Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

smile.gif+2007 02 02, 12:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 02, 12:02)
Naugty -me, eik šiandien, vsiką matys mirksiukas.gif
spanguole, kada eisi pas U.?
Merginos kažin kaip Kler, lapkritinukė?


aciu labai uz patarimus visoms. eisiu siandien. smile.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 10:34)
jau anksčiau ten pabrango... ar tai nuo rugsėjo ar nuo spalio  ax.gif
o pas kokią gyd vaikštai?


As vaikstau pas Klim. ir man jis sake, kad nuo nauju metu pabrango, nes kazkokia brangesne terpe nupirko. tikiuosi, gal ir geresne?
dar kaip supratau tai man kazkaip viskas brangiau gaunasi, nes ir vaitus perku salia esancioj vaistine, tai gonalis kainuoja 107 lt, o kazkas rase, kad VK perka po 85 lt ar kazkas panasiai?
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 02 02, 09:20)
" Gerinu" nepavykusiu IUI statistika, BT 36.6, papukai patyso, nuolat pikta ir alkana, aiskiai isreikstas PMS, syrit predejau tepliotis...
Liudna, bet gyvenimas tesiasi, ryt varau i kalnus, tai atostogausiu kaip reikiant, su visais malonumais  biggrin.gif , zodz, nosi aukstyn, papai i prieki ir mums pasiseks... ( kada nors) lotuliukas.gif  4u.gif


Simute, saunuole, svarbiausia nenuleisti nosies 4u.gif juk ne pasaulio pabaiga? jei ne si karta, tai kita, butinai pasiseks. tures pasisekti!!! ir kaip reikiant paslidinek! as tau pavydziu, nes as, atsisakiau slidinejimo siais metais. o tau turetu buti gera terapija po visu isgyvenimu ir tikiuosi su nauju entuziazmu eisi toliau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 02 vasario 2007 - 12:05
QUOTE(stilo @ 2007 02 02, 11:43)
As vaikstau pas Klim. ir man jis sake, kad nuo nauju metu pabrango, nes kazkokia brangesne terpe nupirko. tikiuosi, gal ir geresne?
dar kaip supratau tai man kazkaip viskas brangiau gaunasi, nes ir vaitus perku salia esancioj vaistine, tai gonalis kainuoja 107 lt, o kazkas rase, kad VK perka po 85 lt ar kazkas panasiai?

tai kiek nuo naujų kainuos iui?
nes iki naujų buvo 500lt...
gaila nesimato parašėlio pirmoj temoj, tai paklausiu o tu dareisi iui po naujų g.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 13:53)
tai kiek nuo naujų kainuos iui?
nes iki naujų buvo 500lt...
gaila nesimato parašėlio pirmoj temoj, tai paklausiu o tu dareisi iui po naujų  g.gif


cia turbut paziuri pacientei i akis ar kaina pasako mirksiukas.gif
as jau dariau po nauju metu, 2007 sausio 22d. tai man labai aiskiai pasake, kad jau pabrango ir turejau moketi 500.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 02 vasario 2007 - 12:59
QUOTE(stilo @ 2007 02 02, 13:58)
cia turbut paziuri pacientei i akis ar kaina pasako  mirksiukas.gif
as jau dariau po nauju metu, 2007 sausio 22d. tai man labai aiskiai pasake, kad jau pabrango ir turejau moketi 500.


Stilo, o kaip tavo savijauta? Ar darysi testą pirmadienį? Kaip saulės zuikis?
merginos, pažiūrėjau nėštukių pokalbiuose Kler jau kelias dienas nebuvo ir ten, tikiuosi ji ne ligoninėje g.gif
Gonalis vk kainuoja 85 litus. Merginos nesuprantu kokią ten geresnę terpę nusipirko jūsų klinika? ir kam ji reikalinga, spermai laikyti?
Atsakyti
smile.gif+2007 02 02, 14:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 02, 14:02)
Stilo, o kaip tavo savijauta? Ar darysi testą pirmadienį? Kaip saulės zuikis?
merginos, pažiūrėjau nėštukių pokalbiuose Kler jau kelias dienas nebuvo ir ten, tikiuosi ji ne ligoninėje g.gif
Gonalis vk kainuoja 85 litus. Merginos nesuprantu kokią ten geresnę terpę nusipirko jūsų klinika? ir kam ji reikalinga, spermai laikyti?


