Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

dar yra geras žodis kliJentas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 01 29, 21:20)
VALIO, VALIO, VALIO,  4u.gif  4u.gif  lapkritinuke sveikinuuu.

Truputi primink kokios problemytes buvo, kad IUI darei. O ar jautei ka nors is pozymiu anksciau be mmm pradingimo? g.gif


man buvo policistines kiausides, nevyko ovuliacija. Kas del pozymiu tai beveik nieko nejauciau... tik tiek kad kartais paskaudendavo pilva, tartumei pries mmm, o daugiau jokiu simptomu...todel ir nelabai tikejausi kad galeciau buti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(blndz @ 2007 01 30, 18:06)
dar yra geras žodis kliJentas  ax.gif


Ir kaleimas (mačiau šiame forume vienoje užvestoje temoje, tai net keista, kad moderatorės nepataiso lotuliukas.gif )
Atsakyti
Aciu mergaites visoms visoms uz sveikinimus 4u.gif N, ketvirtadieni butinai parasysiu ka pasakys gydytoja, nes kol kas dar nesu tikra kad viskas gerai. jeigu pasakys kad viskas ten kur ir turi buti tada reksiu kiek galesiu is dziaugsmo wub.gif
O visoms linkiu nenusiminti, nes kai nori, sieki ir tiki, ta diena butina ateina. ir tikrai tikiu, akd visos cia esancios butinai pasieksime savo tiksla ir tapsime nestuke.gif .
Beje nezinau ar cia mitas ar tiesa, bet man bent jau atrodo issipilde (jeigu dar ne anksti taip sakyti...) g.gif . taigi, sako, kad padeda pastoti jeigu esi salia besilaukiancios mamytes nestuke.gif ... Mano darbe kaip tik yra viena nestuke.gif ir as visai salia jos sedziu ax.gif Kazkur skaiciau kad istirta, jog nestuke.gif skleidzia kazkoki kvapa ar panasiai, kuris aktyvina salia esanciu moteru pastojima.. Tai vat cia s tos operos norit tikekite norite ne, bet man taip bent jau sutapo...
As anksciau stimuliavausi tik su Clostilbegitu, bet jis visiskai neveike, paskui su Gonaliu ir vis buvo nesekminga, o vat sitas kartas kai atsisedau prie nestuke.gif ir buvo sekmingas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Lapkritinuke, aš dar skaičiau tokį mitą, kad reikia pasidžiaugti, paniurkyti mažą leliuką, sako tai irgi padeda pastoti.
Tai va, sakau reikia nueiti pas vieną pažįstamą ir panešioti jos kelių mėnesių lelių, gal padės greičiau pastoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 30, 18:32)
Lapkritinuke, aš dar skaičiau tokį mitą, kad reikia pasidžiaugti, paniurkyti mažą leliuką, sako tai irgi padeda pastoti.
Tai va, sakau reikia nueiti pas vieną pažįstamą ir panešioti jos kelių mėnesių lelių, gal padės greičiau pastoti. ax.gif


žinok, buvo laiko tarpas, kai aš vos ne aukle vienam draugės leliui buvau patapus... ar rezultatus matai? schmoll.gif
Atsakyti
Tiesiog aš laikykis console.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 30, 18:45)
žinok, buvo laiko tarpas, kai aš vos ne aukle vienam draugės leliui buvau patapus... ar rezultatus matai?  schmoll.gif

nu va man taip pat as ir i nestuke.gif pilva tryniausi, kai sesuo laukesi ir jos vaika niurkau, va balandi bus metai, kaip niurkau, bet kai nera rezultatu taip nera lotuliukas.gif
tiesiog as, neliudek, viskas bus OK, turi but ir pamatysi mums TIKRAI TIKRAI PAVYKS thumbup.gif

va as tarkim planavau darytis IUI vasari, tai va vel atkeliu, nes susirgo mano gimine vejaraupiais, o as nesirgus dar, tai va kita penktadeini tureciau ir as susirgt, o kaip tik butu jau vaistai susileisti jei stimuliuociau. sedejau galvojau ir nusprendziau, kad galiu gi dar menesiui atidet. palauksiu persirgsiu ir tada i starta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 30 sausio 2007 - 19:55
QUOTE(zirzalele @ 2007 01 30, 19:46)
palauksiu persirgsiu ir tada i starta.  smile.gif

kaip čia tu anksčiau spuogiukams nepasidavei lotuliukas.gif sako suaugusiems sudėtinga ši liga doh.gif

o kaleimas man atrodo kaip tarmiškai... bet net nežinau kokia tarme lotuliukas.gif

prajuokino pasiūlymas nėštukes apuostyti lotuliukas.gif daugiausiai tai galėtų sukelti norą turėti lelių, kadangi mes tą norą jau seniai turim, tai mums reikia drastiškesnių priemonių, vien uostymas nepadės ax.gif
Atsakyti
Savijauta, kaip pries mmm verysad.gif jauciu, kad vel provalas verysad.gif Bet, atostogos ant nosies, tai pailsesiu is visos sirdies bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=lapkritinuke,2007 01 30, 19:15]
man buvo policistines kiausides, nevyko ovuliacija.

Tai pas jus problemėlių su spermiukais nebuvo, ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 01 31, 09:23)
Savijauta, kaip pries mmm verysad.gif  jauciu, kad vel provalas verysad.gif Bet, atostogos ant nosies, tai pailsesiu is visos sirdies  bigsmile.gif


man irgi tas pats, tik reikalas tas, kad as jau skausmo nebeatpazistu. nelabai suprantu ar cia skrandi skauda ar mmm skausmai kankina:lotuliukas: nors tureciau susirgt kokia 6-7 d. o jei po IUI dar veluoti gali, nieko nesuprantu doh.gif

merginos, niekas neatraset, kaip su pirtim ir vonia daryti? ar nestuke.gif negalima?
Atsakyti