Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(stilo @ 2007 01 31, 10:10)
man irgi tas pats, tik reikalas tas, kad as jau skausmo nebeatpazistu. nelabai suprantu ar cia skrandi skauda ar mmm skausmai kankina:lotuliukas: nors tureciau susirgt kokia 6-7 d. o jei po IUI dar veluoti gali, nieko nesuprantu doh.gif

merginos, niekas neatraset, kaip su pirtim ir vonia daryti? ar  nestuke.gif  negalima?


Kol nezinai ar laukiesi ar ne gali su saiku pasimegauti, bet veliau dal nelabai, skyrelyje "As nescia" yra temele apie tai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 01 31, 10:10)
merginos, niekas neatraset, kaip su pirtim ir vonia daryti? ar  nestuke.gif  negalima?


Geriau pasisaugoti tokių dalykų mirksiukas.gif Tokius vargo kelius einam, tai nors vienas neapdairus poelgis ir paskui galim gailėtis padarę kažką ne taip. Aš tai vengiu pirties ir karštų vonių.

O aš pasigirsiu, kad šiandien išgėriau paskutinę KT (dariau su KT 2 ciklų pertrauką) ir bandysim toliau pagauti gandrą už uodegos. Pradžiai sulauksiu mmm, paskui bandysim natūraliai lotuliukas.gif , o jei nieko neišeis, tai kovo mėn planuoju pereiti iš K pas U ir bandyti laimę tenai. Labai gaila kam nepasisekė per šitą laikotarpį, bet po vieną vis išlydim pas nestuke.gif - tai irgi geriau negu visai nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 01 31, 09:10)
man irgi tas pats, tik reikalas tas, kad as jau skausmo nebeatpazistu. nelabai suprantu ar cia skrandi skauda ar mmm skausmai kankina:lotuliukas: nors tureciau susirgt kokia 6-7 d. o jei po IUI dar veluoti gali, nieko nesuprantu doh.gif

merginos, niekas neatraset, kaip su pirtim ir vonia daryti? ar  nestuke.gif  negalima?

man tai gyd visada sako gyvent įprastinį gyvenimą tik šiek tiek su didesne rizika ir jokių sportų...
vonia... aš pvz ne mėgėja ir jei eičiau po iui, būtų šokas man pačiai, o va pirtis tai mėgstu, bet po teigiamo testuko atsisakyčiau jų tikrai...
Atsakyti
QUOTE(stilo @ 2007 01 31, 09:10)
merginos, niekas neatraset, kaip su pirtim ir vonia daryti? ar  nestuke.gif  negalima?


ir be rizikos pastojus negalima...pirties ir cirkuliacinių vonių griežtai....vonios - negalima karštos, ypač pirmam trimestre...aš ilgą laiką maniau, kad karšta vonia gali iššaukti persileidimą....pasirodo čia dar baika....padidinta temperatūra sutrikdo vaisiaus vystymąsi, t.y. gali atsirasti kokių patologijų.
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 17:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 17:20)
vyras gal prieš metus darėsi VK spermos tyrimą, aš jau buvau ten užsiregistravusi, męs spermogramos lapo to neturim, manau, kad jis VK kažkur, bet kur? Ar įsegtas į mano kortelę netūrėtų būti?



Tiesiog as, mano vyro sp tyrimas nebuvo isegtas i mano kortele, kai nusprendem kad vis delto reiktu taip padaryt, tada biologe praverte storaja papke - ten pagal data susegti VISU vyruku tyrimuku kopijos blush2.gif butu gerai, jei atsimintumet data kada mazdaug daret ta tyrima. Mes tai suklydom apie pora menesiu, tai teko tikrai nemazai praversti, kol rado MB


QUOTE(Musmiryte @ 2007 01 31, 10:27)
O aš pasigirsiu, kad šiandien išgėriau paskutinę KT (dariau su KT 2 ciklų pertrauką) ir bandysim toliau pagauti gandrą už uodegos. Pradžiai sulauksiu mmm, paskui bandysim natūraliai  lotuliukas.gif ,


Sveikinu Musmiryte 4u.gif o tu nebijai, kad po naturalaus bandymo vel gali likti cistu g.gif gal vis gi deretu is karto pereit prie proceduru... pas mane dabar tokia pati situacija - po 2 KT kursu pradejau savo 3 bandyma stimul+IUI, idomu kuo baigsis wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

As rosiuosi jau 4 IUI. U prirase 6 gonalio dozes po 75 ml. Po suvartojimo ir konsultacijos patikslinsiu IUI data, prisijungsiu prie sarasiuko ir banysiu gerinti statistika nestuke.gif

Visoms sekmes 4u.gif

P.S. Gonali visad perku pas U. O gal zinote kiek kainuoja jis vaistinese, neteko dometis?
Atsakyti
Irisiuke sveikinu su naujo bandymo pradzia drinks_cheers.gif
Kiek esu girdejusi, tai Gonal VK yra pigiausias (man bent jau 75 dozike kainuoja 85,-) vaistinese gali but brangiau ir ne visose jo yra.
O tai tu si karta tik Gonaliu stimuliuosis be clostilbegito?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 01 31, 12:59)
Sveikinu Musmiryte  4u.gif  o tu nebijai, kad po naturalaus bandymo vel gali likti cistu  g.gif  gal vis gi deretu is karto pereit prie proceduru... pas mane dabar tokia pati situacija - po 2 KT kursu pradejau savo 3 bandyma stimul+IUI, idomu kuo baigsis  wub.gif


