Įkraunama...
Įkraunama...

Žvakės namuose

QUOTE(Limcamca @ 2006 12 15, 16:52)
Bet jei skaitei aukščiau, tai tos žvakės labai ilgai dega  thumbup.gif
aš tik vieno bijau, kad nemokėsiu jos ten gerai perskirti, kad ji į šonus skirtųsi, ir bus paskui sugadinta žvakė cool.gif

viskas labai paprasta: svarbiausia pirmus du kartus zvake deginti ne maziau kaip po 4 valandas, kad isdegtu vaskas iki pat krastu, tada truputi paspaudus suformuoji ovala (kol dar dega silta zvake) i psio... zvake skyla pati (bent jau man tai lengvai gavosi... bigsmile.gif )
Tiesa, dar reikia sekti kad dagtis butu centre, kitaip nelygiai nudegs, bet cia svarbu tik tuos pirmuosius du kartus.
Jei gerai isiziuresit, sioje nuotraukoje ant spinteles pamatysit mano rezultata lotuliukas.gif

PS man sake, kad uz siuntima moketi nereikia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2004 11 12, 16:10)
Ar laikote namie daug žvakių?Ar  patogumui (tarkim, elektra nenumatytai dingtų  tongue.gif ), ar patinka jas kolekcionuot, be jų suteikiamo jaukumo, intymumo, įvairumo neįsivaizduojate savo būsto, jaučiat silpnybę, ar turit tiek, kiek kiti pridovanoja  rolleyes.gif , ar visai neturit  wink.gif ?

Zvakes butinos namu dekoravimui.as jas perku tikrai,negailedama pinigu.Ypac vakarais jauku jas uzdegti,nors labai daug zvakiu,kuriu niekam neleidziu deginti,nes jos to kambario akcentas ax.gif smile.gif
Atsakyti
Turiu tik kelias zvakes (paprasciausias), o deginu itin retai ax.gif
Atsakyti
o as turiu daug zvakiiu, megstu jas, tik dabar reciau deginu, nes kai mazas vaikas tai nenoriu, kad prisikvepuotu to ko nereikia... dazniausiai dabar zvakes deginamos per vakarelius, draugai kai susirenka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(remka @ 2004 11 12, 16:15)
.....pas mane pilni namai zvakidziu ir zvakiu,visokiu...na vasara kazkaip nenaudoju per daug tu zvakiu,bet va ziema,kaip anksti temsta,prisidegioju virtuvej tu mazysciu,turiu tokia zvakide,kur ju daug telpa,na man labai suteikia jaukumo ilgais ,saltais ziemos vakarais,patinka sedeti vakare su vyru ir gert arbata zvakiu sviesoj,na kazkokia romantika! thumbup.gif !


as irgi jauciu kazkokia silpnybe zvakems... namie priskaiciuociau turbut kokia 18 blush2.gif o deginu dazniausiai ziemos vakarais- jaukiau man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rositina @ 2007 12 06, 11:59)
as irgi jauciu kazkokia silpnybe zvakems... namie priskaiciuociau turbut kokia 18  blush2.gif o deginu dazniausiai ziemos vakarais- jaukiau man  ax.gif



....as irgi grizus kas vakara uzsidegu svake ir dar smilkalus...nuima itampa...tada ir as jauciu zvakems silpnybe ir visada ju turiu namuose smile.gif
Atsakyti
namie turiu daugybe zvakiu.... jas deginu kas vakara, nes zvakes sukuria jaukią, romantišką atmosferą ,prie ju asipalaiduoju ...uždegu jas prie vakarienės stalo ar į namus užsukus svečiams, ypac megstu uzsidegti maudydamasi vonioje, tai man suteikia paslaptingumo, ramumo smile.gif

truputi apie zvakiu spalvu reiksmes....


Balta - tyrumos, stiprumo ir galios simbolis. Išvalo blogą energiją, pažadina kūrybingumą.
Juoda - apsaugo nuo blogio, suteikia galingumą, stabilumą, pažadina atsakomybę.
Raudona - meilės ir sveikatos simbolis. Stiprina valią, seksualinę aistrą. Taip pat kelia kraujo spaudimą.
Rožinė - meilės ir sekmės simbolis. Pažadina sąžiningumą ir garbingumą.
Oranžinė - džiaugsmo ir kūrybingumo simbolis. Pritraukia žmonių domėjimąsi jumis, gali įveikti melancholiją ir niūrią nuotaiką. Gydo skrandžio ir žarnyno sutrikimus.
Geltona - skatina protinius gebėjimus, žadina gyvenimo džiaugsmą. Gedyo virškinimo sistemą, šlapimo pūslę.
Žalia - skatina vaisingumą, ramina nervus. Gydo širdį, žaizdas, galvos skausmą, mažina nuovargį. Tačiau netinkama žmonėms, kurie turi auglių.
Sidabrinė - padeda suprasti astrologiją, gyvenimo eigą.
Ruda - skatina įžvalgumą, tikrumą.
Žydra - tinkama vaikams, atpalaiduoja, nuramina. Gydo kvėpavimo takus, gerklę.
Tamsiai mėlyna - gydo fizinį ir dvasinį kūną, sunaikina įkyrias mintis. Gydo plaučių, ausų, nosies, burnos ligas.
Violetinė - padeda pasiekti sėkmę, skatina minčių kilnumą ir dvasinių norų išsipildyma...


Atsakyti
Namuose turiu baltų,raudonų ir sidabrinių advento vainike ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2007 12 06, 13:00)
truputi apie zvakiu spalvu reiksmes....



kaip idomu...turiu berods sesiu spalvu ax.gif
Atsakyti
Mūsų namuose žvakės yra būtinybė, be jų neapsieina nė viena vakarienė.Dažniausiai deginam mažytes spiritines, bet turim žvakidžių ir ilgom žvakėm.Niekada nelaikau žvakių kaip puošmenos namuose, visada visos žvakės sudeginamos.Esu užsipirkusi daug žvakių, ir pastoviai dasiperku, kad nepritrūktų, būtų kažkaip nejauku jei vakare nebūtų žvakių švieselės.
Atsakyti
QUOTE(cameja @ 2007 12 06, 13:00)
truputi apie zvakiu spalvu reiksmes....


Kaip idomu bigsmile.gif
Aciu 4u.gif Gal pasakysi is kur imta si info? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zaneta75 @ 2007 12 08, 00:18)
Kaip idomu  bigsmile.gif
Aciu  4u.gif Gal pasakysi is kur imta si info?  ax.gif

4u.gif

cia

cia
Atsakyti