Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Kler @ 2007 01 30, 13:36)
sveikos, mergaites,

pirmiausia, Lapkritinuke, labai sveikinu tave 4u.gif
Tiesiog as, nenusimink console.gif

o as sia savaite gulineju namie. ketvirtadieni truputi patepliojo, penktadieni pasirode truputis kraujo, tai abi dienas lekiau pas U. ji sake, kad kol kas lyg ir viskas normaliai, bet daugiau nieko nepasiule. duphastona pati isprasiau, kad paskirtu ir biuleteni vakar pati prasimusiau. U tik pasake, kad stebuklingu vaistu, jeigu jau kas bloga nutiktu, nera, i ligonine siais laikais irgi jau taip greitai nebeguldo, vienu zodziu, pati sau pasiskyriau gulima rezima, geriu duphastona ir magni, ir guliu namie. ir, kaip liepe anyta, kalbu poterius ax.gif

laikykis Kler, saugok save 4u.gif ir saugok savo zirniuka. Pamatysi viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 01 30, 13:36)


pirmiausia, Lapkritinuke, labai sveikinu tave 4u.gif
Tiesiog as, nenusimink console.gif

pati sau pasiskyriau gulima rezima, geriu duphastona ir magni, ir guliu namie. ir, kaip liepe anyta, kalbu poterius ax.gif


Sveikos, merginos,
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir nuo manes lapkritinukei didžiausi linkejimai...

Tiesiog as, drinks_cheers.gif draugausime siame puslapelyje ir toliau...

Kler. Jei yra galimybiu, tai ir gulek... O nuosirdzios maldos dar niekam nepamaise...

O as merginos siandien buvau pas gydytoja. labai keista situacija. Pasirodo vienas folikulas jau net 18, nors dar tik 7 c.d. ir gimdos gleivine visai nepasiruosusi. Kiti folikuliukai labai mazi. Kaip juos paauginti? Sako g., kad stimuliuoti negalima del pirmojo dydzio ir gimdos nepasiruosusios gleivines. g.gif
Ar kuriai taip buvo? Kazin, ar tai reiskia, kad si cikla iui nematyti...?
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 01 30, 12:36)
o as sia savaite gulineju namie. ketvirtadieni truputi patepliojo, penktadieni pasirode truputis kraujo, tai abi dienas lekiau pas U. ji sake, kad kol kas lyg ir viskas normaliai, bet daugiau nieko nepasiule. duphastona pati isprasiau, kad paskirtu ir biuleteni vakar pati prasimusiau. U tik pasake, kad stebuklingu vaistu, jeigu jau kas bloga nutiktu, nera, i ligonine siais laikais irgi jau taip greitai nebeguldo, vienu zodziu, pati sau pasiskyriau gulima rezima, geriu duphastona ir magni, ir guliu namie. ir, kaip liepe anyta, kalbu poterius ax.gif

Kler, deja tavo gyd žinios jau pasenę, aš buvau antakalnio klinikose, kai man jau buvo per vėlu ir jei būčiau anksčiau, būtų paguldę, gyd minėjo, kad ne viena palata besilaukiančių ir kraujuojančių(tiksliau tepliojančių įvairiu stiprumu), svarbiausia, kad nebūtų per vėlu doh.gif

Lineta, o kokia gleivinė... estrofemo(ar kaip jis ten rašosi), neskyrė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 30 sausio 2007 - 13:52
QUOTE(zulika @ 2007 01 30, 13:45)
Kler, deja tavo gyd žinios jau pasenę, aš buvau antakalnio klinikose, kai man jau buvo per vėlu ir jei būčiau anksčiau, būtų paguldę, gyd minėjo, kad ne viena palata besilaukiančių ir kraujuojančių(tiksliau tepliojančių įvairiu stiprumu), svarbiausia, kad nebūtų per vėlu doh.gif


bet tai jeigu man tik penktadieni truputi pakraujavo, o nuo tada nieko, tai gal kol kas viskas dar neblogai? zulika, koks tau kraujavimas buvo? ar pilva kaip nors skaudejo? ir koks tas tepliojimas? ar jis irgi turi buti su krauju, ar tiesiog isskyros tamsiau geltonesnes? g.gif ir is kur dabar zinoti, ar ten puslytej viskas vystosi kaip ir turi buti? doh.gif
Atsakyti
Kler, mažute, laikykis saulele, pagulinėk, pailsėk, ir jei labaiu kraujuosi gulk į ligoninę, na gal kaip nors priimtų. nu šakės, kas čia dabar, kad nenori priimti?

Visoms merginos noriu nuoširdžiai padėkoti už supratingumą, išklausimą, paguodą. labai džiaugiuosi, kad yra toks formumas, ,kuriame tikrai tiek daug gerų žmogučių tupi wub.gif
Taigi jau šiandien pramušė galutinai, prasidėjo visiškai normalios mmm, taip, kad ryt pas gydytoją bus pats tas. Na žiūrėsim, ar neliko kokių cistų, ir jei viskas gerai, vėl viskas iš naujo, bet tikiuosi su laiminga pabaiga. Nors aš ir šį kartą tikėjausi, ir kas baisiausia, kad dabar labai sunku patikėti, kad kada pavyks, juk tiek kartų jau nepavyko verysad.gif , na bet reikia kažkaip susiimti ir tikėti.

