Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Veronika @ 2007 01 30, 10:32)
Aš tai supratau, kad Giedrelė tik sveikino lapkritinukę. g.gif


Niu ir aš taip supratau lotuliukas.gif

Lapkritinuke, kaip šaunu, kad IUI buvo sėkmingas clap.gif clap.gif Net ašarėlę išspaudžiau (tiesa - džiaugsmo).
Viskas bus gerai, tikiu visu 100 % bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2007 01 30, 10:38)
Fliquiti, apie delfio komentatorius - pati supranti, atskira istorija. Kai noriu pasilinksminti, skaitau ne straipsnius, o komentarus. Ir labai tikiuosi, kad mano vaikas ten ir to nerasineja.........

Delfio komentatoriai - 90 proc. šešiolikmečiai, sprendžiant iš žinučių intelekto lygio...
Ir kitam forume skaičiau gerą mintį - 18mečiams visi, kam virš 30, atrodo jau viena koja grabe lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=agnilt,2007 01 29, 22:53]

agnilt, neprarask vilties mirksiukas.gif mes is taves laukiam tik geru ir geru ziniu, pasidaryk testuka rytoj. as kaip suprantu is mergaiciu pasakojimu, tai tie tepliojimai gali buti ir labai geras zenklas mirksiukas.gif

Linlei-sekmes tau siandien mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 30 sausio 2007 - 11:24
QUOTE(Veronika @ 2007 01 30, 10:32)
Aš tai supratau, kad Giedrelė tik sveikino lapkritinukę. g.gif

QUOTE(Sanle @ 2007 01 30, 10:40)
Niu ir aš taip supratau lotuliukas.gif

blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
be citatų tai ir nesupratau. atsiprašau. nesijuokite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2007 01 30, 11:17)
Delfio komentatoriai - 90 proc. šešiolikmečiai, sprendžiant iš žinučių intelekto lygio...
Ir kitam forume skaičiau gerą mintį - 18mečiams visi, kam virš 30, atrodo jau viena koja grabe  lotuliukas.gif

jau tik nesakyk, kad tau būnant 16-ikinei taip neatrodė...
o dar visi apie 2000 pasaulio pabaigą šnekėjo... tai atrodė iš viso galas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 01 30, 12:38)
jau tik nesakyk, kad tau būnant 16-ikinei taip neatrodė...
o dar visi apie 2000 pasaulio pabaigą šnekėjo... tai atrodė iš viso galas  lotuliukas.gif


Jooo, kai man buvo 13-ka, mano mama svente 40 -meti, as ziauriai verkiau, nes galvojau, kad tokio amziaus zmones jau mirsta lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Stilo, kaip savijauta, man kazko soniukus pabado, ypac kairyji g.gif , o papukai tai tyliu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 30 sausio 2007 - 11:52
Tiesiog as console.gif tikrai labai gaila, kad taip atsitiko...
as pagalvojau, kaip vis gi yra gerai issitirt HCG is anksto ir pataupyt sau nervukus belaukiant II... galu gale, nuskandint savo liudesi vyno taureje + pagulet vonioje + daryt VISKA, ko nestuke.gif sau jau neleistu....
Tiesiog as, daryk VISKA dabar, nes kita menesi gali but per velu wub.gif

Lapkritinuke laaaaabai tave sveikinu wub.gif is pirmojo karto pavyko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 01 30, 12:50)
Stilo, kaip savijauta, man kazko soniukus pabado, ypac kairyji g.gif , o papukai tai tyliu blush2.gif


o man desini sona bado, krutine ne tokia jautri pasidare. pilvo apacia vis paskausta, jau nervintis pradejau, kad nebesuprantu skausmu pobudzio. laukimas mane zudo, o kad ir koks zinojimas - islaisvina!
greiciau tas pirmadienis ateitu bigsmile.gif

p.s. tiesiog as:) pataisyk sarasiuke: Lapkritinukei buvo II-asis IUI sekmingas nestuke.gif (as issiaiskinau blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stilo: 30 sausio 2007 - 12:07
QUOTE(stilo @ 2007 01 30, 13:05)
o man desini sona bado, krutine ne tokia jautri pasidare. pilvo apacia vis paskausta, jau nervintis pradejau, kad nebesuprantu skausmu pobudzio. laukimas mane zudo, o kad ir koks zinojimas - islaisvina!
greiciau tas pirmadienis ateitu bigsmile.gif

p.s. tiesiog as:) pataisyk sarasiuke: Lapkritinukei buvo II-asis IUI sekmingas nestuke.gif  (as issiaiskinau blush2.gif )


O man ko gero tik kita trec., tetukas, nes dare dviguba IUI, o antrasis ir buvo antr. nusisauti, bandau demesi nukreipti kitur, bet neiseina schmoll.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites,

pirmiausia, Lapkritinuke, labai sveikinu tave 4u.gif
Tiesiog as, nenusimink console.gif

o as sia savaite gulineju namie. ketvirtadieni truputi patepliojo, penktadieni pasirode truputis kraujo, tai abi dienas lekiau pas U. ji sake, kad kol kas lyg ir viskas normaliai, bet daugiau nieko nepasiule. duphastona pati isprasiau, kad paskirtu ir biuleteni vakar pati prasimusiau. U tik pasake, kad stebuklingu vaistu, jeigu jau kas bloga nutiktu, nera, i ligonine siais laikais irgi jau taip greitai nebeguldo, vienu zodziu, pati sau pasiskyriau gulima rezima, geriu duphastona ir magni, ir guliu namie. ir, kaip liepe anyta, kalbu poterius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kler @ 2007 01 30, 13:36)
sveikos, mergaites,

pirmiausia, Lapkritinuke, labai sveikinu tave 4u.gif
Tiesiog as, nenusimink console.gif

o as sia savaite gulineju namie. ketvirtadieni truputi patepliojo, penktadieni pasirode truputis kraujo, tai abi dienas lekiau pas U. ji sake, kad kol kas lyg ir viskas normaliai, bet daugiau nieko nepasiule. duphastona pati isprasiau, kad paskirtu ir biuleteni vakar pati prasimusiau. U tik pasake, kad stebuklingu vaistu, jeigu jau kas bloga nutiktu, nera, i ligonine siais laikais irgi jau taip greitai nebeguldo, vienu zodziu, pati sau pasiskyriau gulima rezima, geriu duphastona ir magni, ir guliu namie. ir, kaip liepe anyta, kalbu poterius ax.gif

Laikykis, Kler, tupinek namie, siltai, nesijaudink, glostyk pilvuka, skaityk ka nors grazaus patepliojimai buna ir nestuke.gif ir tokiu atveju visada skiriama ramybe ir gulimas rezimas 4u.gif
Atsakyti
Kler kaip rupestingai tu elgiesi, taip ir reikia! Viskas bus gerai, gal tai del to, kad labai nervavaisi pries savaite, o dabar viskas stabilizuosis wub.gif magnis sako yra gerai ir nuo stresu visu, siek tiek apramina. SEKMES tau ir informuok mus apie savo laime toliau ax.gif
Atsakyti