Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 01 31, 17:53)
Tai tu siūlai dar palikti Erodę, Wildą ir Grietinėlę?


siulau palikt... o tai atrodys, kad nelabai kas pagauna tuos stebukliukus IUI pagalba... lotuliukas.gif dabar paziurejau, kad nelabai daug senuju IUI temu ir like g.gif va pavyzdziui IVF tai visos kaip ir vietoje daugiau maziau, bet IUI tai pratryne - tik nuo kaledu liko unsure.gif
Atsakyti
Saules zuiki, Stilo, kaip jauciates, ar kokiu keistu jausmeliu turite ax.gif
Atsakyti
QUOTE
nagrre, taigi tau kiausintaki pasalino, ne kiauside  doh.gif  turbut zinai, kad butent kiausintakyje apsivaisina kiausalaste su spermiuku. Tai tau dabar reik tiketis, kad desinej kaiusidej uzaugs daug graziu folikulu, jei taip bus, tavo vietoje as net negalvodama daryciau IUI, gal net dviguba per viena cikla  rolleyes.gif 


doh.gif o tai kaip cia taip, tiksliai, man pasirode, kad kiauside pasalino schmoll.gif ir gin. man sake, kad kiauside pasalino unsure.gif nu nieko nesuprantu g.gif , bet isvadose parasyta, kad kiausintaki, tai tebunie taip.
As jau skaiciau apie IUI, ten parasyta, kad neskauda, bet taip galvoju, kad man skaudes, nes man per gimdos nuotrauka tai baisiai skaudejo, vos neapalpau. Ten rentgene aplink mane lakste sesutes su amoniaku blush2.gif Aodziu as labai jautri skausmui, nu bet vistiek kazkaip reiks isilaikyti, kad tik buciau nestuke.gif , nes gi taip ilgai ir labai laukiamas, ad baisu man jaudari, kad nera jokiu rezultatu, bet kitom dae blogiau buna negu man.
Atsakyti


Laikykis Tiesiog as, Manau tu esi labai stpri thumbup.gif
Pavyzdys mums visoms thumbup.gif Laikykis smile.gif Niekda neverksleni ir visas mus guodi , ir t.t.

Siandien pas mane atkeliavo mmm, aisku labai nusiminiau, bet galvoju ka padarysi reikia eiti pirmyn ir tiketis geriausio.

Rytoj skambinsiu gyd. tarsiuos del susitikimo.

Atsakyti
Nagrre, ir aš per gimdos nuotrauką alpau iš skausmo, sesutė lakstė su amoniaku, bet pati IUI procedūra man viena baika, neskauda.Taip kad nebijok. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 31, 22:37)
Nagrre, ir aš per gimdos nuotrauką alpau iš skausmo, sesutė lakstė su amoniaku, bet pati IUI procedūra man viena baika, neskauda.Taip kad nebijok. mirksiukas.gif



Aciu uz palaikyma, tai tada ir nebijosiu (et vistiek virpuliukas bus kaip daryt reiks) g.gif nu tokie mes jau sutverimai turim tu baimiu, bet reik kenteti blush2.gif
Atsakyti
Jau po vizito. kaip visuomet išsišiepus nueinu pas gydytoją o ji sako, turbut gerų naujienų pranešti atėjote lotuliukas.gif lotuliukas.gif , sakau, kad ne negerų, IUI nepavyko. Tai ji žiūri į mane, kad aš tokia atsipūtus bigsmile.gif Paskui pasidžiaugė, kad aš nepuolu labai į neviltį, pakalbėjome apie psichologinę įtampą, neviltį darant IUI, ir ji paminėjo, kad labai svarbu nenusivilti, o tiesiog būtina būti optimistui, nes tokie žmonės tikrai vienais ar kitais būdais pasieks savo tikslų. Taigi pasižiūrėjo mane iš vidaus lotuliukas.gif , ir deja rado cistą, ir nei tuomet aš nenusiminiau, o priėmiau kaip natūralų faktą. Pasirodo vienas iš dviejų tūrėtų folikulų neovuliavo unsure.gif , gal todėl ir nepavyko. Pasišnekėjome apie ovuliaciją. taigi ji pasakė, kad gydytojai dar nežino priežasčių, kodėl karatais tie folikulai po Ovitrelio vis tiek neovuliuoja, nors kaip ji sako, teoriskai tūrėtų ovuliuoti 100 proc., o kodėl tokio procento nėra, negali pasakyti. Paminėjo, kad kiekvienas vaistas labai individualiai veika. Toliau pasiteiravau ar gali spermiukas neprasiskverbti i kiaušiąląstę. žinoma, kad gali, tačiau, kaip kažkas SM minėjo, kad pagal spermogramos tyrimą tai galima nustatyti yra netiesa. Anot gydytojos tai nustatyti įmanoma tik darant IVF, kai mėgintuvėlyje suleidžiama kiaušialąstė ir sperma, tuomet jau jos viską mato, kaip ten kas lenda, ar įlenda ir ar apsivaisina. Taigi čia vėlgi nieko negalima įtakoti. Taip pat pašnekėjome apie tolimesnių IUI darymą, tai ji patvirtino, kad rekomenduojama 6 IUI. tai nusprendėme, kad dar 2 šansai yra, o jei ne, tai IVF. pasitarėme, kad neverta atidėjinėti ir IVF, nors dar "tik" 28 metai, tačiau ji paminėjo, kad 40 moteriai pastoti IVF būdu labai didelis stebuklas.
Taip pat man pasiūlė, jei leidžia mano kišenė 5 IUI kovo mėnesį darytis stimuliuojant vien su Gonal. Ale, visais atžvilgiais, tik ne piniginiais geriau lotuliukas.gif , paskaičiavome, kad vien Gonaliui gali tekti apie 800 išleisti, tai liepė pagalvoti.
Papasakojau vyrui, tas tas sutinka su viskuo, kad tik ta tikimybė būtų didesnė. Tai nežinau, ką jūs manote apie tokią shemą? gal kas bandėte?
taigi IUI tik kovą, atšvęsiu smagiai draugės mergvakarį, vestuves, o po to vėl. Tiesa, ir vėl išrašė mylimas KT, vėl kankinsiuosi, nes žinau, kad vėl teplios ir skaudė pilvą, bet liepė gerti iki paskutinės tabletės. vat tokos labai išsamus mano laiškas jums, mano SM draugės 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, svarbiausia, kad labai nenusiminei. smile.gif
Papildyta:
Tiesiog aš, o nepaklausei, kodėl tos IUI nepasiseka? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(agnilt @ 2007 01 31, 21:33)
Laikykis Tiesiog as, Manau tu esi labai stpri thumbup.gif
Pavyzdys mums visoms thumbup.gif Laikykis smile.gif Niekda neverksleni ir visas mus guodi , ir t.t.

