Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 14:53)
ps, panašu, kad gal aš klinikas sumaišiau  blush2.gif



ne, viskas teisingai. Klimas dirba ryte (tilto g.), o po pietu eugenijos klinikoj privaciai.
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 02, 13:58)
ne, viskas teisingai. Klimas dirba ryte (tilto g.), o po pietu eugenijos klinikoj privaciai.

taip, bet aš niekad eugenijos klinikoj nebuvau doh.gif
nu ne nestuke.gif , bet žiopla kaip reikiant, kažkaip man tie vardai gyd schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lineta @ 2007 02 02, 13:29)
Sveikos merginos,

man tikrai si cikla nepavysk daryti IUI. Pirmiausia - folikulas didziulis, o gimdos gleivine atsilieka... O antra, atrodo teks gydytis, nes daug grybu pozymiu. tad sendien eisiu pasidaryti tepineli...

Kadangi apskambinau daug priv. kab. tai zinau kainas. mirksiukas.gif
Tikrai Klim. ir man sake, kad Eugenijos klinikoje pabrango - IUI 500 Lt. Ta patvirtino ir klinika. Tuo tarpu VK liko 410 + sake, kad parduos ir vaistus, kurie, is jusu pokalbio paaiskejo, pigesni nei kitose vaistinese.  thumbup.gif VK sake, kad gali IUI daryti ir tiems, kas gydosi pas Klim. Svarbu is anksto susitarti su VK ir, kad Klim. nurodytu kada.  ax.gif manau visai neprastas variantas toms, kurios vaiksto pas Klim. i Tilto g.

o del tu vadinamu terpiu, del kuriu pakeliamos kainos, tai tik lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tai ir VK pabrango seniau buvo 400, o tai keik dabar konsultacija, nu blyn ka reisk eit algos pakelimo parsyt. o tai keik dabar konsultacija kainuoja
o turesiu kovui kompanijone jei tik iseis man kova startuot, o ne veliau. atsibodo man jau tas KT gert. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 14:30)
nei velnio, ten kainos atspausdintos ir padėtos prieš pat nosį, tik reikia norėt į jas žiūrėt  lotuliukas.gif
o aš spalį dariau ir lygiai tiek pat mokėjau  lotuliukas.gif
dėl terpės, iš kur klimas gali žinot ką nusipirko visai kita klinika  g.gif nu čia kaip sakoma pletkų lygis kaip ir mes čia(bet mes gi ne baltais chalatais dirbam)


Pritariu, Zulika, man paskutiniu metu viskas kazkaip itartinai atrodo. Toks ispudis, kad is to vargso zmogelio gali islupti paskutinius centus ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 14:59)
taip, bet aš niekad eugenijos klinikoj nebuvau  doh.gif
nu ne  nestuke.gif , bet žiopla kaip reikiant, kažkaip man tie vardai gyd  schmoll.gif



žulika, o tu Bodanskienės klinikoje lankaisi? pas kokią gydytoją?
Papildyta:
Zirzalėle, ir aš kovą bandysiu blush2.gif , bus tau kompanija smile.gif
O VK bent jau sausį buvo 400 litų procedūra, o trečiadienį buvau konsultaciojai 80 litų, viskas kaip seniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 14:59)
taip, bet aš niekad eugenijos klinikoj nebuvau  doh.gif
nu ne  nestuke.gif , bet žiopla kaip reikiant, kažkaip man tie vardai gyd  schmoll.gif



zulika, o kur tu vaikstai? i tilto g. pas Klima?
Atsakyti
smile.gif+2007 02 02, 14:03-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 02, 14:03)
žulika, o tu Bodanskienės klinikoje lankaisi? pas kokią gydytoją?
Papildyta:
Zirzalėle, ir aš kovą bandysiu blush2.gif , bus tau kompanija smile.gif
O VK bent jau sausį buvo 400 litų procedūra, o trečiadienį buvau konsultaciojai 80 litų, viskas kaip seniau 4u.gif

jo jei tuik man balandziui nereieks atidet, sedziu dabar ir laukiu prasides man tie vejaraupiai ar neprasides doctor.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 02, 15:03-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 02, 15:03)
O VK bent jau sausį buvo 400 litų procedūra, o trečiadienį buvau konsultaciojai 80 litų, viskas kaip seniau 4u.gif


