Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 01 31, 16:33)
Ir aš taip manau, kad reikia pratrinti, palikti paskutinias pastojusias:Kler, lapkritinukę.
Atsimenat spurrgą, kai vasarą po IUI pastojo su trim, paskui liko du.Kitoj temoj skaičiau, kad neseniai prarado savo dvynukus... verysad.gif Kokia nelaimė. verysad.gif


Dieve kaip baisu...taip gerai prisimenu, kai ji pastojo verysad.gif


smile.gif+2007 01 31, 20:45-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 31, 20:45)
Taip pat man pasiūlė, jei leidžia mano kišenė 5 IUI kovo mėnesį darytis stimuliuojant vien su Gonal. Ale, visais atžvilgiais, tik ne piniginiais geriau lotuliukas.gif , paskaičiavome, kad vien Gonaliui gali tekti apie 800 išleisti, tai liepė pagalvoti.


Daryk kaip ji sako...nu žinok U. truputį ragana mirksiukas.gif jei jai intuicija sako taip pabandyti - bandyk wub.gif

Hehe - aš tas stebuklas, kur 40 ax.gif
Atsakyti
doh.gif man jau baisu darosi, kaip pasiskaitau cia jusu nuo tu visu vaistu ir doziu g.gif siaubas kiek mums, moterims, tenka kenteti. Kaip tos konteinerines mergeles gimdo po 10 vaiku ir nieko joms viskas gerai, o mes gyvename normalu gyvenima ir va kad tau norisi niekaip nesigauna bigsmile.gif zodziu nera teisybes ant svieto blink.gif
Bet as tikiu, kad mums visoms vistiek nusvies viena diena ir mes sulauksime savo isvajotu leliuku mirksiukas.gif
Stiprybes ir dauk sveikatos merginos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 01 31, 21:33)
Siandien pas mane atkeliavo mmm, aisku labai nusiminiau, bet galvoju ka padarysi reikia eiti pirmyn ir tiketis geriausio.


Oi, kaip baisu darosi, ne kokia statistika cia gaunasi verysad.gif svarbiausia, kad nenuleidi nosies, agnilt, ir eini i prieki. buk stipri ir tikek, vistiek pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nagrre @ 2007 01 31, 22:09)
doh.gif  man jau baisu darosi, kaip pasiskaitau cia jusu nuo tu visu vaistu ir doziu  g.gif  siaubas kiek mums, moterims, tenka kenteti. Kaip tos konteinerines mergeles gimdo po 10 vaiku ir nieko joms viskas gerai, o mes gyvename normalu gyvenima ir va kad tau norisi niekaip nesigauna  bigsmile.gif  zodziu nera teisybes ant svieto  blink.gif

man čia tokia mintis šovė, kad tos konteinerinės juk ne vieną vyrą turi, tai koks pakliuvęs eržilas ima ir apvaisina lotuliukas.gif

nu bet ir žiaurus gyvenimas, niekad negalvojau, kad net 3 vaisius galima prarasti doh.gif

Tiesiog aš, esu mačiusi lentelę kokį kiekį sprogdinančių reik suleist su esama situacija, ir tada rašo, kad Turi sprogti visi... bet matyt teorija ir lieka teorija...
tfu tfu, neprisikalbėjus, bet cistos mane aplenkė iki šiol
Atsakyti
Sveikos, kokia graži žiema atėjo smile.gif
Kol atkasiau savo mašiną, tai sušlapau kaip višta, daviausi, daviausi su savo maža šluotele lotuliukas.gif
Daivute, sakai ragana.... manau, kad pabandysiu mirksiukas.gif
Kaip kitos mergytės jaučiasi, Simute, saulės zuiki?
pataisiau sąrašą, ar gerai?
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 01, 09:50)
man čia tokia mintis šovė, kad tos konteinerinės juk ne vieną vyrą turi, tai koks pakliuvęs eržilas ima ir apvaisina  lotuliukas.gif


Vat, ir aš taip galvoju, kad tos konteinerinės dažnai keičia vyrus ir pataiko ant kokio labai vaisingo eržilo... blush2.gif
Juk ir man tik vyruką reiktų pakeisti ir pabirtų vaikučiai. lotuliukas.gif

smile.gif+2007 02 01, 10:43-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 02 01, 10:43)
pataisiau sąrašą, ar gerai?