Siandien pas mane atkeliavo mmm, aisku labai nusiminiau, bet galvoju ka padarysi reikia eiti pirmyn ir tiketis geriausio.

Rytoj skambinsiu gyd. tarsiuos del susitikimo.



Agnilt, ech, likimo drauge, nors tu nepergyvenk, dar tik 2 IUI tavo buvo, nors žinoma galėjo būti ir paskutinis, bet vis tiek tau dar labai daug šansų. Laikykis brangioji 4u.gif Sekmės pas gydytoją, lauksim žinių, kaip sekėsi, kokie planai drinks_cheers.gif
nagrre nebijok tu tos IUI, tikrai neskauda ir nebaisu, aš galėčiau tris iš karto darytis, kad tik pamačitų lotuliukas.gif biggrin.gif
Veronika, žinok nenusiminiau, nors ilgai teks laukti, bet ką padarysi.
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2007 01 31, 21:51)
Tiesiog aš, svarbiausia, kad labai nenusiminei. smile.gif
Papildyta:
Tiesiog aš, o nepaklausei, kodėl tos IUI nepasiseka? verysad.gif



Veronika, klausiau, bet sakė, kad tų priežasčių gali būti milijonas doh.gif , ir kad vienas folikulas neovuliavo, ir kad sperma vis dėl to nėra 100 procentinė gera, ir psichologinės problemos, ir sekmė, ir kaip jau minėjau gal tie spermiukai nepralenda lotuliukas.gif , taigi viskas lieka ?????????????
tik gydytoja man akcentavo, kad visiems primena, kad pastoto tiek IUI, tiek IVF ne 100 proc. taigi cool.gif
Atsakyti
Tiesiod aš, laikykis tikrai pasieksi savo tiksla 4u.gif
Aš stimuliavausiu per IUI tik gonaliu , iš 5 turėtų 2 clost, o kitas gonaliu, jo mažos dozės būdavo tai jokio skirtumo kaip ir nejaučiau, kalbu apie folikulu skaičių, bet sveikatai tai tikrai mažiau žalos mirksiukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 31, 21:56-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 31, 21:56)
tik gydytoja man akcentavo, kad visiems primena, kad pastoto tiek IUI, tiek IVF ne 100 proc. taigi cool.gif


Vaje vaje, nenoriu likti bevaike... verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 31, 20:45-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 31, 20:45)
Taip pat man pasiūlė, jei leidžia mano kišenė 5 IUI kovo mėnesį darytis stimuliuojant vien su Gonal. Ale, visais atžvilgiais, tik ne piniginiais geriau lotuliukas.gif , paskaičiavome, kad vien Gonaliui gali tekti apie 800 išleisti, tai liepė pagalvoti.
Papasakojau vyrui, tas tas sutinka su viskuo, kad tik ta tikimybė būtų didesnė. Tai nežinau, ką jūs manote apie tokią shemą? gal kas bandėte?

mane stimuliavo kombinuotai: clost. 2-6 c.d. ir 3 po 75 Gonal (neprisimenu nuo kurios c.d., gal nuo kokios 10-12)
šiaip aš nematau skirtumo, jei su clost. stimuliuojasi gerai g.gif bet gydytoja geriau žino 4u.gif
Atsakyti