Na tikrai pas Klim. viskas brangiau gaunasi palyginus su VK. pvz. vien tik ant gonalio sutaupius buciau 130 lt. +keturios konsultacijos, kur susitaupo 80 lt. ir IUI proceduda, kur susitaupo 90 lt.
Viso 300 lt. man gavosi brangiau Eugenijos klinikoj. zodziu isvada-VK klinikoj viskas gerokai pigiau.
na, bet lauksim rezultatu uz tokias babkes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 02, 15:12)
Na tikrai pas Klim. viskas brangiau gaunasi palyginus su VK. pvz. vien tik ant gonalio sutaupius buciau 130 lt. +keturios konsultacijos, kur susitaupo 80 lt. ir IUI proceduda, kur susitaupo 90 lt.
Viso 300 lt. man gavosi brangiau Eugenijos klinikoj. zodziu isvada-VK klinikoj viskas gerokai pigiau.
na, bet lauksim rezultatu uz tokias babkes lotuliukas.gif


na as nusprendziau elgtis taip:
1. eisiu pas Klim. i Tilto g. del konsultaciju ir ekoskopiju (tas malonumas bus nemokamas);
2. o vaistuku ir IUI eisiu i VK. taip bus pigiau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 02 02, 14:00)
tai ir VK pabrango seniau buvo 400, o tai keik dabar konsultacija, nu blyn ka reisk eit algos pakelimo parsyt. o tai keik dabar konsultacija kainuoja
o turesiu kovui kompanijone jei tik iseis man kova startuot, o ne veliau. atsibodo man jau tas KT gert.  schmoll.gif

oooo zirzaliukas atsirado thumbup.gif
tiksliai dar ir šefui į ausį pazysk lotuliukas.gif
Stilo, tikrai sorry susimaišiau, aš niekad pas K nebuvau, ir ko gero nebūsiu... kažkada galvojau, bet pirmiau išsityriau skydliaukę ir po to nusprendžiau, kad neverta pas jį eiti...
Atsakyti
na ka, grizau pagaliau is U, tai manoji IUI numatyta pirmadieni (02.05d.) drinks_cheers.gif - Tiesiog as, itrauk prasau mane i saraseli. Ta diena U nedirbs, tai procedura atliks Vis. (gal jos ranka bus laimingesne rolleyes.gif ) o mano skorai tai tokie: 2 grazus folik VEL desinej kiausidej, bet tik gleivine prastai uzaugo - tik apie 4mm unsure.gif tai prirase dar viena gonalio ir Estrimax pagert. Paklausiau U del Pregnyl ir Ovitrelle, pasipasakojau, kad nuo Pregnyl atrodo man geriau sprogsta, tai sake, na gerai, kad man but ramiau paskyre Pregnyl drinks_cheers.gif bet dave suprasti, kad Ovitrelle yra naturalesnis...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 15:29)
oooo zirzaliukas atsirado  thumbup.gif
tiksliai dar ir šefui į ausį pazysk  lotuliukas.gif
Stilo, tikrai sorry susimaišiau, aš niekad pas K nebuvau, ir ko gero nebūsiu... kažkada galvojau, bet pirmiau išsityriau skydliaukę ir po to nusprendžiau, kad neverta pas jį eiti...



Žulika, o kur tu ir pas ką lankais?
Papildyta:
QUOTE(Spanguole @ 2007 02 02, 15:37)
na ka, grizau pagaliau is U, tai manoji IUI numatyta pirmadieni (02.05d.)  drinks_cheers.gif - Tiesiog as, itrauk prasau mane i saraseli. Ta diena U nedirbs, tai procedura atliks Vis. (gal jos ranka bus laimingesne  rolleyes.gif ) o mano skorai tai tokie: 2 grazus folik VEL desinej kiausidej, bet tik gleivine prastai uzaugo - tik apie 4mm  unsure.gif  tai prirase dar viena gonalio ir Estrimax pagert. Paklausiau U del Pregnyl ir Ovitrelle, pasipasakojau, kad nuo Pregnyl atrodo man geriau sprogsta, tai sake, na gerai, kad man but ramiau paskyre Pregnyl  drinks_cheers.gif  bet dave suprasti, kad Ovitrelle yra naturalesnis...



Spanguole, įdomu, kodėl gleivinė prastai užaugo?, žinok man irgi pastoviai vienoje pusėje užauga, tik nepamenu kurioje, lygtai dešinėje. Taigi dėl ovitrelio ir pregnylio skirtumų aiškiau netapo, tik tiek, kad ovitrele naturalesnis, bet įdomu kurio stiprenė sprogstamoji medžiaga lotuliukas.gif
Atsakyti