5 tūkst., kadangi aš labai alergiška, o folikulų priauga daug ir juos tenka stabdyti Cetrotide jau nuo 8 ciklo dienos. Gydytoja Ž pati patarė IVF, nes ir IUI nepigus gaunasi

Tada kitas reikalas.
Cia - beveik jau kaip vaistai IVF...
Man uztekdavo 50mg Clostilbegyto - augdavo vis po 4 folikulus, bet vis - desineje.
Ir tik 1 kiausidej.
O po atostogu - tik kaireje.
2 su ta pacia doze.
Ir... nestuke.gif
Atsakyti
kaip manote - ar desinio sono ir desinies slaunies skausmas (gerokas, lyg pasitempus buciau) gali buti susijes su IUI?
Niekad po IUI taip nebuvo, o ir pasitempti nebuvo progos...
wacko.gif

Visoms sekmes startuojancioms si menesi angel.gif
Atsakyti
QUOTE(irisiuke1 @ 2007 02 05, 22:38)
kaip manote - ar desinio sono ir desinies slaunies skausmas (gerokas, lyg pasitempus buciau) gali buti susijes su IUI?
Niekad po IUI taip nebuvo, o ir pasitempti nebuvo progos...
wacko.gif

Visoms sekmes startuojancioms si menesi    angel.gif



Irisiuke1, kad šoną skauda po IUI, tai visai normalu, bet, kad šlaunį, tai tikrai nemanau, kad nuo IUI, nebent tas skausmas toks persiduodantis žemyn, tai gal toks bendras skaudulys blush2.gif , kažką čia paistau turbūt blush2.gif
Merginos, o aš jau noriu startuoti, jau pailsėjau, bet kurgi tau, geriu KT ir jaučiuosi labai saugi lotuliukas.gif
Atsakyti

Merginos, o aš jau noriu startuoti, jau pailsėjau, bet kurgi tau, geriu KT ir jaučiuosi labai saugi lotuliukas.gif
[/quote]


Sekmes tau Tiesiog as 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 05, 22:42-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 05, 22:42)
Merginos, o aš jau noriu startuoti, jau pailsėjau, bet kurgi tau, geriu KT ir jaučiuosi labai saugi lotuliukas.gif


Tiesiog aš, ateis laikas ir tu startuosi. mirksiukas.gif
Aš vakar buvau pas gyd., aptarėme sekančią stimuliaciją.Liepė pačiai pagalvoti, ar stimuliuotis tik clo ar gonaliu.Man nuo clo užauga du folikulai, o nuo gonalio paskutinį kartą užaugo trys.Tad nutarėm nuo 3 c.d. gerti clo ir jei reikės gonalio, tai ir jo išrašys.
Dar gyd. sakė, kad nuo gonalio užauga žymiai geresnės kokybės folikulai.Tai dabar nesuprantu, negi nuo clo jau blogos kokybės tie folikulai būna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 06, 10:18)
Aš vakar buvau pas gyd., aptarėme sekančią stimuliaciją.Liepė pačiai pagalvoti, ar stimuliuotis tik clo ar gonaliu.Man nuo clo užauga du folikulai, o nuo gonalio paskutinį kartą užaugo trys.Tad nutarėm nuo 3 c.d. gerti clo ir jei reikės gonalio, tai ir jo išrašys.
Dar gyd. sakė, kad nuo gonalio užauga žymiai geresnės kokybės folikulai.Tai dabar nesuprantu, negi nuo clo jau blogos kokybės tie folikulai būna? g.gif


Ot tai tau ir gydymo budas? ateini pas daktara ir jis tau sako rinktis ar viena ukola nori ar du? ir is kur gali zinoti kas cia geriau? man toks vaizdas, kad sitiems ginekologams tai gerai jei pastosi, bet jei ne, tai irgi gerai (finansiskai).
gerai, kad man niekada neliepe rinktis, nes as tai uzsipariciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 06, 10:18)
Tiesiog aš, ateis laikas ir tu startuosi. mirksiukas.gif
Aš vakar buvau pas gyd., aptarėme sekančią stimuliaciją.Liepė pačiai pagalvoti, ar stimuliuotis tik clo ar gonaliu.Man nuo clo užauga du folikulai, o nuo gonalio paskutinį kartą užaugo trys.Tad nutarėm nuo 3 c.d. gerti clo ir jei reikės gonalio, tai ir jo išrašys.
Dar gyd. sakė, kad nuo gonalio užauga žymiai geresnės kokybės folikulai.Tai dabar nesuprantu, negi nuo clo jau blogos kokybės tie folikulai būna? g.gif



Sveikos,
Veronika, gal ne blogos kokybės, bet su gonaliu kokybiškesni būna. Čia kaip ir visur, juk ir maistą galima rinktis mažiau kokybišką, bet nebūtinai blogą, arba labai kokybišką. Tiek to, aš bandysiu vien su Gonaliu, žiūrėsiu kas gausis g.gif
Papildyta:
QUOTE(stilo @ 2007 02 06, 10:32)
Ot tai tau ir gydymo budas? ateini pas daktara ir jis tau sako rinktis ar viena ukola nori ar du? ir is kur gali zinoti kas cia geriau? man toks vaizdas, kad sitiems ginekologams tai gerai jei pastosi, bet jei ne, tai irgi gerai (finansiskai).
gerai, kad man niekada neliepe rinktis, nes as tai uzsipariciau doh.gif



Stilo, man atrodo viskas čia normalu, kaip ir parduotuvėje tau tarkim siūlo kokybišką prekę, bet gal tu taupydama pinigus ne visuomet žiūri į kokybę. Taip ir čia, gydytojas turi teisę pasiūlyti vartoti mažiau kenksmingus vaistus, tokius, kurie yteoriškai, pabrėžiu teoriškai tūrėtų duoti geresnius rezultatus, bet jei tavo finansia neišneša, arba nematai reikalo, tai gali to siūlomo varianto nesirinti. aš visuomet visuose gyvenimo srityse už kokybę, tik ne visuomet ji įperkama mirksiukas.gif
Atsakyti