Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Tiesiog aš, dar anksti galvoti apie IVF.Juk dar lieka dvi IUI galimybės.

Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 15:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 15:26)
Merginos, na tokia depresija, teisingiau neviltis apėmė, ir baimė, kad nepasiseks nei 5 nei 6 kartą angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
duokit patarimų kaip pradėti tikėti, kad pavyks, nežianu šiandien labiau stogą rauna nei vakar verysad.gif  rolleyes.gif


Tiesiog as, zinau, kad cia nepadeda jokie zodziai, kuriuos sako mums ramindami kiti. As jau nebetikejau balandi niekuo - juolab geguzi, kai po 4tos IUI vel pasirode menzes...
Tiesiog tikek, arba daryk kaip as - ruoskis IVF ir pastosi biggrin.gif ...
As jau nebetikejau, ir tik del pacio protokolo su kita gydytoja - tiesa, keiciau gydytoja, TIK del protokolo nusprendem atlikti visas 6 IUI, taciau keite man stimuliacijos schema (pries laiminga 5 IUI).

Antra vertus pries pradedant naujas schemas, gydytoja man pasiule pasiilseti.
Tiesiog pora menesiu palaukti.
Ka gi tu manai? Visalaik dirbusi - visas 4 schemas "laike" mano desinioji kiauside, augdavo po 4 folikulus - bet tik desinej, neatlaike spaudimo, graziuoju perleido estafete kairiajai ir... musu stebukliukas ivyko. nestuke.gif Bet as jau netikejau... Tikrai buvau nusistacius, kad reikes IVF...
Daktare vos su manim neapsiasarojo... Nes verkiau pas ja, kai rodziau II... Ir dabar asaroju prisiminus...
Ir jis taip man meiliai juda viduj.
Labai ji myliu nestuke.gif wub.gif !!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 30 sausio 2007 - 15:16
QUOTE(zulika @ 2007 01 30, 08:37)
o kodėl tavo tokios pesimistinės gaidos  g.gif skaitau ir nesitiki, kad su tavim taip gali būti  blush2.gif


blush2.gif ale ot reputaciją turiu doh.gif

QUOTE(Chiara @ 2007 01 30, 09:38)
Fliquiti, apie delfio komentatorius - pati supranti, atskira istorija. Kai noriu pasilinksminti, skaitau ne straipsnius, o komentarus. Ir labai tikiuosi, kad mano vaikas ten ir to nerasineja.
Del amziaus, nezinau, kiek tau metu, bet neatrodo, kad artimiausiu metu turetum problemu del amziaus... O netgi ir 40 metu, tau ka - problema? Nu, koks kieno reikalas, keleriu metu susilaukei vaikelio.


nu aš tai jauna ir graži flirt.gif nors tuoj 28 išmuš, bet apie MB amžių tai komentarai tik į senukų namus blink.gif vis apima kokia depresija, kad va, jei kada ir pavyks nestuke.gif nueis vyras į daržą vaiko pasiimt, o ten auklėtoja sakys, eik, tavo senelis atėjo blink.gif

QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 30, 11:17)
Delfio komentatoriai - 90 proc. šešiolikmečiai, sprendžiant iš žinučių intelekto lygio...
Ir kitam forume skaičiau gerą mintį - 18mečiams visi, kam virš 30, atrodo jau viena koja grabe  lotuliukas.gif

tai į tokius nekreipiu dėmesio, bet daug pasisakančių netgi už dirbtinį apvaisinimą, priduria, kad amžius turi būt proto ribose, kad šlykštu  blink.gif kai tai daro žmonės virš 50  blink.gif  blink.gif

