Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos friends.gif

Tiesiog as - itrauk mane prasau i sarasiuka.
Man 4 IUI si sekmadieni vasario 4 d.. U apziurejo, dar siam vakarui dave porcija Gonalio ir paskyre data sekmadieniui. Lauksiu stebuklo nestuke.gif

Visoms sekmes 4u.gif

Papildyta:
papildymas:

ar man tik taip pasirode, ar si menesi U visoms tik Gonali siulo, be kitu priedu? smile.gif

MB per siuos pasiruosimus bent ismoka labai gerai vaistus leisti, net nejauciu wub.gif
Atsakyti
Merginos, o kas lankotes Kauno Klinikose ir pas kokius daktarus? Jauciu, kad man si men gali siulyt IUI, nes jau 3 c.d. geriu clost. tai pirmadieni skambinsiu gydytojai del susitiko ir tada ziuresiu ka ji sakys. As lankausi pas Aniuliene.
Atsakyti
Sveikutes,senai jau lankiausi sitame skyrelyje,man dare dvi IUI,bet deja nesprogo folikulai,kazin kodel jie nesprogsta g.gif ,kita karta sake skirs Gonali,kiek jis kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(ryza @ 2007 02 03, 14:25)
Gonali,kiek jis kainuoja?


Gonalis, atrodo, pigiausiai kainuoja Vaisingumo Klinikoj - 85 lt. kitose vaistinese gali buti ir 107 lt.
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 04, 12:29)
Gonalis, atrodo, pigiausiai kainuoja Vaisingumo Klinikoj - 85 lt. kitose vaistinese gali buti ir 107 lt.

tik reikia pridurti, kad tiek kainuoja viena pati mažiausia (75) Gonalio dozė mirksiukas.gif o dozių (tame tarpe ir didesnių) gali prireikti 5-10 ax.gif
Atsakyti
[Agnilt, o tavęs gydytoja neapžiūrėjo, ir paskyrė stimuliaciją, ar apžiūrėjo?
[/quote]


Manes gyd. neapziurejo mes tik telefonu pakalbejome, bet as galvoju gal todel, kad pas mane tik vienas uzsispyres folikulas subresta iki reikiamo dydzio.
O tu del cistu atsiradimo galvoji mane reiketu apziureti? g.gif





Papildyta:
QUOTE(ryza @ 2007 02 03, 15:25)
Sveikutes,senai jau lankiausi sitame skyrelyje,man dare dvi IUI,bet deja nesprogo folikulai,kazin kodel jie nesprogsta g.gif ,kita karta sake skirs Gonali,kiek jis kainuoja?



As gonali pirkau Kaune Pilies vaistineje Sv. Gertrudos g. - kainavo apie 82 Lt.
Man gyd. patere cia pirkti, nes kitur sake gali tu vaistu nerasti arba jie bus brangesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 02 02, 09:20)
" Gerinu" nepavykusiu IUI statistika, BT 36.6, papukai patyso, nuolat pikta ir alkana, aiskiai isreikstas PMS, syrit predejau tepliotis...
Liudna, bet gyvenimas tesiasi, ryt varau i kalnus, tai atostogausiu kaip reikiant, su visais malonumais  biggrin.gif , zodz, nosi aukstyn, papai i prieki ir mums pasiseks... ( kada nors) lotuliukas.gif  4u.gif


"Prisijungiu" prie Simutės - nereikėjo nei testo - prasidėjo mmm. Manau daugiau IUI nebandysiu, užteks penkių, padarysiu pertraukėlę ir pereisiu prie IVF. verysad.gif
Galbūt Stilo pasiseks ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saules zuikis @ 2007 02 04, 16:01)
"Prisijungiu" prie Simutės - nereikėjo nei testo - prasidėjo mmm. Manau daugiau IUI nebandysiu, užteks penkių, padarysiu pertraukėlę ir pereisiu prie IVF.  verysad.gif
Galbūt Stilo pasiseks ?  rolleyes.gif


Saules zuikuti, verysad.gif console.gif
Atsakyti
Saules zuiki, labai gaila... verysad.gif
Atsakyti
Nu va - as jau po savo 4-osios IUI....

Gulejau po proceduros ir , zinokit, taip liudna buvo, taip saves gaila, kad net melstis nesigavo. Galva tokia tuscia, i viena taska ziuriu... O koridoriuje mazas vaikas girdziu verkia.... Nu vienu zodziu apatija, depresucha cray.gif

Siandien su U jau apie dirbtini apvaisinima kalbejom.
Jau dabar baisu laukti siu 2-3 savaiciu pabaigos, kai bijai sulaukti tu mmm... angel_sadangel.gif

U man patinka, vis kalbesne, o kai proceduros data taiko pagal mus, pacientes, o ne pagal savo darbo grafika - tai gerbiu aciuks.gif

Atsakyti
Sveikos mergytes, buvau siek tiek isvykusi, tia neparasiau.
Na, buvau pas gydytoja, tai kol kas tikrai geros zinios wub.gif viskas vietoje viskas ten kur ir turi buti. ZOdziu dabar belieka laukti kitu apsilankymu kad patikrintu ar viskas vystosi tinkamai.
Taigi, mano pavyzdys manau irodo kad reikia neprarasti vilties, kad viskas pavyks. pamatysite pavyks ir jums - ir greitai visos galesime kalbetis kaip sekasi buti nestuke.gif Svarbiausia tiketi kad viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lapkritinuke @ 2007 02 04, 20:57)
Sveikos mergytes, buvau siek tiek isvykusi, tia neparasiau.
Na, buvau pas gydytoja, tai kol kas tikrai geros zinios  wub.gif  viskas vietoje viskas ten kur ir turi buti. ZOdziu dabar belieka laukti kitu apsilankymu kad patikrintu ar viskas vystosi tinkamai.
Taigi, mano pavyzdys manau irodo kad reikia neprarasti vilties, kad viskas pavyks. pamatysite pavyks ir jums - ir greitai visos galesime kalbetis kaip sekasi buti  nestuke.gif  Svarbiausia tiketi kad viskas bus gerai 4u.gif


po kelinto IUI tapai nestuke.gif
4u.gif
Atsakyti