Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 02 01, 12:05)
Ką manau-tau pritariu. lotuliukas.gif Kai su vyru  smileysex.gif , reikės įsivaizduoti, kad super vaisingu vyruku, gal padės. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Jei ne, reikės realybėje  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

tu galvok ne apie vaisingą, o apie aistringą lotuliukas.gif
o kai linksi prie realybės, paimk ir mane į kompaniją, dviese smagiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos! ką tik iš gydytojos, paskyre mums inseminacija šeštadieniui. Noriu į sarašiuką.
Bet noriu jums papasakot it gal nuomone išgirst, gal kam teko pas Pleskačiauską su vyru lankytis? Nes mes nuejom ir jo tyrimu rezultatai nuo VK skiriasi kaip vanduo nuo ugnies. Pagal jį mano vyrukas visiškai sveikas. Kaip ir džiaugtis reiktų, bet juk stebuklų nebūna blink.gif
Atsakyti
[quote=Spanguole,2007 02 01, 12:48]

Spanguole, būtinai paklauks dėl Oviterlio ir Pregnylio skirtumo. aš dar klausiau, saku, o gal 2 dozes ovitrele reiketų, tai ji sako, kad tai nepadėtų. Po to sakau, o jei po IUI pažiūrėti ar sprogo folikulai, ir jei tarkim vienas nesprogęs ar negalima pakartotinai susileisti ovitrelio, tai pasakė, kad neapsimoka nei žiūrėti, nei paildomai leistis, VK to nepraktikuoja, nors sakė, jei labai aš noriu, galima pasižiūrėti:geda2: , bet kam tuomet žiūrėti jei vis tiek nieko nedarys g.gif
Papildyta:
QUOTE(dragonfly* @ 2007 02 01, 14:39)
Sveikos merginos! ką tik iš gydytojos, paskyre mums inseminacija šeštadieniui. Noriu į sarašiuką.
Bet noriu jums papasakot it gal nuomone išgirst, gal kam teko pas Pleskačiauską su vyru lankytis? Nes mes nuejom ir jo tyrimu rezultatai nuo VK skiriasi kaip vanduo nuo ugnies. Pagal jį mano vyrukas visiškai sveikas. Kaip ir džiaugtis reiktų, bet juk stebuklų nebūna  blink.gif



dragonfly* primink kelinta tau bus IUI? O apie Plesčiauską lygtai ne kokie atsiliepimai. Jei tu pas jį ruošiesi darytis tai nežinau, nežinau, gal ką kitos merginos tiksliau parašys.
Atsakyti
smile.gif+2007 02 01, 13:43-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 01, 13:43)
dragonfly* primink kelinta tau bus IUI? O apie Plesčiauską lygtai ne kokie atsiliepimai. Jei tu pas jį ruošiesi darytis tai nežinau, nežinau, gal ką kitos merginos tiksliau parašys.

Man bus 3 IUI, oi ne gink Dieve nors jis mums siūlė, bet aš pas urologą nenoriu. Darysiu VK.
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 02 01, 14:49)
Man bus 3 IUI, oi ne gink Dieve nors jis mums siūlė, bet aš pas urologą nenoriu. Darysiu VK.



supratau 4u.gif
Atsakyti
Linskma pas jus čia. O aš po savo "atostogu" vėl pradėsiu minti kelius pas gyd. Ir baisu ir taip norisi greičiau pradėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 02 01, 13:58)
Linskma pas jus čia. O aš po savo "atostogu" vėl pradėsiu minti kelius pas gyd. Ir baisu ir taip norisi greičiau pradėti biggrin.gif

iš tikro tai padėtis ne linksma, tik pačios iš jos juokiamės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trusty @ 2007 02 01, 14:58)
Linskma pas jus čia. O aš po savo "atostogu" vėl pradėsiu minti kelius pas gyd. Ir baisu ir taip norisi greičiau pradėti biggrin.gif



Trusty, jei linksma, prašom jungtis smile.gif
Atsakyti
Žinau, kad nelinksma doh.gif Tik žinai, užsukau čia pasižiurėti kaip kam sekasi, kaip palaikot viena kita, ramiau pasidarė. Atrodo tie visi dalykai taip seniai buvo...
Na pailsejau, dabar vel prie jusu jungsiuos, kad lengviau butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trusty: 01 vasario 2007 - 14:27
Juokas juokais, o kai mano gine stebisi, kad as nepastoju del blogu grikiu, sako, bet gi jus du vaikus turite, tai nejaugi suprastejo per laika, o galvoja ji gal ka blogiau blush2.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 01, 13:32)
tu galvok ne apie vaisingą, o apie aistringą  lotuliukas.gif
o kai linksi prie realybės, paimk ir mane į kompaniją, dviese smagiau  lotuliukas.gif

Gal jau grupinį organizuojate? Priimkit ir mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O mintis, kad konteinerinės mergelės su keliais duodasi, man net neatėjo į galvą g.gif Tikrai nors vienas kokybiškas pasitaiko g.gif
Bet šitas variantas mums netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 02 01, 14:32)
Bet šitas variantas mums netinka  schmoll.gif

Pelargonija, koks varijantas mums netinka - konteinerinis ar grupinis? bigsmile.gif
Atsakyti