Atsakyti
Jetau, kaip jūs visos fainai rašote rolleyes.gif , Erode, labai puikiai prisimenu tavo situaciją, tikrai stebuklas, pamenu, kaip aš džiaugiausi, kad tau pavyko iš 6 karto smile.gif , tikrai tuo metu galvojau, kokia tu laiminga wub.gif Faina wub.gif
o dėl poilsio, žinai prieš šią IUI ilsėjausi 6 mėnesius, taip, kad nesu pavargusi dar ant tiek, kad nenorėčiau daryti IUI, priešingai noriu daryti, kažką veikti, nes neveikiant vis tiek apie tą patį tegalvoju, bet labai bijosiu 14 DPO verysad.gif Nieko, išgyvensiu šiandien tokia esu, ryt viskas bus gerai.
Gabreniene, visai pamiršau vyną lotuliukas.gif šiandien truputėlį atsigersiu lotuliukas.gif , o ryt pas jus sugryšiu va tokia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
Atsiprašau Erode po 5 IUI tau pavyko, susimaišiau blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 16:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 16:23)
Jetau, kaip jūs visos fainai rašote rolleyes.gif , Erode, labai puikiai prisimenu tavo situaciją, tikrai stebuklas, pamenu, kaip aš džiaugiausi, kad tau pavyko iš 6 karto smile.gif , tikrai tuo metu galvojau, kokia tu laiminga wub.gif  Faina wub.gif
o dėl poilsio, žinai prieš šią IUI ilsėjausi 6 mėnesius, taip, kad nesu pavargusi dar ant tiek, kad nenorėčiau daryti IUI, priešingai noriu daryti, kažką veikti, nes neveikiant vis tiek apie tą patį tegalvoju, bet labai bijosiu 14 DPO verysad.gif Nieko, išgyvensiu šiandien tokia esu, ryt viskas bus gerai.
Gabreniene, visai pamiršau vyną lotuliukas.gif šiandien truputėlį atsigersiu lotuliukas.gif , o ryt pas jus sugryšiu va tokia biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

vat ir grisk tokia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif laukiu tongue.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, nesijaudink, visos gali kažkiek pult į neviltį, tame tarpe ir tu, ir taip kaip visas palaikei iki šiol tu, taip visos dabar palaikys tave, kol tavo optimizmas kažkur blackout'e mirksiukas.gif atrodytum netikra, jei kartais nesuskystum ir tu 4u.gif linkiu, kad greit praeitų wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 16:29-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 16:29)
Jetau, kaip jūs visos fainai rašote rolleyes.gif , Erode, labai puikiai prisimenu tavo situaciją, tikrai stebuklas, pamenu, kaip aš džiaugiausi, kad tau pavyko iš 6 karto smile.gif , tikrai tuo metu galvojau, kokia tu laiminga wub.gif  Faina wub.gif
o dėl poilsio, žinai prieš šią IUI ilsėjausi 6 mėnesius, taip, kad nesu pavargusi dar ant tiek, kad nenorėčiau daryti IUI, priešingai noriu daryti, kažką veikti, nes neveikiant vis tiek apie tą patį tegalvoju, bet labai bijosiu 14 DPO verysad.gif Nieko, išgyvensiu šiandien tokia esu, ryt viskas bus gerai.
Gabreniene, visai pamiršau vyną lotuliukas.gif šiandien truputėlį atsigersiu lotuliukas.gif , o ryt pas jus sugryšiu va tokia biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Atsiprašau Erode po 5 IUI tau pavyko, susimaišiau blush2.gif


Nieko tokio.
Siaip jei esi pasiilsejus, tai galbut reiketu 5 ir 6 darant IUI, pasikalbeti su gydytoja apie IVF.
Vistiek pries IVF teks ilsetis.
Antra vertus, ir finansai sulaiko kartais.
Siaip, galvoju, kad bedarancioms IUI kas menesi yra tikrai sunku atlaikyti ta itampa ir tas tikejimas labai svyruoja - ir tikiesi, ir ne...
Bet tikimybe - 1 is 6.
Deja.
As jau irgi buvau paluzus.
Na, bet pavyko. nestuke.gif Juk matai, kad pavyksta, tiesiog as smile.gif .
Pamenu, kaip pavydejau musu Daivutei... (nu, aisku paciu nuosirdziausiu baltu pavydu).
Daivute, biggrin.gif tik nesijuok.

Zinokit, netgi buvau nuejus prie Ausros vartu Dievo motinos to vaikelio ir sekmes paprasyti...
Ta IUI, kurios ciklo metu ta dariau, nepavyko. unsure.gif
Bet pavyko dar po 2 kartu...
Matyt, dievulis "uzregistravo" mano norus. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 30 sausio 2007 - 15:46
QUOTE(Kler @ 2007 01 30, 14:04)
bet tai jeigu man tik penktadieni truputi pakraujavo, o nuo tada nieko, tai gal kol kas viskas dar neblogai? zulika, koks tau kraujavimas buvo? ar pilva kaip nors skaudejo? ir koks tas tepliojimas? ar jis irgi turi buti su krauju, ar tiesiog isskyros tamsiau geltonesnes? g.gif ir is kur dabar zinoti, ar ten puslytej viskas vystosi kaip ir turi buti? doh.gif

aš galiu pasidalinti savo patirtimi, bet ar tikrai tau to norisi g.gif juk mažiausiai reikia nerimo 4u.gif