Spjaunu per petį tris kartus ir beldžiu į medį smile.gif neturėjau aš nė karto cistų. Kodėl taip pagalvojai? Aš KT gėriau savistoviai, nes buvo truputėlį ciklas išsireguliavęs ir norėjau pailsėti po 5 (berods g.gif ) nesėkmingų IUI.
Atsakyti
Merginos, norejau jusu paklausti ar kam teko naudoti (nors manau, kad teko) "Clostilbegyt"? Ir kaip po jo vartojimo, ar nebloga kaip pvz. nuo BR. Man gin. israse 5 dienas naudoti, bet nelabai perskaitau jos recepte ar po 2 tab. 1 k.d. ar kaip ten g.gif
10 ciklo d. vaziuosiu pas gin. ir ziuresim jauciu, kad jau mane kalbins darytis IUI, bet kazkaip dar noreciau naturaliai bandyt. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 01 31, 13:27)
Spjaunu per petį tris kartus ir beldžiu į medį  smile.gif  neturėjau aš nė karto cistų. Kodėl taip pagalvojai?


nepagalvojau nieko blogo 4u.gif tik tos cistos tai zinai, atsiranda kazkodel kartais. As irgi anksciau neturejau bedu del ju, bet jos vis gi pasitaiko ir naturaliam cikle... tfu tfu tfu, aisku wub.gif nesinori paskui VEL tuos KT gerti schmoll.gif
o tai tu echo galvoji daryt kai mmm ateis?


QUOTE(nagrre @ 2007 01 31, 13:36)
Merginos, norejau jusu paklausti ar kam teko naudoti (nors manau, kad teko) "Clostilbegyt"? Ir kaip po jo vartojimo, ar nebloga kaip pvz. nuo BR. Man gin. israse 5 dienas naudoti, bet nelabai perskaitau jos recepte ar po 2 tab. 1 k.d.  ar kaip ten  g.gif
10 ciklo d. vaziuosiu pas gin. ir ziuresim jauciu, kad jau mane kalbins darytis IUI, bet kazkaip dar noreciau naturaliai bandyt.  blush2.gif


Nagrre, man gydytoja patare gert Clostilb vakare, tada nera to blogumo (kaip beje ir Brom). Nuo clostib gali pilti karstis, bet taip turi but. Galimas daiktas, kad tau paskyre 2 tablete per diena, tai tu jas ir gerk abi is karto vakare. O ko tu taip bijai to IUI, nebent finansai nelabai leidzia... IUI tik padidina shansus nestuke.gif tuo paciu gali dar ir naturaliai "uztvirtint" taip sakant... wub.gif o kaip su vyro grikiais situacija? Ar pas tave kazkokios problemeles?
Atsakyti
QUOTE(Spanguole @ 2007 01 31, 14:48)
nepagalvojau nieko blogo  4u.gif  tik tos cistos tai zinai, atsiranda kazkodel kartais. As irgi anksciau neturejau bedu del ju, bet jos vis gi pasitaiko ir naturaliam cikle... tfu tfu tfu, aisku  wub.gif  nesinori paskui VEL tuos KT gerti  schmoll.gif
o tai tu echo galvoji daryt kai mmm ateis?
Nagrre, man gydytoja patare gert Clostilb vakare, tada nera to blogumo (kaip beje ir Brom). Nuo clostib gali pilti karstis, bet taip turi but. Galimas daiktas, kad tau paskyre 2 tablete per diena, tai tu jas ir gerk abi is karto vakare. O ko tu taip bijai to IUI, nebent finansai nelabai leidzia... IUI tik padidina shansus  nestuke.gif  tuo paciu gali dar ir naturaliai "uztvirtint" taip sakant...  wub.gif  o kaip su vyro grikiais situacija? Ar pas tave kazkokios problemeles?


Pasipasokosiu nuo pradziu mirksiukas.gif
Lapkricio 26 d. man dare laparoskopija ir jos metu psalino kairia kiauside. Gin. dave 3 men. laiko tarpa pastoti naturaliai, o jei ne kazkas bus toliau, bet praita men pas ja buvau apziuros, tai israse man ta clost ir liepe 10-11 ciklo diena dar karteli atvaziuoti pas ja ir paziures mane echoskopu ir jau kaip ir pradejo kalbeti apie IUI. Siaip finansai leidzia visa sita reikaliuka daryti svarbiausia kad pavyktu but nestuke.gif bet kazkaip man baisu, kaip ir pries laparosk. (bet po jos paaiskejo, kad nieko ten baisaus nebuvo blink.gif )
Na su vyru tai gin. kaip pamate jo sper. rezultatus tai sake, kad nieko gero g.gif dar turim pasidaryt 2 tyrimus ir bus dar aiskiau.
Atsakyti
nagrre, o kodel tau pasalino kiauside... unsure.gif tai reiskia, kad dabar reikia tiketis, kad folikulai augs desineje... IUI nera operacija, nereik narkozes drinks_cheers.gif kai kurios nieko nejaucia (pvz as ax.gif ) kai kurioms paskaudena, kai kurios jaucia dyyydelius skaumus... na bet tai turbut priklauso ir nuo zmogaus... viskas bus gerai. O kas del spermiuku, tai pries IUI juos taip ishcentrifuguoja biggrin.gif , kad lieka sparciausieji, tai drasiai daryk ir tikekis geriausio rezultato thumbup.gif o is kurio tu miesto?

Tiesiog as, kaip sekesi pas gydytoja?
Atsakyti