Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Vilma J. @ 2007 01 27, 12:31)
Taip, į VK kainininke IUI nurodyta kainą įeina spermos paruošimas ir viskas kas reikalinga IUI atlikimui.

Vilma, ačiū už atsakymą 4u.gif . bet šią sumą vis dėlto reikia dauginti, nes procedūra atliekama kelis kartus, ar ne? blush2.gif
o kaip pagauna ovuliaciją? maždaug apskaičiuoja, kurią dieną ir tiria echoskopu?
Atsakyti
QUOTE(Kuznecova @ 2007 01 27, 12:43)
Vilma, ačiū už atsakymą 4u.gif . bet  šią sumą vis dėlto reikia dauginti, nes procedūra atliekama kelis kartus, ar ne?  blush2.gif
o kaip pagauna ovuliaciją? maždaug apskaičiuoja, kurią dieną ir tiria echoskopu?

Linkiu, kad netektų Tau jos kartoti wub.gif Bet deja deja visko gali būti verysad.gif ir reikia tam morališkai pasiruošti, nes IUI sėkmė tik 15 proc. unsure.gif
O ovuliaciją Tau "iššauks"su vaistukais, kai Tavo folikulai pasieks reikiamą dydį, bet visą stimuliacijos laikotarpį gydytoja Tave "stebės", todėl dar jei darysies VK- prie IUI priskačiuok kokius 2-3 vizitus pas gydytoją. Nes VK į IUI kainą jų neįskaičiuoja.
Atsakyti
Na as jau si antradieni 6 val vakare darysiu savo pirmaja IUI, ir ta kaina 400 lt. tai tik lasas juroje....As tai lankausi VK Klaipedoj ir ten jau turejau 2 konsultacijas, kurios kainavo po 127 lt. Stimuliacijai isleidau vaistukams jau virs 600 lt. Pirkau viska ka siule pati geriausia gydytoja, kaip sakoma, einam ant maximumo. Beje, jei idomu, tai pas mane ir taip viskas gerai( o vaistu, kad pasiekt maximuma kiek reikia........), problema-vyro prasta sperma.
Bet dabar vistiek neramu, per daug pas mane folikulu priaugo, net 8, tad gydytoja bijo su ta hiperstimuliacija kaip ten bus, bet rizikuojam.......
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 01 27, 13:27)
Na as jau si antradieni 6 val vakare darysiu savo pirmaja IUI,
kaip sakoma, einam ant maximumo.

sėkmės tau, linlei 4u.gif tegu maksimalios pastangos duoda maksimalų rezultatą 4u.gif
QUOTE
Beje, jei idomu, tai pas mane ir taip viskas gerai ( o vaistu, kad pasiekt maximuma kiek reikia........), problema-vyro prasta sperma.

pas mus tas pats blush2.gif ačiū, kad pasidalinai. jei ne paslaptis, kuo stimuliavo? turbūt Gonal, kurį visi mini. ir dar tas pats klausimas. kiek laiko užėmė pasiruošimas? nuo tyrimų iki pačio IUI.
P.S. gal papasakosi paskui, kaip sekėsi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linlei @ 2007 01 27, 14:27)
Na as jau si antradieni 6 val vakare darysiu savo pirmaja IUI, ir ta kaina 400 lt. tai tik lasas juroje....As tai lankausi VK Klaipedoj ir ten jau turejau 2 konsultacijas, kurios kainavo po 127 lt. Stimuliacijai isleidau vaistukams jau virs 600 lt. Pirkau viska ka siule pati geriausia gydytoja, kaip sakoma, einam ant maximumo. Beje, jei idomu, tai pas mane ir taip viskas gerai( o vaistu, kad pasiekt maximuma kiek reikia........), problema-vyro prasta sperma.
Bet dabar vistiek neramu, per daug pas mane folikulu priaugo, net 8, tad gydytoja bijo su ta hiperstimuliacija kaip ten bus, bet rizikuojam.......