Taip, as testa tureciau daryti pirmadieni. o savijauta tai net nezinau, krutine kaip ir skaudena, bet daugiau nieko. supratau, kad po iui buvau uzsiparinus, isigilinau, kad pilvo apacia skauda kaip pries mmm. emiau panikuoti, kad tuoj tuoj susirgsiu, bet kai paskaiciavau, tai juk 16 ciklo diena niekas neserga mmm. zodziu vienas juokas is tu mano pojuciu lotuliukas.gif
o del terpes tai bijau nusisneketi. parasiau ka man sake, bet manau, kad gal spermiukus issuka toje terpeje ar kazka panasaus. na, tikrai nezinau. o gal cia tik reklaminis triukas, kad kaina pakelti. nors zulika, kaip supratau, jau pries naujaka mokejo didesne kaina. zodziu vienaip ar kitaip manau, kad cia marketinginiai dalykai.
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 02 02, 12:43)
As vaikstau pas Klim. ir man jis sake, kad nuo nauju metu pabrango, nes kazkokia brangesne terpe nupirko. tikiuosi, gal ir geresne?
dar kaip supratau tai man kazkaip viskas brangiau gaunasi, nes ir vaitus perku salia esancioj vaistine, tai gonalis kainuoja 107 lt, o kazkas rase, kad VK perka po 85 lt ar kazkas panasiai?



Sveikos merginos,

man tikrai si cikla nepavysk daryti IUI. Pirmiausia - folikulas didziulis, o gimdos gleivine atsilieka... O antra, atrodo teks gydytis, nes daug grybu pozymiu. tad sendien eisiu pasidaryti tepineli...

Kadangi apskambinau daug priv. kab. tai zinau kainas. mirksiukas.gif
Tikrai Klim. ir man sake, kad Eugenijos klinikoje pabrango - IUI 500 Lt. Ta patvirtino ir klinika. Tuo tarpu VK liko 410 + sake, kad parduos ir vaistus, kurie, is jusu pokalbio paaiskejo, pigesni nei kitose vaistinese. thumbup.gif VK sake, kad gali IUI daryti ir tiems, kas gydosi pas Klim. Svarbu is anksto susitarti su VK ir, kad Klim. nurodytu kada. ax.gif manau visai neprastas variantas toms, kurios vaiksto pas Klim. i Tilto g.

o del tu vadinamu terpiu, del kuriu pakeliamos kainos, tai tik lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineta: 02 vasario 2007 - 13:32
QUOTE(stilo @ 2007 02 02, 12:58)
cia turbut paziuri pacientei i akis ar kaina pasako  mirksiukas.gif
as jau dariau po nauju metu, 2007 sausio 22d. tai man labai aiskiai pasake, kad jau pabrango ir turejau moketi 500.

nei velnio, ten kainos atspausdintos ir padėtos prieš pat nosį, tik reikia norėt į jas žiūrėt lotuliukas.gif
o aš spalį dariau ir lygiai tiek pat mokėjau lotuliukas.gif
dėl terpės, iš kur klimas gali žinot ką nusipirko visai kita klinika g.gif nu čia kaip sakoma pletkų lygis kaip ir mes čia(bet mes gi ne baltais chalatais dirbam)
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 02, 14:30)
nei velnio, ten kainos atspausdintos ir padėtos prieš pat nosį, tik reikia norėt į jas žiūrėt  lotuliukas.gif
o aš spalį dariau ir lygiai tiek pat mokėjau  lotuliukas.gif
dėl terpės, iš kur klimas gali žinot ką nusipirko visai kita klinika  g.gif nu čia kaip sakoma pletkų lygis kaip ir mes čia(bet mes gi ne baltais chalatais dirbam)


Klimas juk eugenijos klinikoje dirba, bent jau taip www.ginekologas.lt nurodyta g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 02, 13:51-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 02, 13:51)
Klimas juk eugenijos klinikoje dirba, bent jau taip www.ginekologas.lt nurodyta g.gif


ps, panašu, kad gal aš klinikas sumaišiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 02 vasario 2007 - 13:54
Spanguole, buvai pas gydytoją?
Atsakyti