pirmiausia man pasirodė tos rusvesnės išskyros, po tuliko reikalų, vieną dieną, kitą... kažkokių didelių maudimų ar ko nebuvo, ramiai sau toliau gyvenau. Po to teplioti pradėjo ir be tuliko... paskutinė para buvo baisi. atsikėliau ryte, o ten jau daug daugiau patepliota, jau ir skausmai atsirado, per pietus nuvariau pas gyd, ji sako gerkit po 2 duf, bet skausmas nesiliovė, vakare jau buvo sunku nusėdėt ramiai, vos užmigau, skausmas ... lydėjo iki pat pabaigos... per naktį suiro mano puslelė... klinikų gydytojos sakė būna ir stipriai pateplioja ir viskas labai normaliai baigiasi... va jau kai prasideda kraujavimas, retai ką bepadaro... o aš į klinikas nuvariau su kraujavimu
Tiesiog aš, kad nori daryt puiku, bet dėl ramybės, nusiteikimo ir tt gal 'psichologas' kiek padėtų... blyn ale kur tokį normalų rasti, kad tiesiog tik pašnekėt kaip su draugu, o ne kad mokytų, kaip reik gyventi su vyru doh.gif


Papildyta:
Tiesiog aš, aš tai prašyčiau, kad prieš pat darant iui pažiūrėtų tavo derlių..
Papildyta:
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 30, 15:19)
blush2.gif ale ot reputaciją turiu  doh.gif
nu aš tai jauna ir graži  flirt.gif  nors tuoj 28 išmuš, bet apie MB amžių tai komentarai tik į senukų namus  blink.gif  vis apima kokia depresija, kad va, jei kada ir pavyks  nestuke.gif  nueis vyras į daržą vaiko pasiimt, o ten auklėtoja sakys, eik, tavo senelis atėjo  blink.gif

na dėl reputacijos tai nežinau, bet manau viskas ok
o dėl vyro... tai mano dėstytuvas buvo 70m, o turėjo 7m sūnelį... nu ne pirmą vaiką, bet... ot vaikščiodavo galvą iškėlęs... visi galvodavo anūkas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 30 sausio 2007 - 16:07
QUOTE(zulika @ 2007 01 30, 16:03)
o dėl vyro... tai mano dėstytuvas buvo 70m, o turėjo 7m sūnelį... nu ne pirmą vaiką, bet... ot vaikščiodavo galvą iškėlęs... visi galvodavo anūkas  lotuliukas.gif


vadinas, kad sumuštume rekordą, dar teks gerokai palaukt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fliquiti @ 2007 01 30, 16:06)
vadinas, kad sumuštume rekordą, dar teks gerokai palaukt  cool.gif

jo tas sūnelis buvo 3 ar 4, tai kad nieko jūs čia nelaukit mirksiukas.gif
o norėjau pasakyt, kad amžius ne riba ax.gif ir kas ką sako irgi dzin, jis visus pataisydavo, kad čia mano sūnus ir su tokiu pasididžiavimu, kad niekam nekilo nei minčių traukti per dantį ax.gif
Atsakyti
Žulika, ta geltona spalva, vos į monitorių neįlipau norėdama paskaityti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Žinok man visuomet prieš IUI pasižiūri, bet gal dar derėtų ir po. Tiesa, merginos vyras gal prieš metus darėsi VK spermos tyrimą, aš jau buvau ten užsiregistravusi, męs spermogramos lapo to neturim, manau, kad jis VK kažkur, bet kur? Ar įsegtas į mano kortelę netūrėtų būti?
dar tokią mintį audžiu, kad gal spermiukai neturi pakankamai kažkokio hormono, kad prasiskverbtų į kiaušialąstę? Sako iš spermogramos matyti ar pakanka to hormono. sakau, gal tuomet ko nepastebėjome.

P.S. šiandien darbe rašėm nacionalinį diktantą, mūsų šefas sugalvojo tokią atrakciją darbe, tai Dieve, dieve, kokia sunki ta lietuvių kalba, gėda sakyti, bet net 29 klaidas padariau blush2.gif blush2.gif taip, kad nekreipkit dėmesio į mano klaidas
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 17:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 17:20)

P.S. šiandien darbe rašėm nacionalinį diktantą, mūsų šefas sugalvojo tokią atrakciją darbe, tai Dieve, dieve, kokia sunki ta lietuvių kalba, gėda sakyti, bet net 29 klaidas padariau blush2.gif  blush2.gif  taip, kad nekreipkit dėmesio į mano klaidas


Kodel tiek klaidu? blink.gif
jezusmarija, negi taip sunku?

O del jusu spremogramos - tai aisku, ji bus Vk Tavo kortelej.
Atsakyti