Sveika! Labai idomu pasidare pas koki gydytoja tu lankaisi, nes as irgi esu is Klaipedos.
Atsakyti
Kuznecova
ačiū, lineta, kad atsiliepei 4u.gif taip, mane domina būtent IUI. mes buvome pas Žilaitienę, ir ji patarė nežaisti ir nelaukti, o iš karto pradėti domėtis būtent šia procedūra. tai ir darau blush2.gif planuoju pasidaryti hormonų tyrimus ir keliausiu jau konkrečiau kalbėti. gal iš karto ir chlamidijų ir kompanijos tyrimus pasidaryti? g.gif
ar iš savo patirties galite pasakyti, kiek laiko užtrunka paruošimas IUI? ar realu vasario ciklą daryti tyrimus, jeigu viskas gerai, kovo ciklą daryti gimdos nuotrauką, o balandžio ciklą - jau IUI? blush2.gif
[/quote]

Labas rytas,

suprantu, kad pradzioje tu klausimu visuomet buna labai daug. blink.gif Protingiausia butu sakyti: "Klausk gydytojos. Ji atsakys" Taciau mano atveju taip nebuvo. Nezinau kodel, bet turedavau pati viska suzinoti ir siulyti gydytojui.
Manau, kad Tavo pasiruostas planas yra visai realus. thumbup.gif Zinoma, jei po kurio nors etapo nepaaiskes, kad yra kokiu nors sutrikimu, kuriuos reikia gygyti. Tuomet tikrai viskas nusitestu.
Folikulai stimuliuojami labai ivairiai. Man ispradziu bamde klostilbergito tabletemis. Po to leidausi gonali ir dar geriau ivairias tableteles. Ju paskirtis skirtinga. Vienos palaiko jau uzaugintus folikulus, kad jie nesprogtu, kol paaugs kiti. Kitos dar kazka daro... Zodziu, reikia nusiteikti, kad pinigeliu Tavo palano igyvendinimui reikes o ho ho... rolleyes.gif

Taciau kai labai nori, viska galima paaukoti... Ar ne tiesa? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lineta: 29 sausio 2007 - 08:12
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

Lapkritinuke, kaip tu?
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 09:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:28)
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

Lapkritinuke, kaip tu?

Kaip tik apie tave pagalvojau ir še tau verysad.gif , o taip tikėjau, kad tau pavyks, bet dar neviskas, juk mmm dar nėra ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 09:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 09:28)
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

Lapkritinuke, kaip tu?

tiesiog as, nenusimink. Nu blyn jau, kad tau pasiseks tai tikejau is visos sirdies verysad.gif Svarbiausia nepasiduok console.gif
O pas mane irgi ne kas, gydytoja rado nesprogusi folikula, todel pas mane 1 men pertrauka verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 08:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 08:28)
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

Lapkritinuke, kaip tu?


Sveikute 4u.gif
Bet gi dar mm nėra, gal dar ne viskas prarasta g.gif
Nelabai tikiu aš tais testais blink.gif Man vieną kartą parodė net II juosteles, o kaip viena taip viena bigsmile.gif
Viltis miršta paskutinė smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Tiesiog as console.gif saunuole, kad nepasiduodi, kantriausi vistiek pasiekia tikslo. 4u.gif Zinai, as seniau kai pamatydavau I, tai jausmas, kad su kuju per galava kas butu uztvojes, taciau dabar, liudna, bet mastau, kad nu turi pavykti, tik gal veliau.
Tu optimiste, tokiems lengviau, myliu tokius zmones. wub.gif Laikykis!!!!

Lapkritinuke, auuuuu smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 29, 08:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 29, 08:28)
Labas rytas 4u.gif
Prisiduodu: 4 IUI vėl nesėkmingas schmoll.gif , mmm dar nėra, bet testas parodė I, krūtinės nebeskauda, BT nukrito, taigi belieka sulaukti mmm schmoll.gif . Nieko, šiek tiek liūdna, bet vis tiek nepasiduosiu, šiandien užsirašysiu trečiadieniui pas U. ir startuosiu vėl tongue.gif

sveikos 4u.gif
na testas testui, bet jei iš tikro ateis mmm, man kažkaip toks įspūdis, kad kabinasi, bet nepakankamai... ar su progesteronu viskas ok pas tave g.gif
duf vartojai? aš ne už visokias tabl, nu bet iui kasdien nedarom, tai gal verta tuos kelis kartus padaryti kiek tik įmanoma...
žinau, kad U ne už duf vartojimą... ir beje net info lapelyje parašyta, nepatartina vartojus, staiga nutraukti (jei yra nestuke.gif )...
o kol mmm nėra, nėra ir taško ax.gif
Atsakyti