Spanguole, kada tu esi apžiūrėti savo derliaus? Žinai ką aš galvoju, o gal man šį kartą paparšyti, kad po IUI pasižiūrėtų ar ovuliavo folikulai, nagi reikia ieškoti priežasčių nesėkmingiems IUI, nejaugi viską suversti ant sekmės.

Papildyta:
Linlei, parašyk kaip sekėsi IUI? Męs su tavimi wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kler, laikykis. console.gif
Man kai buvo pirmas persileidimas, tai pradėjau kraujuoti tokiu šviežiu krauju, kaip per mmm.O kai buvo nesivystantis, tai pasirodė tamsios rudos dėmės. verysad.gif
Kad pakraujuoji, nebūtinai reiškia persikeidimą, tik turi save saugoti.Mano mama, kai laukėsi mano sessers, tai su pakraujavimu gulėjo ligoninėje gulimą režimą ir nėštumą išsaugojo.
Kler, linkiu, tau kuo lengviausio nėštumo.
Atsakyti
Merginos, na tokia depresija, teisingiau neviltis apėmė, ir baimė, kad nepasiseks nei 5 nei 6 kartą angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif angel_sadangel.gif
duokit patarimų kaip pradėti tikėti, kad pavyks, nežianu šiandien labiau stogą rauna nei vakar verysad.gif rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 15:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 15:26)
Merginos, na tokia depresija, teisingiau neviltis apėmė, ir baimė, kad nepasiseks nei 5 nei 6 kartą angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
duokit patarimų kaip pradėti tikėti, kad pavyks, nežianu šiandien labiau stogą rauna nei vakar verysad.gif  rolleyes.gif


STIPRYBĖS merginos.
SVEIKINIMAI Lapkritinukei.

Man gydytojas sakė, kad naturaliame cikle IUI net geriau. KODĖL? Neišdrysau paklausti. Dabar galvoju, gal naturaliai užaugusi kaiušialąstė geriau apsivaisina, gal mažesnė persileidimo tikimybė? Rošiuosi ir aš pirmai IUI, bet prašiau natūraliame.
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 15:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 15:26)
Merginos, na tokia depresija, teisingiau neviltis apėmė, ir baimė, kad nepasiseks nei 5 nei 6 kartą angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
duokit patarimų kaip pradėti tikėti, kad pavyks, nežianu šiandien labiau stogą rauna nei vakar verysad.gif  rolleyes.gif


Baik depresuoti, nėra taip bevitiška. mirksiukas.gif Yra kam pasisekė ir iš penkto ar šešto karto.
Man yra dar sunkiau, nes jei ir pastočiau, tai per tą nelemtą genetiką yra didelė tikimybė persileisti. verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 14:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 14:26)
Merginos, na tokia depresija, teisingiau neviltis apėmė, ir baimė, kad nepasiseks nei 5 nei 6 kartą angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
duokit patarimų kaip pradėti tikėti, kad pavyks, nežianu šiandien labiau stogą rauna nei vakar verysad.gif  rolleyes.gif


Nepasiduok....žinai kada apie neviltį galėsi tik pradėti galvoti? Kai busi pasidarius 5 IVF...gal tai ir menka paguoda...bet bet kokiu atveju erdvės bandymui pastoti oi dar kiek daug...taigi ir iki nevilties dar labai toli wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 01 30, 15:36)
Baik depresuoti, nėra taip bevitiška. mirksiukas.gif Yra kam pasisekė ir iš penkto ar šešto karto.
Man yra dar sunkiau, nes jei ir pastočiau, tai per tą nelemtą genetiką yra didelė tikimybė persileisti. verysad.gif



Veronika, va dėl to ir bijau čia verkšlenti, nes pas kitas merginas dar baisesnės bėdos, bet tokia dabar mano būsena, nepykit labai, nors mane irgi siutina verkšlenatys, bet šiandien išskydau blush2.gif

Oi Daivut, su didele pagarba žiūriu į merginas tiek iškentusias, žinok atrodo aš palūžščiau, nors.... pamenu kai dar dažniau tupėjau negalinčių pastoti daugiau nei pusę metų skyrelyje, tai užsusk čia, man taip baisu būdvo ir galvodavau, aš čia negalėčiau būti nes labai skaudu, baisu ir t.t., o dabar sėdžiu, sėdžiu, iš vieno skyrelio šokinėju į kitą, o taip tikėjausi nepakliūti į IVF sąrašą, deja dabar tos galimybės neatmetu, ir su viskuo sutinku, jei pastočiau 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 01 30, 15:26-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 01 30, 15:26)
Merginos, na tokia depresija, teisingiau neviltis apėmė, ir baimė, kad nepasiseks nei 5 nei 6 kartą angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif  angel_sadangel.gif
duokit patarimų kaip pradėti tikėti, kad pavyks, nežianu šiandien labiau stogą rauna nei vakar verysad.gif  rolleyes.gif

oi mergyte laikykis, nebandyk pasiduoti nono.gif Mes kartu kaip nors tai istversim ir isgyvensim friends.gif ir tikrai (as zinau) mums pasiseks wub.gif . Reikia tik dar biski kantrybes (taip mane guode mano gydytoja). Zinau ka reiskia tos dienos kai suzinai, kad nepasiseke.... liudna, verkti norisi, pyksti ant viso pasaulio ir t.t.
Mano patarimas: galvok kad 5 karta tikrai pavyks; vakare isgerk taure (arba dvi mirksiukas.gif ) vyno,.... Pamatysi po keliu dienu vel viskas gris i savo vezias, vel svajosi, tikesi, dziaugsies, sypsosies mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti