Įkraunama...
Įkraunama...

IUI



As uz pacia IUI procedura mokejau 400 Lt + vaistai apie 400 Lt

Susiekiau su gyd. Gydymo plana paliko ta pati nors buvom kalbeje vien tik su gonaliu, bet kadangi gyd. atostogaus tai nebus kaip jai manes apziureti dazniau. Lieka tas pats 5-9 ckl. 1 tabl. colstb; 10-12 ckl. gonalis. Paguode del nesekmingos IUI sake nenusiminti.

Bet man labai nepatinka mano tepliojimas, bijau kad kas rimciau nebutu. Galvoju reikes tyrimus pakartoti. Atejo mintis gal reiketu nuvaziuoti i genetikos centra, gal ji ka nors galetu padeti? Net nezinau uz ko cia griebtis kai nesiseka visokiu dalyku prisigalvoji. g.gif
Atsakyti
simute, stilo, agnilt, ačiū mergaitės jums labai labai už atsakymus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
" Gerinu" nepavykusiu IUI statistika, BT 36.6, papukai patyso, nuolat pikta ir alkana, aiskiai isreikstas PMS, syrit predejau tepliotis...
Liudna, bet gyvenimas tesiasi, ryt varau i kalnus, tai atostogausiu kaip reikiant, su visais malonumais biggrin.gif , zodz, nosi aukstyn, papai i prieki ir mums pasiseks... ( kada nors) lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 02 02, 09:20)
" Gerinu" nepavykusiu IUI statistika, BT 36.6, papukai patyso, nuolat pikta ir alkana, aiskiai isreikstas PMS, syrit predejau tepliotis...
Liudna, bet gyvenimas tesiasi, ryt varau i kalnus, tai atostogausiu kaip reikiant, su visais malonumais  biggrin.gif , zodz, nosi aukstyn, papai i prieki ir mums pasiseks... ( kada nors) lotuliukas.gif  4u.gif

Neliudek Simute schmoll.gif jau ka darysi, reik apsisarvuoti kantrybe ir kantriai, po biski vaziuoti toliau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 02 02, 09:20)
" Gerinu" nepavykusiu IUI statistika, BT 36.6, papukai patyso, nuolat pikta ir alkana, aiskiai isreikstas PMS, syrit predejau tepliotis...
Liudna, bet gyvenimas tesiasi, ryt varau i kalnus, tai atostogausiu kaip reikiant, su visais malonumais  biggrin.gif , zodz, nosi aukstyn, papai i prieki ir mums pasiseks... ( kada nors) lotuliukas.gif  4u.gif



Simute, šaunuole, kad nepasiduodi 4u.gif Gerų tau atostogų kalnuose, o kovo mėnesį prisijungsi prie manęs? mirksiukas.gif
Agnilt, o tavęs gydytoja neapžiūrėjo, ir paskyrė stimuliaciją, ar apžiūrėjo?
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 02 01, 14:32)
Gal jau grupinį organizuojate? Priimkit ir mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
O mintis, kad konteinerinės mergelės su keliais duodasi, man net neatėjo į galvą  g.gif Tikrai nors vienas kokybiškas pasitaiko  g.gif
Bet šitas variantas mums netinka  schmoll.gif

o kodėl netinka, jei jau grupinį organizuojam, taigi visos po vyrą ir konteineris lotuliukas.gif

QUOTE(stilo @ 2007 02 01, 18:11)
man pvz. kainavo 500 lt. nes nuo nauju metu Eugenijos ginekologijos klinikoj pabrango.

jau anksčiau ten pabrango... ar tai nuo rugsėjo ar nuo spalio ax.gif
o pas kokią gyd vaikštai?
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nu va, ir aš sulaukiau šiandien savo mm ax.gif
Nuo sekmadienio startuoju su vaistukais biggrin.gif
Vis vienas žingsnis arčiau IUI biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, turiu klausimuka. ruosiuos pirmai iui. Gydytoja sake ateiti 2-4 ciklo diena. as uzsirasius siandien. bet kad dar tik pirma diena, ir tai tokia silpnoka. Gal geriau eiti antradieni? bus penkta diena. nezinau ka daryt...
Atsakyti
Manau, kad geriau eiti pas gyd. šiandien.Juk tau gali paskirti vartoti vaistus nuo 3 c.d., tad 5 c.d. gali būti per vėlu.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 02, 11:32)
Manau, kad geriau eiti pas gyd. šiandien.Juk tau gali paskirti vartoti vaistus nuo 3 c.d., tad 5 c.d. gali būti per vėlu.


o ar matys gydytoja ar nera cistu, ji dar normaliai mm neprasidejo?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 02 02, 11:44)
o ar matys gydytoja ar nera cistu, ji dar normaliai mm neprasidejo?


Manau, kad matys.Man 2 c.d. po nepavykusios IUI pamatė.
Atsakyti
Naugty -me, eik šiandien, vsiką matys mirksiukas.gif
spanguole, kada eisi pas U.?
Merginos kažin kaip Kler, lapkritinukė?
Atsakyti