Gerai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika)
Vat, ir aš taip galvoju, kad tos konteinerinės dažnai keičia vyrus ir pataiko ant kokio labai vaisingo eržilo... blush2.gif
Juk ir man tik vyruką reiktų pakeisti ir pabirtų vaikučiai. lotuliukas.gif

deja, man irgi..
nu bet dar vilties turim gi mirksiukas.gif

daug kas skanduoja, apie psichologiją(tipo atsipalaidavimas ir pan), gal mums padėtų mintis, kad su svetimu ištvirkauji lotuliukas.gif užsimerkus juk gali fantazuot į valias lotuliukas.gif
išeitų vienu šūviu tris zuikius nušauti, atsipalaiduoti, su svetimu pasimylėt ir organizmą apgaut lotuliukas.gif
Veronika, ką manai bigsmile.gif

o su sarašu aš taip daryčiau, atėjo vasaris, pernai metų vasario išmetam, atėjo kovas- kovo... taip sarašėlis nebūtų didelis(nors dideliu aš jo nepavadinčiau verysad.gif ) ale bent jau šviežias būtų tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 01 vasario 2007 - 10:48
Na ir prisigalvojot jus cia merginos lotuliukas.gif
Bet gal visai ir nieko taip pabandyti, kiek galima vis su tuo paciu, o uzsimerki ir jau su kitu biggrin.gif nu gerai kartais pafantazuoti, bet tik proto ribose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nagrre @ 2007 02 01, 10:50)
Na ir prisigalvojot jus cia merginos  lotuliukas.gif
Bet gal visai ir nieko taip pabandyti, kiek galima vis su tuo paciu, o uzsimerki ir jau su kitu  biggrin.gif  nu gerai kartais pafantazuoti, bet tik proto ribose  mirksiukas.gif

o kur ta riba, kai skaitytųsi virš proto arba be proto lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 31, 21:45-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 31, 21:45)
Pasišnekėjome apie ovuliaciją. taigi ji pasakė, kad gydytojai dar nežino priežasčių, kodėl karatais tie folikulai po Ovitrelio vis tiek neovuliuoja, nors kaip ji sako, teoriskai tūrėtų ovuliuoti  100 proc., o kodėl tokio procento nėra, negali pasakyti. Paminėjo, kad kiekvienas vaistas labai individualiai veika.

stimuliuojant vien su Gonal.


Tiesiog as, narsiai tu laikaisi 4u.gif na po menesiuko jau kai startuosi, tai ... wub.gif
As cia del tu sprogdinanciu norejau pasisakyti, kazkodel as manau, kad bent jau man Pregnyl buvo geresnis, nei Ovitrelle: per abi stimuliacijas uzaugo po 4 folikulus, tik viena karta leidaus Pregnyl, kita karta Ovitrelle.... ir ka, nuo Preg sprogo VISI, o nuo Ovitr liko cista 2 menesiams verysad.gif darau tokia mini isvada, kad gaaaal neuzteko ovitr veiklios medziagos. Kiek zinau is siu vaistu anotaciju: Ovitr turi tik 6,500 IU, kai Pregnylio leidziames paprastai 10,000 IU (2x5,000) Tad, aptarsiu si reikaliuka su U rytoj (turbut ji tik pasijuoks is mano ideju cool.gif ) ir turbut si karta darysiu vel su Pregnyl bei bandysiu patvirtint ar paneigt savo teorija rolleyes.gif O jus su kuriuo paprastai 'sprogdinates'? (keistai cia nuskambejo biggrin.gif)

Del stimialivo vien Gonal, tai U ir man siule si karta taip daryt... tada as paporinau, kad atrodo, kad ir clost+gonal neblogu rezultatu pasiekiu (vis gi net 4 folikulai), tai ji sutiko, kad gal ir teisinga butu testi tokia pacia schema... aisku, po kurio laiko, uzsitesus nesekmems, jau turbut norisi kazka keisti... nes ta mintis O GAL PADETU vis nepalieka ax.gif
Atsakyti
aš tik pregnyl išbandžius, vieną sykį užteko vienos ampulės, kitą reikėjo 2...
negaliu palyginti, deja g.gif
nepamirškit, kad gonal naturalesnis preparatas, tai jei tik turit galimybes, naudokit jį... sveikata svarbu ir ne mažiau ne lelius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 02 01, 11:47)
daug kas skanduoja, apie psichologiją(tipo atsipalaidavimas ir pan), gal mums padėtų mintis, kad su svetimu ištvirkauji lotuliukas.gif užsimerkus juk gali fantazuot į valias lotuliukas.gif
išeitų vienu šūviu tris zuikius nušauti, atsipalaiduoti, su svetimu pasimylėt ir organizmą apgaut  lotuliukas.gif
Veronika, ką manai bigsmile.gif

Ką manau-tau pritariu. lotuliukas.gif Kai su vyru smileysex.gif , reikės įsivaizduoti, kad super vaisingu vyruku, gal padės. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Jei ne, reikės realybėje blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti