Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zulika @ 2007 02 01, 13:32)
tu galvok ne apie vaisingą, o apie aistringą  lotuliukas.gif
o kai linksi prie realybės, paimk ir mane į kompaniją, dviese smagiau  lotuliukas.gif


Ok. mirksiukas.gif
O man vyrux turi būti ir vaisingas, ir aistringas. lotuliukas.gif blush2.gif
Įdomu, kaip reaguotų koks vyras, jei šviesiai tiesiai jam pareikščiau-būk man donoru. lotuliukas.gif
Tai grupinį nori išbandyti. lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 01, 14:43)

Įdomu, kaip reaguotų koks vyras, jei šviesiai tiesiai jam pareikščiau-būk man donoru. lotuliukas.gif

Tai va, kad 99,99% procesas patinka, o rezultatas - ne tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 02 01, 15:48)
Tai va, kad 99,99% procesas patinka, o rezultatas - ne  tongue.gif


Tai rezultato nebūtina sakyti. irnesakyk.gif Svarbu, kad tik aš patapčiau nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 01, 14:43)
Ok. mirksiukas.gif
O man vyrux turi būti ir vaisingas, ir aistringas. lotuliukas.gif  blush2.gif
Įdomu, kaip reaguotų koks vyras, jei šviesiai tiesiai jam pareikščiau-būk man donoru. lotuliukas.gif
Tai grupinį nori išbandyti. lotuliukas.gif  blush2.gif

nu kaip duosiu aš tau - būk donoru, vyrai gi ne tos lyties, iš karto į krūmus dės po tokio pareiškimo doh.gif kad negirdėč, šiais laikais reik pleistrais(tu paprastą pirk, nuo žaizdų) viliot, ant rankytės paklijuot, rankovytės neuždėt ir vaidint, kokia saugi esi lotuliukas.gif
o kartu eit na lievo, dar nereiškia grupinio liezuvis.gif
panašu, kad mus iš šio skyrelio išmes, nes iui neprigalvosi svetimo, nors mano gražuolis biologas paskutinį kartą savo darbą padarė... sakiau, jei dar kadu nueisiu iui, tai seselę vysiu lauk, liepsiu galvugalį ir toliau biologą pastovėt, spermikę paduot, akele pamirksėt lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 01, 14:43-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 01, 14:43)
Spanguole, būtinai paklauks dėl Oviterlio ir Pregnylio skirtumo. aš dar klausiau, saku, o gal 2 dozes ovitrele reiketų, tai ji sako, kad tai nepadėtų. Po to sakau, o jei po IUI pažiūrėti ar sprogo folikulai, ir jei tarkim vienas nesprogęs ar negalima pakartotinai susileisti ovitrelio, tai pasakė, kad neapsimoka nei žiūrėti, nei paildomai leistis, VK to nepraktikuoja, nors sakė, jei labai aš noriu, galima pasižiūrėti:geda2: , bet kam tuomet žiūrėti jei vis tiek nieko nedarys



VK nepraktikuoja, o pvz. Klim. praktikuoja. po IUI visada butina pasirodyti praejus 3 dienom. buvau uzsiauginus 2 folikulus, abu jie buvo sproge, bet per tas 3 dienas po IUI dar vienas folikulas normaliai paaugo. tada gyd. liepe susileisti dar viena ovitrelle. kiek gydytoju, tiek nuomoniu. ziuresim rezultatus g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na ir pralinksminot
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 01, 15:52)
nu kaip duosiu aš tau - būk donoru, vyrai gi ne tos lyties, iš karto į krūmus dės po tokio pareiškimo  doh.gif kad negirdėč, šiais laikais reik pleistrais(tu paprastą pirk, nuo žaizdų) viliot, ant rankytės paklijuot, rankovytės neuždėt ir vaidint, kokia saugi esi lotuliukas.gif
o kartu eit na lievo, dar nereiškia grupinio liezuvis.gif
panašu, kad mus iš šio skyrelio išmes, nes iui neprigalvosi svetimo, nors mano gražuolis biologas paskutinį kartą savo darbą padarė... sakiau, jei dar kadu nueisiu iui, tai seselę vysiu lauk, liepsiu galvugalį ir toliau biologą pastovėt, spermikę paduot, akele pamirksėt lotuliukas.gif


Ale teisingai pastebėjai, negalima vyrams taip šviesiai tiesiai, nes tikrai dėtų į krūmus. lotuliukas.gif
O mano klinikoje tai biologė mergina, nekaip. mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 02 01, 15:04)
Ale teisingai pastebėjai, negalima vyrams taip šviesiai tiesiai, nes tikrai dėtų į krūmus. lotuliukas.gif
O mano klinikoje tai biologė mergina, nekaip. mastau.gif

o gal kitoj pamainoj vaikinas mirksiukas.gif
Atsakyti
Lapkritinuke, kaip tu? juk tu siandien turejai eiti pas gydytoja? Tikiuosi viskas labai tvarkoj? wub.gif
Atsakyti
Aš labai atsiprašau, gal ir kvailokai mano klausimas nuskambės, bet gal galit pasakyti, kiek kainuoja IUI? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gilaja @ 2007 02 01, 18:38)
Aš labai atsiprašau, gal ir kvailokai mano klausimas nuskambės, bet gal galit pasakyti, kiek kainuoja IUI?  g.gif


pati procedura 400.00lt
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 02 01, 19:05)
pati procedura 400.00lt


man pvz. kainavo 500 lt. nes nuo nauju metu Eugenijos ginekologijos klinikoj pabrango.
Atsakyti