Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Labas rytas 4u.gif
šeštadienį "pirmą kartą" pajutau kas tai yra IUI, buvo baisiai nemaloni procedūra, net skausminga. Pasirodo mano gimda užlinkusi ir reikia IUI daryti pilnesne šlapimo pūsle. O aš kaip tik į wc nučiuožiau prieš procedūrą. Gal kam nors pravers šita informacija, nes man reikėjo net kažką sužnybti, tai iki šiol truputį teplioja. Dabar vis paskaudena pilvą, toks įsitempęs. Ir ovuliaciją labai jaučiau šį kartą. Dabar dvi savaitės "negalvojimo".
Atsakyti
Saulės zuiki, tikrai labai gaila, puikiai tave įsivaizduoju, visgi 5 IUI buvo. laikykis mergyt 4u.gif
Stilo kaip tavo nuotaikos?
Dragonfly* kartais būna, kad skauda per IUI, bet nieko, dabar ramiai ir su didžiule viltimi lauk rezultato 4u.gif
Irisiuke 4 stiprybės ir kantrybės wub.gif
Šiandien laikom kumštelius už Spanguolę 4u.gif
Lapkritinuke, geros naujienos wub.gif
Atsakyti
Na, mergaites, siandien pasidariau testuka, bet deja tik I bruksniukas verysad.gif. mmm dar neatejo blush2.gif. kazkaip liudna, bet su nekantrumu laukiu mmm, tada bent bus galima toliau startuot.

Saules zuiki, sekmes tau!

Lapkritinuke, kaip smagu girdet thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos merginos. Na as siame cikle dariau 2 IUI, sausio 30 ir 31d.d. Dabar laukiu........ verysad.gif Vasario 13 turiu lekt ir pasidaryt kraujo tyrima, bet kazkaip jauciu, kad nieko gero nebus, nes jauciuosi per daug gerai g.gif Cia visoms pilvai skauda, krutine tempia, o man nieko.......... Praejus porai dienu po IUI truputi patepliojo, taip kazkaip sviesiai rudai, lygtai sviesios kraujo demeles pasirode ir tik krutu speniukai skauda, kazkokie labai jautrus, visur kliuna...... lotuliukas.gif Vakar vakare galva pradejo skaudet ir atsikeliau su tokia pat skaudancia, bet dabar lyg ir geriau cool.gif Ai, dar siryt temperatura matavausi:-37.0 rode. Net nezinau ka galvoti, ir isviso, kada tie pozymiai kokie nors turi pradeti rodytis? g.gif
P.s. beje, apie skausma per IUI: darant pirmaja nieko nejutau, viskas lindo kaip per sviesta, o antra diena prireike repliu, kad gimdos kakleli praplestu, na tai nprmaliai nuskausmino, beje, po abieju IUI iskart labai maude pilvo apacia... g.gif
SEKMES VISOMS drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na nereikia jau taip nusiteikti, tykek kad viskas bus gerai. O del simptomu tai visom skirtingai buna rolleyes.gif Linkiu sekmes
Atsakyti
na va, sulaukiau ir as mmm blush2.gif ryte testukas parode teisingai: jei nera nestumo, tai nera ir nieko tu cia nepadarysi verysad.gif . kazkaip lengviau pasidare, dabar prasirgsiu ir imsiuosi nauju planu. tik keista, kad viskas taip gerai atrode g.gif

Sekmes visoms, mums juk vistiek kazkada pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 05 vasario 2007 - 10:27
QUOTE(stilo @ 2007 02 05, 10:26)
na va, sulaukiau ir as mmm blush2.gif ryte testukas parode teisingai: jei nera nestumo, tai nera ir nieko tu cia nepadarysi verysad.gif . kazkaip lengviau pasidare, dabar prasirgsiu ir imsiuosi nauju planu. tik keista, kad viskas taip gerai atrode g.gif

Sekmes visoms, mums juk vistiek kazkada pasiseks mirksiukas.gif

Butinai pasiseks mirksiukas.gif
Atsakyti
O man pilva labai skauda po proceduros.
Ir dziugu kad jausmas po proceduros kazkoks yra ir baugu, kad skausmas gali buti neigiamas blink.gif
Atsakyti
merginos sausis labai sausas verysad.gif , tikėkimės, kad kiti mėnesiai musm visoms bus dosnesni.
Spanguole, kelintą procedūra? kaip jautiesi?
Kažin kaip Kler laikosi?
Atsakyti
Stilo, Saules_zuiki labai gaila, kad jums nepavyko si karta, nepraraskit vilties ir optimizmo wub.gif
Lapkritinuke, kaip smagu girdet geras zinias apie tavo zirniuka thumbup.gif

O as jau po proceduros, viskas praejo gerai, net mano gleivine paaugo kaip reikiant per w/da - 11mm, tai Visoc, sake kad nereik gert Estrimax. thumbup.gif o siaip tai vienas folik jau sake atrodo ovuliaves, i kitas dar laikosi doh.gif
Zinot, kai paskaitau, kad nemazai merginu IUI praeina skausmingai, tai kaskart ir as bijau, kad skaudes, bet tfu tfu tfu viskas baigesi sekmingai... dabar isirasiau i laukianciu gretas... na aisku uztvirtint su MB dar reiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 05, 12:25)
Stilo, Saules_zuiki labai gaila, kad jums nepavyko si karta, nepraraskit vilties ir optimizmo  wub.gif
Lapkritinuke, kaip smagu girdet geras zinias apie tavo zirniuka  thumbup.gif

O as jau po proceduros, viskas praejo gerai, net mano gleivine paaugo kaip reikiant per w/da - 11mm, tai Visoc, sake kad nereik gert Estrimax.  thumbup.gif  o siaip tai vienas folik jau sake atrodo ovuliaves, i kitas dar laikosi  doh.gif
Zinot, kai paskaitau, kad nemazai merginu IUI praeina skausmingai, tai kaskart ir as bijau, kad skaudes, bet tfu tfu tfu viskas baigesi sekmingai... dabar isirasiau i laukianciu gretas... na aisku uztvirtint su MB dar reiktu  ax.gif



spanguole, būtinai užtvirtink wub.gif , sekmės laukime wub.gif
Atsakyti
Laikome kumstukus mirksiukas.gif
Atsakyti