Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Erode @ 2007 01 30, 16:25)
Kodel tiek klaidu?  blink.gif
jezusmarija, negi taip sunku?


yra delfyje tekstas diktanto. nepasakyčiau, kad sunku. nors aš tai užmigčiau tokios nuobodybės klausydamasi blink.gif doh.gif
Atsakyti
gali...man taip irgi karta buvo...sako ner spermogramos tyrimo lapo..sakau negali but...ishsitraukiau savo supleshytus lapus smile.gif bet paskui pas mane kortelej viska susegta radom smile.gif

smile.gif+2007 01 30, 17:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 17:20)
..........męs spermogramos lapo to neturim, manau, kad jis VK kažkur, bet kur? Ar įsegtas į mano kortelę netūrėtų būti?
....

Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 16:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 16:20)
Žulika, ta geltona spalva, vos į monitorių neįlipau norėdama paskaityti lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Žinok man visuomet prieš IUI pasižiūri, bet gal dar derėtų ir po.

o tu pažymėk su pele ekrane tą tekstą lotuliukas.gif
na jei prieš iui pažiūri, tai matosi, ar ruošiasi ovuliuot ar nelabai... aišku kai yra keli folikulai man sunku spręsti, bet tą pačią sav po iui gal nevertėtų landžioti... vis tiek jau nieko nepakeisi...
mums tai vyrui užvedė kitą kortelę...
Atsakyti
dėl diktanto, bandau teisintis: šiaip diktavo šefas, tai jai intonacija jetau, net nežinau, tai pakišo koją skirybai, antra, labai daug visokių nosinių, turbūt jau pamiršau kur jos dedamos, o kur ne, antra, teisinikai beraščiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif , garbės žodis, kai paskaitau ieškinius, tai kartais verkt norisi lotuliukas.gif

Aha, tai sakote spermograma turėtų būti, tikiuosi, ryt reikės patikrinti blink.gif
Papildyta:
tiesa, ryt reikės ir apie IVf pakalbėti, pagąsdinsiu leliuką lotuliukas.gif lotuliukas.gif , ne o jei rimtai, vyras jau apie tai irr tekalba, nes finasai leidžia, tačiau aš dar spyriojuosi, na ir gerai, viskam savas laikas.
na viskas lekiu namo iki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 30, 12:32)
Aš tai supratau, kad Giedrelė tik sveikino lapkritinukę. g.gif




Niu nors viena suprato, man tai dar toli iki laimingos pabaigos
Atsakyti
blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaja: 30 sausio 2007 - 16:42
smile.gif+2007 01 30, 16:37-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 16:37)
dėl diktanto, bandau teisintis: šiaip diktavo šefas, tai jai intonacija jetau, net nežinau, tai pakišo koją skirybai, antra, labai daug visokių nosinių, turbūt jau pamiršau kur jos dedamos, o kur ne, antra, teisinikai beraščiai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , garbės žodis, kai paskaitau ieškinius, tai kartais verkt norisi lotuliukas.gif


tai tau čia dėl to diktanto taip nuotaika krito, ane? liezuvis.gif gerai gerai, priimam pasiteisinimą bent jau dėl skyrybos biggrin.gif aš jau įsivaizduoju tą diktatorių bediktuojantį lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 01 30, 17:40]
Tiesiog as:), nusipirk jonazoles arbatos. labai nervus nuramina. ir siaip, as pradejau ja gerti, kai vienai draugei ginekologe israse. tipo, pades atsipalaiduoti, nusiraminti ir pastoti. ir ka manai? netrukus pastojo mirksiukas.gif Tau linkiu to paties thumbup.gif
Atsakyti
Del skyrybos, bet ne del skirybos smile.gif Ha ha! Nu, negaliu. Gerai, kad dizioji dalis be nosiniu ir ilguju rasom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 30, 17:45)
Del skyrybos, bet ne del skirybos smile.gif Ha ha! Nu, negaliu. Gerai, kad dizioji dalis be nosiniu ir ilguju rasom smile.gif



Chiara baik, nesikoncentruok, o tai bijosiu rašyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 30, 16:45)
Del skyrybos, bet ne del skirybos smile.gif Ha ha! Nu, negaliu. Gerai, kad dizioji dalis be nosiniu ir ilguju rasom smile.gif


kai išmoksim tarti taisyklingai, tai ir rašyt be klaidų bus lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
Juokauju. Po to, kai baigiau mokykla, rasyba 2 kartus, o skyryba 3 kartus keitesi. Tuoj visi stebesis, is kur toks sfinksas is pelenu pakilo ir puole i pokalbiu svetaines rasyti smile.gif
Puikiai zinau, bet kai pamatau, pvz., parasyta zodi "variJantas", kazkaip net bloga pasidaro smile.gif
Atsakyti